FEJENSENGКороб FEJENSENG 128х54х59см чорний
Короб для садових подушок із морозостійкого, водонепроникного пластику з УФ-захистом. Висувні ручки. 128х54 см, вис. 59 см
Характеристики
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 128 см, Висота: 59 см, Глибина: 54 см, Літр: 350 л |
|---|---|
| Розмір в розібраному стані | ширина: 132 см, довжина: 56 см, висота: 18 см |
| вага | 11 кг |
| Матеріал | |
| Каркас | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Сторони | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Верх | Поліпропілен (85% перероблений) |
| внутрішній розмір | ширина:126 см,довжина:52 см,висота:58 |
| Характеристики | Морозостійкий, Висувні ручки, УФ-захист, Водовідштовхуючий |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Садова скриня
Збирається легко. Стоїть надійно. Для зберігання садового приладдя саме те! Не перевантажувати. Дніще можна посилити дошками і зберігати щось важке (відра, квіткові горщики, пакунки з субстратом). Ціна приємна. Рекомендую.
Ім'я: Оксана
короб
короб сподобався. живе на терасі. використовую для зберігання відсортованого мусору. також іноді як стіл)
Ім'я: тамара
Køb af hybdebiks
Bestilt på click and collect. Det tog lidt tid at finde den, men betjeningen var meget venlig og hjælpsom.
Ім'я: Stefan
Pret bun/ calitate
Este o cutie foarte robusta. Am cumparat o perna lunga pentru scaun pliabil de la Jysk si acum o folosim si pe post de bancuta. Montajul a mers foarte usor
Ім'я: Annamaria
Rommel
Kussenbox is makkelijk in elkaar te zetten maar als je de box vult met kussens en er komt een beetje druk op de zijkant springt de box open. Kan goed zijn om speelgoed op te bergen, maar voor tuinkussens is hij niet stevig genoeg. Let er ook op dat je sommige onderdelen bijna niet meer uit elkaar krijgt en dus zeer moeilijk te retourneren is.
Ім'я: Yasmine
Stevig en waterdicht
Stevige box. Makkelijk in elkaar te zetten en beschermd goed
Ім'я: Martin
Best outdoor storage box
Great product, easy to assemble, good instruction and it is waterproof. I highly recommend.
Ім'я: Madalina Preda
Impeccable
Bon rapport qualité prix. Montage facile et rapide, la solidité me semble correct. Avoir avec le temps, car il va rester dehors en permanence Pour le moment correspond à mes attentes.
Ім'я: picard60
Fin kasse, lett å montere
En pen og praktisk kasse. Jeg kjøpte to til balkongen, funker fint. Monterte begge på få minutter. Bra kjøp.
Ім'я: jørgen gulvik
Stevig tuinbox
Makkelijk in elkaar te zetten, gebruiksaanwijzing zat helemaal verstopt. Je moet wel goed zoeken, maar dan is het wel klik en klaar
Ім'я: Nancy
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


