15 років успіху на ринку: JYSK Україна святкує ювілей

17.07.2024

15 років успіху на ринку: JYSK Україна святкує ювілей

10 вересня 2019 року українська мережа данського бренду JYSK святкуватиме свій ювілей – 15 років тому було відкрито перший магазин неподалік від метро Видубичі. Сьогодні мережа налічує 54 торгових точки з асортиментом понад 3 400 товарів у 19-ти областях України.

Своє знайомство з естетикою облаштування скандинавського інтер’єру українці розпочали у далекому 2004 році – тоді бренд був представлений по франчайзингу. За наступних 8 років було відчинено 10 магазинів у різних обласних центрах, які пропонували відвідувачам придбати текстиль, товари для сну, меблі та декор у лаконічному виконанні. У 2012 році JYSK Nordic оцінив потенціал українського ринку і прийняв рішення викупити франшизу, щоб мати змогу рости швидше. Висока якість товарів та турбота про клієнтів стали запорукою того, що JYSK Україна щороку здобуває винагороди Retail Awards в галузі «Вибір року» з 2014-ого та посіла друге місце у боротьбі за звання ритейлера у 2018-му році за версією Retail Development Business Awards.

За 15 років команда JYSK зібрала 537 співробітників. Саме завдяки згуртованому колективу компанія продовжує успішно рости. З 2018 року JYSK запустив формат 3.0, який передбачає нове обладнання, а також зміни у дизайні – у приміщеннях стало більше світла та простору. Уже працює 8 таких магазинів. Загалом з вересня 2018 року до серпня 2019 року було відкрито 13-ть нових магазинів, а також перебудовано 5 наявних точок продажу, 2 з яких переформатовані згідно з концептом 3.0. Протягом 2019 фінансового року мережа продала 7,4 млн одиниць товарів: 900 тис. одиниць текстилю, 854 тис. меблів для дому та саду, 417 тис. ковдр та подушок. Чистий ріст продажу склав 123,6% у порівнянні з 2018 роком.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Я працюю в JYSK фактично від самого початку, і з упевненістю можу сказати, що скандинавська філософія затишку не залишила українців байдужими. За 15 років було продано 1,2 млн подушок, а якщо скласти довжину усіх проданих матраців, то отримаємо відстань від Землі до міжнародної орбітальної станції! Якщо ж говорити про економічні показники, то у 2019 фінансовому році до нас завітало 2,5 млн покупців, а товарообіг склав 2 млрд грн. Усі ці неймовірні результати стали можливими завдяки нашій чудовій команді спеціалістів. Утім, ми не зупиняємось на досягнутому, і одразу після святкування ювілею плануємо нові відкриття – у Києві, Чернівцях, Луцьку, Кропивницькому та Умані. З нетерпінням чекаємо на майбутні виклики і нових шанувальників скандинавського інтер’єру у наших магазинах!»

***

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга онлайн-бронювання.

На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 2 800 магазинів у 54 країнах світу: Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Чехія, Угорщина, Голландія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ісландія, Канада, Гренландія, Фарерські Острови, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Косово, Болгарія, Казахстан, Румунія, Франція, Великобританія, Словенія, Македонія, Хорватія, Італія, Іспанія, Боснія та Герцеговина, Китай, Сербія, Вірменія, Чорногорія, Індонезія, Греція, Сінгапур, Албанія, В’єтнам, Мальта, Португалія, Грузія, Білорусь, Таджикистан, Молдова, Бельгія, Кувейт, Об’єднані Арабські Емірати, Таїланд, Кіпр, Ірландія та Азербайджан.

Сьогодні в Україні працює 54 магазини JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Гатному, Броварах, Кам’янці-Подільському, Запоріжжі, Кривому Розі, Черкасах та ін., а також онлайн-магазин www.JYSK.ua.

Відділ по роботі з клієнтами:
0800 20 20 22