Переможці конкурсів та змагань

На цій сторінці ми публікуємо переможців змагань та конкурсів JYSK. З ними усіма ми зв'язуємося особисто електронним листом або дзвінком.

Переможниця у конкурсі в Telegram від 02.03.2020 Коток Тетяна

Переможниця у конкурсі в Telegram від 10.02.2020 Оксана Сиротюк

Переможниця у конкурсі в Telegram від 13.01.2020  Дубіневич Оксана

Переможниця у конкурсі в Telegram від 27.12.2019  Урсатій Марина, м Вінниця

Переможці у конкурсі Різдвяний календар 2019

Головний переможець: Новак Лариса Вікторівна

Early bird (Ранкова Пташка): Бухарінов Сергій Володимирович

Щоденні подарункові сертифікати на 300 грн:

18.12.2019 

01.12.2019 Анна Шеремет

01.12.2019 Антон Коротовських

01.12.2019 Валерія Ямчук

02.12.2019 Віолета Марченко

02.12.2019 Анна Арутюнян

02.12.2019 Ольга Думанська

03.12.2019 Андрій Кучера

03.12.2019 Євгенія Воронюк

03.12.2019 Ганна Білан

04.12.2019 Олeксандр Літвінов

04.12.2019 Ірина Рачкелюк

04.12.2019 Александра Струтина

05.12.2019 Юлія Бортник

05.12.2019 Олена Дорохова

05.12.2019 Ірина Кайдина

06.12.2019 Олеся Войдевич

06.12.2019 Михайло Гірняк

06.12.2019 Марина Веско

07.12.2019 Дембич Ірина

07.12.2019 Марина Руденко

07.12.2019 Ольга Трощило

08.12.2019 Наталя Бєлоусова

08.12.2019 Руда Оксана

08.12.2019 Олена Осадча

09.12.2019 Валентин Томашевский

09.12.2019 Олена Куценко

09.12.2019 Ольга Пелех

10.12.2019 Наталія Коваль

10.12.2019 Яна Слободяник 

10.12.2019 Вікторія Клець

11.12.2019 Анатолій Черній

11.12.2019 Вікторія Пешехонова

11.12.2019 Анна Чечель

12.12.2019 Віра Іванівна

12.12.2019 Ганна Чередниченко

12.12.2019 Наталія Калин

13.12.2019 Ольга Середа

13.12.2019 Вікторія Ящук

13.12.2019 Наталия Чижевская

14.12.2019 Юлія Корогод

14.12.2019 Юлія Бєляєва

14.12.2019 Тарас Устиянович

15.12.2019 Ганна Гермак

15.12.2019 Олександр Козій

15.12.2019 Вікторія  Ленько

16.12.2019 Ірина Кириченко

16.12.2019 Лейла Базик

16.12.2019 Світлана Клещевнікова

17.12.2019 Полина Загряжская

17.12.2019 Кристина Жаткіна

17.12.2019 Марина Кузнєцова

18.12.2019 Яна Голик

18.12.2019 Чекаємо на зворотний зв'язок

18.12.2019 Вікторія Рудницька

19.12.2019 Людмила Копейко

19.12.2019 Никита Лаптов

19.12.2019 Світлана Куцман

20.12.2019 Алевтина Сердюк

20.12.2019 Юлія Якущенко

20.12.2019 Ольга Воронцова

21.12.2019 Світлана Зуб‘як

21.12.2019 Оксана Корнієнко

21.12.2019 Ірина Мачарашвіли

22.12.2019 Олена Давиденко

22.12.2019 Віталій  Голуб 

22.12.2019 Ольга Бондар

23.12.2019 Світлана  Шевченко

23.12.2019 Ольга Деркач

23.12.2019 Ірина Бережна

24.12.2019 Євгенія Ковалевська

24.12.2019 Анна Снігур

24.12.2019 Наталья Пендак

Переможець у конкурсі в Telegram 06.12  Поник Андрій, м. Львів

Переможці у конкурсі в Telegram 15.11  Романюк Марина, м. Вишгород, Гуч Анна, Київ, Горященко Михайло, Київ.

Переможниця у конкурсі в Telegram 29.10  Вязова Олена, м. Бровари.

Переможниця у конкурсі в Telegram 05.10  Прокопенюк Антоніна, м. Київ.

Переможниця у конкурсі в Telegram 20.09  Тишківська Аліна, м. Вінниця, Натарова Марія, м. Дніпро, Менчук Антон, м. Одеса.

Переможниця у конкурсі в Telegram 30.08  Терещенко Катерина, м. Київ, Сидорчук Поліна, м. Київ, Цибулько Віра, м. Полтава.

Переможці у конкурсі Безкоштовна Доставка з Нова Пошта (22-28 серпня 2019), які отримують по 200 бонусів на картку Нова Пошта:

Михайло Формулянт
Валерія Соколовська
Юлія Гринева
Андрій Нечидюк
Роман Дулішкович
Тетяна Атаманюк
Ірина Резник
Вікторія Аслан
Ольга Потаманова
Максим Федосов
Заворотний Роман
Інна Матюшина
Дмитро Стеценко
Ольга Павлова
Євген Корнеєв
Яна Кручко
Вікторія Шнайдер
Діана Єрьомічева
Олександр Шинькович
Вячеслав Нощенко
Богдан Гулитов
Юрій Лагута
Марина М
Андрій Белашков
Антоніна Варізко
Наталія Нестерчук
Андрій Луньов
Сергій Дементьєв
Юлія Дрібноход
Юрій Троян
Анна Голубовська
Володимир Федак
Іван Штанько
Богдан Бредун
Андрій Фурса
Оксана Сидорко
Ілона Сусяк
Людмила Гринкевич
Тетяна Шестакова
Андрій Гордієнко
Тетяна Сікорська
Михайло Густо
Наталя Вигонюк
Ольга Франчук
Анастасія Асеєва
Юрій Дудка
Наталя Ярошенко
Тетяна Токар
Михайло Косяков
Надія Мороз
Володимир Горін
Максим Захаревич
Наталя Романюк
Андрій Бойчук
Дар'я Луцяк
Вадим Соколенко
Євген Спиридонов
Михайло Дзямко
Ольга Левчук
Леонід Мельничук
Андрій Озирський
Світлана Козушко
Ольга Родіонова
Наталя Євсеєнко
Едуард Дударенко 
Ксенія Костюченко
Олексій Даців
Валентин Ташко
Маргарита Андріївна
Дмитро Писарев
Надія Молнар
Олег Гриньків
Віктор Задорожний
Сергій Ляховенко
Олена Гніздовська
Павло Піскун
Олександр Мельниченко
Анна Бояринова
Олеся Яцько
Богдан Перчук
Єва Біров
Олександр Кононенко
Богдан Гетьман
Валентина Палько
Тетяна Одиноцька
Віталій Сабан

Переможець у конкурсі в Telegram 9.08 Гатунок Александр, Київ.

Переможниця у конкурсі в Telegram 19.07 Похмурська Лілія, Львів

Переможці у конкурсі в Telegram 05.07  Путій Карина , Київська обл, Довженко Олег, Харків, Габ Марія Ігорівна, Київ.

Переможниця у конкурсі в Telegram 14.06  Гудима Олена, м. Хмельницький.