Якісні та зносостійкі дитячі матраци

Сон один з найголовніших чинників для підтримання енергії, здоров'я та настрою. Особливо це стосується дітей. Під час сну діти розвиваються як розумово, так і фізично, тому їм потрібні найкращі умови для якісного сну. Гарним рішенням буде інвестувати в новий матрац для дитячої кімнати. Такі матраци відрізняються розміром та високим рівнем комфорту. Повторює контури тіла вашої дитини та надає максимальний комфорт під час нічного сну.  В асортименті JYSK ви знайдете декілька різних матраців з піноматеріалу розміром 60x120 см та 70x140 см. Серцевина матрацу вироблена з пінополіуретану або холодної піни та верхня частина з піни з ефектом пам'яті. Дізнайтесь більше на сайті, або відвідайте найближчий магазин JYSK.

 

Вибирайте матрац для вашої дитини, який підійде саме їй

При виборі відповідного матраца для вашої дитини слід пам'ятати як про комфорт, так і про довговічність. Дитячі матраци повинні витримувати експлуатацію, а також забезпечувати оптимальну підтримку тіла вашої дитини. У нашому асортименті представлені жорсткі матраци та матраци середньої жорсткості. Тому обов'язково робіть вибір відповідно до потреб та уподобань вашої дитини.

Для вибору важливі не тільки характеристики матрацу, а також вік та вага дитини. Якщо ви сумніваєтеся, який саме підійде у спальню, наші продавці-консультанти допоможуть порадами у найближчій матрацній студії магазину JYSK. Безпружинні матраци для дітей складаються з піни, яка забезпечує комфорт та підтримує тіло дитини під час сну. Крім того, дитячі матраци випускаються різних розмірів, щоб наслідувати природне зростання дитини. Дитячі матраци можна використовувати не тільки для ліжка, але й як м'який матрац для ігор та розкладання. Більшість дитячих матраців JYSK мають чохол, що миється, тому ви легко можете його почистити.