KJELLERШафа садова KJELLER 68х39х166см сірий
Садова шафа із морозостійкого пластику (85% переробленого) з УФ-захистом. 3 полиці. Не потребує догляду. Можна використовувати для садових інструментів, горщиків тощо. 68х39 см, вис. 166 см
Характеристики
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 68 см, Висота: 166 см, Глибина: 39 см, Літр: 380 л |
|---|---|
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 40 см, висота: 23 см |
| вага | 11 кг |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Ручка(и) | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Матеріал | |
| Каркас | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Сторони | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Верх | Поліпропілен (85% перероблений) |
| внутрішній розмір | ширина:67 см,довжина:38 см,висота:165 |
| Характеристики | Морозостійкий, УФ-захист |
| Колір | Антрацит (темно-сірий) |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Шкаф
Купила шкаф. Поставила возле дома буквально на 1 ночь. Прошёл небольшой дождь, после чего шкаф упал и полностью сломался, задние стенки, двери, пластик ужасного качества. Юск очень люблю, но этот шкаф капец. Ужасно не довольна. Даже не вернёшь его после такого краша. Капец 1750грн в урну.
Ім'я: Алёна
Шафа садова
Очень понравился шкаф, заказала ещё один, для балкона лучше не найти
Ім'я: Наталья
Шафа садова KJELLER 68х39х166см сірий
Тяжко складається. Матеріал ,незадоволеної якості.
Ім'я: Руслана
Шафа садова
На фото выглядит гораздо лучше, чем в реальности. Пластик достаточно хлипкий и тонкий.
Ім'я: Ольга
Нормально
Шкаф неплохой, но не супер. Слишком лёгкий, дверцы сами открываются от дуновения ветра, они никак не фиксируются (только покупать и вешать замок, что не очень удобно, если пользуешься шкафом часто). Довольно вместительный, но хотелось бы повыше. Купила, потому что похожие шкафы в других магазинах в разы дороже.
Ім'я: Ксения
Зручна шафа для легких предметів
Шафу брали на балкон. Збирається дуже швидко . Досить легка. Але якщо брати для саду чи двору, майте на увазі, що задня стінка картонна... Ну і пластик сам досить тонкий, тому на полиці щось важке не поставити(
Ім'я: Мирослава
Пластиковая мебель
Все отлично
Ім'я: Роман
Шафа
Хороша шафа для саду або подвір‘я. Можна сховати інструменти або інші речі. Ціна могла б бути нижчою.
Ім'я: Богдан
Buitenkast
De levering was prima alleen zat er een verkeerde beschrijving bij van een hele andere kast en er ontbrak een speciale schroef die ik er zelf bij gekocht heb
Ім'я: Ellen Postma
Szafy
Bardzo fajne szafy do domku na działkę. Polecam.
Ім'я: Sylwek
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


