Функціональні столи з регулюванням висоти різних розмірів

Ергономічні столи-трансформери з регулюванням висоти – це не просто письмовий стіл для офісу. Столи з підйомним механізмом можуть легко зробити робочий день більш комфортним, дозволяючи вам змінювати положення тіла. Купуйте стіл з функцією регулювання висоти, щоб легко налаштувати зручний рівень відповідно до ваших потреб, водночас забезпечити оптимально зручну позицію для сидіння та не перенавантажувати хребет. Незалежно від того, чи шукаєте ви великий стіл з регульованою висотою білого кольору чи маленький чорний стіл-трансформер для офісу, або навчання, ви знайдете його в JYSK. Вибирайте між столом із безпровідною функцією регулювання висоти, регульованим столом із сертифікатом FSC® Mix, або офісним столом із регульованими ніжками. Компактний стіл на коліщатах із безпровідною функцією регулювання висоти за допомогою важеля та гідравлічного підйомного механізму може стати найкращою інвестицією для невеликого офісу.

Перегляньте весь онлайн-асортимент наших меблів для офісу і знайдіть те, що найкраще відповідає вашим потребам.

Чому варто вибрати стіл з регулюванням висоти?

Робота за комп'ютером, як вдома, так і в офісі, – це виснажлива робота. Важливо правильно сидіти, щоб оптимізувати час, проведений за комп'ютером. Тому для офісних співробітників може стати у пригоді новий регульований стіл – трансформер (з регульованою висотою). Електричне регулювання висоти стола відбувається за допомогою регульованих ніжок. Гідравлічний підйомний механізм має багато переваг для офісного столу, адже він дозволяє:

  • легко та швидко змінювати положення тіла
  • підвищити кровообіг у тілі, змінюючи позу
  • стояти або сидіти під час роботи
  • налаштувати стіл до висоти, яка підходить вам.

Якщо ви не впевнені, чи варто обирати стіл із регульованою висотою, чи класичний дерев'яний стіл для роботи, перегляньте корисну інформацію і знаходьте натхнення в нашому блозі з вибору правильного столу для вашого домашнього офісу.

Столи-трансформери з регульованою висотою для школярів і студентів

Столи з регульованою висотою – це ідеальний вибір для облаштування кімнати школярів і студентів, які хочуть забезпечити собі комфорт і здоров'я під час навчання. Такі столи дозволяють індивідуально налаштувати висоту, водночас забезпечуючи оптимально зручну позицію для сидіння. Це важливо, оскільки неправильне положення тіла під час роботи за столом може призвести до розвитку проблем з поставою, болю в спині, шиї та плечах.

Електричне регулювання висоти стола відбувається за допомогою регульованих ніжок. Чорний або білий регульований столик – це справжній скандинавський стиль.

Який регульований стіл вибрати?

У асортименті JYSK ви знайдете стійкі та міцні столи з регулюванням висоти в компактних та великих розмірах, як 70x40, 70x130, 70x140 та 80x160. Радимо добре подумати, який розмір та формат столу найкраще відповідає вашим потребам і який дизайн вам найбільше подобається. Всі наші функціональні регульовані столи доступні в чорному та білому кольорі та підходять для більшості офісів. Важливо зазначити, що такі письмові столи також можна регулювати й по висоті від 65 см до 119 см.