Дитячі простирадла для облаштування комфортного спального місця у дитячій кімнаті

Дитині потрібен якісний відпочинок, щоб вона мала енергію для навчання та розвитку. Тому є багато речей, про які слід пам’ятати, коли ви хочете облаштувати для дитини затишний простір для сну. Звичайно, одна з важливих речей - це дитяче спальне місце. Після того, як матрац на місці, час підібрати простирадло. Для дитячого ліжечка варто вибирати простирадло за розміром. Ми пропонуємо стандартне біле дитяче простирадло, яке підійде до будь-якого комплекту постільної білизни та спеціальне вологостійке простирадло для найменших діточок.

3 товари
  3 товари

  Дитячі простирадла для комфортного сну

  Ліжко у дитячій спальні займає важливе місце, так само свіжа комфортна постільна білизна має велике значення для гарного настрою та міцного сну вашої дитини. У JYSK можна придбати яскраві комплекти постільної білизни для хлопчиків та дівчаток, але завжди корисно мати декілька запасних простирадл. Простирадла найбільш швидко протираються, тож можна оновити старий комплект новим простирадлом.
  Всі простирадла можна прати у пральній машині до 60°C  на режимі делікатного прання.
   
  Ви можете доповнити комплект вологостійким наматрацником або спеціальним захисним простирадлом для матраца.

  ВИБЕРІТЬ ПОТРІБНИЙ РОЗМІР ПРОСТИРАДЛА

  У JYSK ви знайдете простирадла, необхідні для створення зручного та м’якого ліжка для вашої дитини. У нас багато різних розмірів, тому ви легко знайдете такий, який підходить як для немовлят, так і для підлітків.

  OEKO-TEX - текстиль БЕЗ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН

  Загальним для всіх наших простирадл для дітей та підлітків є те, що вони мають маркування OEKO-TEX. OEKO-TEX - це провідна у світі марка охорони здоров'я та довкілля для текстилю. Етикетка - це запевнення покупця, що товар не містить шкідливих речовин. Коли виріб має марку OEKO-TEX Standard 100, це означає, що весь товар повністю був протестований на шкідливу хімію, включно з деталями, які не виготовлені з текстилю, наприклад, блискавки.