Вибирайте ялинку для святкування Нового Року

Ми оновили колекцію вічнозелених красунь штучна ялинка на підставці та дерева у горщиках, які можна використовувати щороку, все більше популяризуються в Україні. Деякі штучні ялинки вже мають додаткове святкове освітлення. Прикрасьте ялинку новорічними іграшками та гірляндами, повісьте на двері безпечний різдвяний вінок з гірляндою на батарейках та не забудьте про новорічного скандинавського ельфа. Штучну ялинку легко розібрати та скласти у комору до наступних свят. Також рекомендуємо вам звернути увагу на штучні рослини, створені спеціально для прикрашання оселі. Тож, не ховайте вази та глечики до весни поставте на стіл гілочки калини та омели, золотисті гілочки або декоративні ялинкові гілочки з шишками.

Символ свят пухнаста ялинка

Уявіть, що ви входите в оселю, відчуваєте запах мандарин, бачите святковий стіл з улюбленими стравами. Чогось не вистачає. Мабуть, ви зараз подумали про ялинку, хоча б віночок чи гілочку, хоча б маленьку ялиночку на столі з крихітними новорічними прикрасами. Рослини додають відчуття життя та динаміки вашому дому, але деякі дерева можуть бути занадто великими, щоб тримати їх вдома, тим більше доглядати за ними. Якщо ви багато подорожуєте або просто не маєте хисту до такого господарювання, ви можете придбати штучні рослини. Вони виглядають "немов би живі", до того ж це гарний внесок у збереження природи. Вони одразу створюють святкову атмосферу в оселі, а деякі з них мають вбудовані гірлянди з батарейками, тому вам не доведеться турбуватися про електричні дроти.

Переваги штучних ялинок  штучна ялинка прослужить вам довгі роки

Навіть маленька штучна ялинка може виглядати дивовижно у вашій вітальні й має масу переваг:

1. З такої ялинки не сиплються гілки

Голки залишаться там, де вони є. На відміну від справжніх ялинок, ви можете зберігати штучну ялинку у вітальні, вже з прикрасами, гірляндами та всім іншим декором, з самого початку грудня не турбуючись про висихання дерева та випадання хвої.

2. Штучна ялинка гарна інвестиція, в майбутньому це заощадить ваші гроші

Вам більше ніколи не доведеться їздити по магазинах в пошуках гарної ялинки. Штучна ялинка буде радувати вас щороку. Ба більше, вам більше ніколи не потрібно буде турбуватися про те, щоб знайти потрібний розмір ялинки для своєї вітальні. Ідеальне дерево вже є у підвалі, сараї чи горищі готове, коли ви готові для свята у власній оселі. До речі, його зручно зберігати у пласкій коробці, адже великі ялинки легко розбираються та складаються.

3. Штучна ялинка виглядає так само добре, як справжня ялинка. Можливо, ще краще ...

Коли ви вирушаєте до місця продажу новорічних ялинок, знайти потрібну ялинку не обов’язково просто. Одне дерево криве, на іншому верхівка розділена надвоє або лисий бік. Гілки можуть розташовуватися дуже тісно, або занадто далеко один від одного. До того ж весь цей вибір проходить на вулиці, коли вже холодно та мете дощ/сніг (потрібне підкреслити).  Зі штучним деревом не потрібно хвилюватися. Гілки розташовані рівномірно, щоб у вас було місце для прикрас та легких гірлянд. Ваше дерево вже створене для вас. Все, що вам потрібно - в теплому затишному магазині вибрати розмір ялинки, колір та розмір гілочок. Ба більше не всі ялинки та сосни, які продаються на стихійних ринках мають документи та підтвердження легальності. Зі штучною ялинкою ви піклуєтесь про збереження лісів та мінімізуєте браконьєрство, адже, коли немає попиту, скорочується й пропозиція.

4. Штучна ялинка виглядає так само добре, як справжня ялинка. Можливо, ще краще ...

Якщо немає місця на підлозі, ви завжди можете прикрасити обідній стіл, підвіконня, кавовий столик або сервант за допомогою маленької штучної ялинки, яку можна компактно зберігати разом з новорічними прикрасами та ялинковими кульками.