Відділ обслуговування клієнтів

Контакти
Якщо у вас виникають питання або коментарі стосовно компанії JYSK або наших товарів, зв'яжіться з нами за допомогою цієї форми. Тут можна дізнатись про години роботи й адреси наших магазинів.

Спробуйте матрац GOLD
ВІЗЬМІТЬ МАТРАЦ НА 100 НОЧЕЙ, щоб оцінити його – здоровий сон є запорукою здорового та щасливого життя. Застосовуються умови та положення. Дізнатися більше.

Адресна доставка
Не можете забрати покупки додому? Не хвилюйтесь, їх може доставити вам додому наша кур'єрська служба доставки. Для отримання більш детальної інформації зверніться до консультанта в магазині.

Обмін товарів у JYSK
Ми завжди обмінюємо товари з посмішкою. Обмін товару здійснюється протягом 14 днів. Однак, слід зазначити, що товари для обміну приймаються при наявності оригіналу чеку та документу, що посвідчує особу, та мають бути закритими, в оригінальній упаковці та у доброму стані.

Зауваження 
Якщо у вас виникнуть зауваження щодо товару, придбаного в магазині JYSK, зверніться з цим товаром, документом, що посвідчує особу, та чеком до магазину JYSK, де був придбаний товар.

Гарантія ціни
Якщо ви придбали товар у магазині JYSK, а потім побачили, що його пропонують по більш низькій ціні, ми компенсуємо вам різницю в ціні у вигляді подарункової карти JYSK. Гарантія ціни діє протягом 14 днів з моменту здійснення покупки. При собі потрібно мати оригінал квитанції. Гарантія ціни не розповсюджується на садові меблі, різдвяні пропозиції, що продаються після закінчення сезону, товари зі знижкою або демонстраційні моделі.

Корпоративні клієнти
Якщо ви зацікавлені у придбанні великої кількості товарів для готелів, організацій чи інших установ, ми завжди раді вам допомогти. Зверніться до компанії JYSK за електронною поштою onlineshopUA@jysk.com.

Гарантія
Компанія JYSK надає розширені гарантії на певні товари з нашого асортименту, зокрема на більшість матраців. Обов'язково збережіть чек та гарантійний талон.

Спонсорська підтримка спортсменів з обмеженими можливостями
Компанія JYSK надає спонсорську підтримку спортсменам із обмеженими можливостями з 1988 року і є одним із головних спонсорів у Данії, Норвегії та Швеції. Дізнатися детальніше.

Електронна розсилка
Підпишіться на нашу безкоштовну інформаційну розсилку та отримуйте найкращі пропозиції на свою електронну пошту. Читайте більше та підпишіться тут.