LINTRUPСтіл обідній LINTRUP 90x190/280см дикий натуральний дуб
Розмір:
| Тип | Обідній стіл |
|---|---|
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал | Меламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF. |
| Матеріал | Верхня частина: Меламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF. Меламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF. |
| Колір | Дикий натуральний дуб |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 190/280 см, Висота: 77 см |
| Регульований розмір | 190/235/280 см |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Простір під столом | 65 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 192 см, висота: 12 см |
| вага | 61 кг |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Товари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC®, та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використання деревини із невідомих ресурсів. Шукайте товари із маркуванням FSC у магазинах та онлайн. |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Table Lindtrup avec ralonges et buffet Lintrup 3 portes
Très jolie table de salle à manger, et beau buffet assorti. Un grand bravo pour les notices de montage qui sont très claires et encore mieux pour la visserie et les pièces pour le montage, tout est numéroté et emballé séparément. Aucun risque d'utiliser la mauvaise pièce. Top !
Ім'я: Christine N.
Impresionante
Estoy encantada, la mesa es firme y pesada, quedó perfecta en mi comedor, fácil de armar! Super Recomendable! Y las extensiones geniales para reuniones familiares
Ім'я: Laura
Smukt bord
Flot anvendeligt bord til en god pris
Ім'я: Annette Elisabeth Lund
Mesa
Las tablas que añades a la mesa para ampliarlas quedan debajo sin ninguna sujeccion
Ім'я: Inma
Piccoli difetti presenti
Nel complesso è un bel tavolo e comodo anche per quanto riguarda l'allungamento. Difetti: 1.disegno su una gamba leggermente rovinato sul bordo. 2.bordo esterno del piano superiore del tavolo leggermente grattato via. 3. Una gamba è un pò storta perché i fori sono storti.
Ім'я: Soni
Ualmindeligt besværligt
Dårlig
Ім'я: Jette
Fait le travail
Table pas ultra robuste, d'apparence un peu cheap mais à ce prix, elle fait le travail. Le montage était fastidieux pour une personne seule. Elle est conforme à la photo et le rendu est correct pour le prix.
Ім'я: Jo
Table
Superbe table, livreurs au top!
Ім'я: Stabrowski christelle
Wood color is not same as advertised
Ordered as saw the wood color was what we wanted. Opened and saw it was completely different and wood was a lot darker. Solid table otherwise, color is not as advertised.
Ім'я: Hon
Robusta y grande
Una gran mesa, robusta y de fácil montaje. Ahora sólo me faltan las sillas, que ya vienen de camino :)
Ім'я: Israel Romo
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.
