Відкриття магазину у Броварах

22.06.2024
Відкриття магазину у Броварах

JYSK відкриває магазин в ТРЦ «Термінал» у Броварах

Данська компанія товарів для дому JYSK відкриває 36-й магазин в Україні. Новий простір з'явиться в Броварах в торгово-розважальному центрі «Термінал» на вул. Київській 316, де займе площу 1230 кв.м. Для відкриття цього магазину компанія JYSK створила вісім нових робочих місць.

У продажу представлений повний асортимент товарів JYSK: меблі для дому, товари для сну (матраци, постільна білизна, подушки, ковдри), домашній текстиль (скатертини, рушники, пледи), а також декоративні предмети інтер'єру.

Офіційне відкриття відбудеться 9 листопада. Кожен день c 9 по 12 листопада компанія дарує по 100 подушок першим покупцям. На честь відкриття тільки в цьому магазині діють знижки до 70% і спеціальні пропозиції на деякі товари. Крім цього, клієнтам будуть запропоновані фірмові сумки для шопінгу: товари, які помістяться в сумку, продаються з додатковою знижкою в 10%.

«Компанія JYSK ставить перед собою амбітну мету - зайняти провідну позицію на ринку товарів для дому. Ми плануємо відкрити до 12 фірмових магазинів до кінця наступного року по всій території України», - заявив Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні.