Континентальне ліжко зі місцем для зберігання

Існує багато чудових ліжок, але тут ми пропонуємо вам найкраще з найкращого в плані комфорту. Континентальне ліжко з місцем для зберігання – це комплексне рішення, що дозволить тримати комфортне спальне місце та функціональні меблі для зберігання. У комплекті ми отримаєте практичну ємність для зберігання, бокс-матрац посередині та топ-матрац зверху. Іншими словами, це ліжко, яке пропонує як максимальний комфорт, так і безліч варіантів зберігання, не займаючи при цьому багато місця. Завдяки шухляді, що розміщення під ліжком ви можете ефективніше використовувати простір кімнати або спальні, де стоїть ваше ліжко. Місце для зберігання під континентальним ліжком може використовуватися для зберігання додаткових ковдр, подушок тощо. Континентальні ліжка JYSK з місцем для зберігання доступні в розмірах від 90x200, 140x200 до 180x200 та інших. Перегляньте розміри під моделі нижче.

Ліжко з місцем для зберіганням збільшує простір у кімнаті

Мрієте про практичне ліжко з місцем для зберігання, але не хочете йти на компроміс з якістю? Тоді континентальне ліжко з шухлядою від JYSK може бути правильним вибором для вас! Континентальне ліжко – це комплексне рішення зі сховищем, матрацом і наматрацником, яке забезпечує достатній комфорт, щоб ви могли добре висипатися вночі. Наприклад, в комплект континентального ліжка C50 входять: 2 мультипружинних матраца з 7-ма зонами комфорту. Основа матраца: блок пружин "покет". Зверху в комплекті йде топ-матрац з Memory Foam, висотою 9 см. Дві основи на ніжках оббиті міцним поліпропіленом. Ліжко оснащено підйомним механізмом та має місце для зберігання постільної білизни тощо. З таким all inclusive вам не потрібно більше думати про облаштування спального місця. Ну, хіба що ми порекомендуємо вам наматрацник, подушки, ковдри та новий комплект постільної білизни. 

Континентальне ліжко з ємністю для зберігання різних розмірів

В асортименті континентальних ліжок з ящиками для речей ви знайдете варіанти в різних кольорах і розмірах. Вибирайте між односпальними, середніми й двоспальними ліжками. Континентальне ліжко з ємністю для зберігання доступне в різних розмірах: 

  • 90х200 см
  • 140х200 см
  • 160х200 см 
  • 180х200 см 

Не знаєте, яке ліжко вибрати? Ознайомтеся з нашим вичерпним посібником з вибору ліжок.