MARSTRAND + EJSINGСтіл MARSTRAND д.110см нат. дуб + 4 Стільці EJSING бе
Розмір столу:
Стіл: дерево та шпон дуба. Діам. 110 см, вис. 75 см. Розмір у розкладеному стані: 110х200 см, вис. 75 см. Стільці: тканина та сталь.
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
|---|---|
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Стіл обідній MARSTRAND діам.110/110x200см натуральний дуб
| Тип | Обідній стіл |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал | МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. Шпон деревини виготовлено з тонких шарів натуральної деревини, що наклеєні на ДСП або МДФ плиту. Це надає аутентичного вигляду натуральної деревини. |
| Матеріал | Верхня частина: МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. Шпон деревини виготовлено з тонких шарів натуральної деревини, що наклеєні на ДСП або МДФ плиту. Це надає аутентичного вигляду натуральної деревини. Шпон деревини виготовлено з тонких шарів натуральної деревини, що наклеєні на ДСП або МДФ плиту. Це надає аутентичного вигляду натуральної деревини. |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Натуральний дуб |
| Розмір в зібраному стані | Довжина: 200 см, Діаметр: 110 см, Висота: 75 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
| Відстань між ніжками | 155 см,66 см |
| Простір під столом | 65 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 117 см, довжина: 119 см, висота: 28 см |
| вага | 47 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Товари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC®, та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використання деревини із невідомих ресурсів. Шукайте товари із маркуванням FSC у магазинах та онлайн. |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Характеристики - Стілець обідній EJSING тканина беж/колір натуральний дуб
| Матеріал | Повсть, Ламінат - це тип декорового шпону зі зносостійкою поверхнею. Ламінат лакований або промащений, і, як правило, приклеюється до ДСП або дошки MDF. |
|---|---|
| Матеріал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Спинка: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: Ламінат - це тип декорового шпону зі зносостійкою поверхнею. Ламінат лакований або промащений, і, як правило, приклеюється до ДСП або дошки MDF. |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м³ |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Бежевий, Натуральний дуб |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 79 см, Глибина: 55 см |
| висота сидіння | 47 |
| глибина сидіння | 47 |
| З підлокітниками | так |
| Висота підлокітника | 63 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 101 см, висота: 20 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® Mix |
| вага | 15 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ich liebe es!
Das Set ist so so schön! Ich liebe es. Der Tisch ist super und auch die Stühle sind sehr hochwertig. Ich bin total zufrieden und freue mich jeden Tag :)
Ім'я: Nikola
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.

