Буфет для сучасного та функціонального інтер'єру

Буфет ідеально підходить для будь-якого інтер'єру в будинку, оскільки він пропонує місце для зберігання речей і разом з тим цей предмет меблів має привабливий вигляд. Асортимент буфетів в JYSK включає як буфети з дверцятами, так і буфети з шухлядами, а також буфети з піддонами або на ніжках. Іншими словами, є чимало красивих і функціональних буфетів на вибір. Якщо вам подобаються плетені речі, ви також можете вибрати буфет з дверцятами з лози, який дуже схожий на невелику плетену шафку невисокої висоти. Незалежно від того, чи бажаєте ви, щоб буфет був білого кольору, з ялинковим візерунком, чи був виготовлений з дерева, дуба або ясена, ви знайдете його тут.
41 товари
    41 товари

    Буфети всіх розмірів

    Вибираючи буфет з 1, 2, 3 й 4 шухлядами чи дверцятами, відкритий або закритий, варто також подумати про те, якого розміру він має бути, щоб ідеально вписатися в інтер'єр вашої оселі. Залежно від ваших потреб, ви можете вибрати буфети різної висоти, довжини і глибини. Можливо, у вас маленька вітальня, де ідеально підійде вузький буфет, або великий передпокій, де найкращим рішенням буде високий, широкий і просторий буфет. Найменші буфети в нашому асортименті мають ширину близько 80 см, глибину близько 35 см і висоту близько 75 см. Найбільші буфети мають ширину 150-165 см, глибину близько 43-45 см і висоту приблизно від 80 до 110 см.
     
    Можливо, ви шукаєте буфет такого розміру, який ідеально впишеться у вітальню в поєднанні з телевізором? Тоді, рекомендуємо переглянути наш асортимент тумб під телевізор тут.