Нове ліжко з ламелями, матрацом та узголів'ям

Якщо ви не хочете збирати окремі компоненти вашого ліжка, то чому б не подивитись на набір? Купуйте готовий комплект для спальні, який містить в собі ліжко, ламелі, матрац та узголів'я!  Ви можете підібрати матрац до вподоби, додати приліжкову тумбу та насолоджуватися новими меблями у своїй спальній кімнаті!

0 товари
  0 товари

  Основа, ліжко та матрац

  Готові бачити солодкі сни? Ми допоможемо вибрати сучасні меблі та товари для сну для того, щоб повністю оновити інтер'єр спальної кімнати.

  Безперечно, ліжко – предмет меблів, на якому людина проводить значну частину свого часу, на якому відпочиває та відновлюється щоночі. Ліжко відіграє значну роль у житті людини, а тому, неабиякої важливості набуває правильний вибір ліжка, яке відповідатиме потребам і стилю життя людини. Спальна кімната повинна налаштовувати нас на відпочинок, тож дизайн і комфорт мають органічно поєднуватись та доповнювати одне одного.

  Ми можемо запропонувати вам недорого купити спальні гарнітури, підібрати комплект з однієї серії меблів, або ж ви можете вибрати тільки ліжко, приліжкову тумбу чи шафу. Бажаєте побачити як працює ліжко-трансформер, підйомний механізм чи ліжко з висувними шухлядами? Завітайте до виставки у найближчому магазині!

  Спеціально для вас ми створили посібник з вибору ліжка та матраца, тепер ви будете знати на що потрібно звернути увагу у магазині, чи при онлайн замовленні. Також, до ліжка потрібно підібрати каркас. Основи бувають різні, ламельна основа вибирається з розрахунку навантаження. 

  Про JYSK Україна

  ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину в Україні - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут. В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. 

  Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Ви можете замовити товари, або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.