Простирадла на гумці та наматрацники зі зручними куточками

Під час вибору матраца треба також подумати про його правильну експлуатацію. Краще одразу купити наматрацник або спеціальне простирадло на гумці, яке допоможе захистити матрац у щоденному використанні. Такі простирадла мають спеціальну еластичну кайму та можуть використовуватися з пружинними та безпружинними матрацами. Вибирайте необхідний розмір та тканину на сайті, або в магазинах мережі JYSK.

Посібник з вибору наматрацника

Перегляньте наші поради для того, щоб легко обрати собі нове простирадло чи наматрацник.

Зручна заміна простирадла

Окремо варто розказати про скандинавські набори з наволочки з підковдрою. Такий комплект продається без простирадла, тому що саме простирадло має найменший термін використання. Наволочка та підковдра не зношуються так само, як простирадло Просто замінивши простирадло, можна подовжити життя постільній білизні. До того ж так можна обрати звичайне простирадло, простирадло з кутами під матрац чи на гумці.

Простирадло на гумці (резинці) може бути тері та джерсі. Махрове простирадло з гумками по краях - це тері. Також у нас продаються вологостійкі простирадла, які захищають матрац від потрапляння рідини, коли, наприклад, людина має проблеми нетримання. Наші вологостійкі простирадла можна придбати як простирадло - наматрацник.

Бажаєте мати спальню, як у найкращих готелях? Читайте у нашому блозі, як зробити інтер'єр своєї спальні стильним та по-скандинавськи затишним.