BERGSFJORDENplusНаматрацник 90x200см BERGSFJORDEN
Розмір:
Наматрацник BERGSFJORDEN розміром 90x200 см від DREAMZONE® розроблений для вашого комфорту протягом усієї ночі. Наматрацник – це захисний шар між матрацом і простирадлом. Його можна прати, він допомагає підтримувати чисте та гігієнічне середовище для сну та продовжує термін служби вашого матраца.
Характеристики
- Розмір: 90х200 см. Висота: 1 см
- Еластичні ремінці на кутах: тримає наматрацник на місці
- Прання: можна прати за температури 90°C
- Тканина: бавовна та поліестер
- Поліестерове наповнення: м'яке та міцне
- OEKO-TEX® STANDARD 100: перевірено на наявність шкідливих речовин
- DREAMZONE®: якісні матраци та ліжка за розумною ціною, ексклюзивно доступні в JYSK
Еластичні ремінці на кутах
Еластичні кутові ремінці допомагають запобігти сповзанню наматрацника протягом ночі.
Прання
Наматрацник можна прати в пральній машині за температури 90°C, щоб він залишався свіжим та чистим. Прання за температури 90°C знищить бактерії та пилових кліщів з тканини.
Тканина
Тканина виготовлена з суміші бавовни та поліестеру. Бавовна забезпечує м'якість та натуральність, що допомагає вам відчувати комфорт протягом ночі. Поліестер — це міцна тканина, яку легко чистити та яка добре тримає форму протягом тривалого часу, навіть за частого використання.
Поліестерове наповнення
Міцне та еластичне поліестерове наповнення зберігає свою форму після прання та забезпечує м'яку та комфортну поверхню.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Цей наматрацник має сертифікат OEKO-TEX® STANDARD 100. Це означає, що кожен компонент, від тканин і наповнювачів до ниток і застібок, протестований незалежними інститутами OEKO-TEX® і відповідає суворим нормам щодо вмісту шкідливих речовин.
DREAMZONE®
DREAMZONE® прагне покращити ваш сон за допомогою індивідуальних рішень для матраців та ліжок. Якість та функціональність є важливими з моменту заснування компанії в Данії у 2003 році. DREAMZONE® доступний ексклюзивно в JYSK.
| Тип матраца | Наматрацник |
|---|---|
| Розмір | Ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 1 см |
| Розмір | 90x200 |
| В упаковці | Складений |
| Розмір пакування | Ширина: 37 см, Довжина: 50 см, Висота: 7 см |
| Наповнення | 375 г/м² 100% поліестер (100% перероблений), силіконізований холофайбер |
| Склад тканини | 65% поліестер (100% перероблений), 35% бавовна |
| Матеріал | Тканий |
| Еластична | "гумки" на кутах |
| Спосіб установки | Еластичні куточки |
| Колір | Білий |
| Прання | 90°C |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Барабанна сушка | **Можна сушити при нормальній температурі (макс. 80ºC) |
| Прасування | Не прасувати |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Прання | Виперіть перед використанням |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Цей продукт сертифікований за стандартом OEKO-TEX® STANDARD 100. Це означає, що кожен компонент протестований незалежними інститутами OEKO-TEX® та відповідає суворим обмеженням щодо вмісту шкідливих речовин. |
| Рівень якості | PLUS |
| вага | 1,1 кг |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Не вдповідно.
Якість поверхні дуже неприємна ,ковзка і штучна. Повернула товар. Не сподобався
Ім'я: Лариса
Наматрацник
Все добре
Ім'я: Андрій
Наматрацник
Беру не вперше в Jysk наматрацник, з мого досвіду бажаніше брати трохи ширший, бо дає усадку. Вцілому задоволена: основний матрац чистий, простирадло менше ковзає і спальне місце комфортніше і затишніше з наматрацником. Переться чудово в звичайній пралці, зручні гумки на кутах допомагають надійно зафіксувати його на основному або топ- матраці.
Ім'я: Наталя
Наматрацник
Наматрацник якісний, дуже зручний, не скользить...дуже задоволена
Ім'я: Надія
Чудовий наматрацник
Наматрацник підійшов по розміру та гарно зафіксувався на матраці. Тепер моя білизна не ковзає, і мені стало приємніше та зручніше спати. Рекомендую!
Ім'я: Даша
Плотный наматрасник
Уплотняет защиту матраса
Ім'я: Я
НАМАТРАЦНИК 90X200СМ PLUS T15 DREAMZONE
При купівлі матрацу співробітник магазину порадив мені придбати наматрацник, я не пошкодувала про цю покупку. Товар якісний, захищає матрац, не ковзає завдяки еластичним стрічкам.
Ім'я: Наталія
Наматрацник
Потрібна річ для захисту матраца
Ім'я: Оксана
Наматрасник
Наматрасник дуже чудової якості, м'який, не парить, простирадло на ньому не ковзає. Покупкою задоволена.
Ім'я: Інна
Якість товару
Задоволені якістю товару, він повністю відповідає своїм зарактеристикам.
Ім'я: Татьяна
DREAMZONE - Кращий сон починається тут
DREAMZONE® покращує якість сну завдяки індивідуальним рішенням для матраців і ліжок. Якість та функціональність продукції є найвищими пріоритетами для цієї торгової марки, від самого початку її заснування у Данії у 2003 році. Продукція DREAMZONE розробляється в Скандинавії та відома своєю відмінною якістю за розумну ціну.
Більшість матраців мають сертифікат відповідності OEKO-TEX® Стандарт 100, який є визнаним у світі знаком довіри до текстилю. Крім того, на матраци DREAMZONE надається гарантія терміном від 3 до 25 років (подробиці у продавців-консультантів).
Завдяки широкому вибору дизайнів і матеріалів ви зможете найти рішення, яке ідеальне вам підходить. DREAMZONE пропонує пружинні та безпружинні матраци, які підходять до будь-яких ліжок, бокс-матраци, які мають простіший та легший вигляд, а також регульовані ліжка, які можна підлаштовувати під індивідуальні потреби. Для забезпечення ще більшого комфорту та захисту матраців DREAMZONE також пропонує широкий вибір топ-матраців і наматрацників.
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.

