Стильні та функціональні кавові столики

На кавовий столик можна покласти журнал, пульт, чашку кави, а ще горщики з квітами... Навіть ваші ніжки! Інколи ввечері хочеться просто закинути на столика ноги після занадто активного дня. Прикрашайте вітальню функціональними та стильними столиками у скандинавському стилі. Кавовий столик також є декоративним елементом для куточка із софою. В магазинах JYSK є широкий асортимент кавових столиків різноманітних кольорів, моделей та розмірів. Наприклад, можна обрати практичний металевий столик або журнальний столик з додатковими полицями для дрібних речей. Створіть затишний куточок у вітальні за допомогою невеликого столика, на який можна поставити пару ламп, декоративні свічки або квіти. Загальний огляд відмінностей та поради щодо вибору столика ви знайдете у нашому блозі.

Облаштуйте вітальню – скандинавський дизайн оселі

Кавові столики дуже зручні, коли відпочиваєте на софі та бажаєте мати напохваті горнятко кави або тарілку з печивом. Невеликі столики можна поставити перед диваном,  на куті крісла й просто у якості підставки. Різні форми дозволяють підібрати столик безпосередньо під ваш інтер'єр: круглі, квадратні, прямокутні столики; високі, низькі, зі скляною поверхнею, чи з масиву дерева; стандартні або незвичні витягнутих форм та з полицями. 

Правильне використання простору у вітальні

Метод «ставити всі меблі під стінку», щоб залишити більше вільного місця посередині кімнати візуально «з'їдає» простір невеликої кімнати. Спробуйте трошки переставити меблі. Поділіть кімнату на три частини, поставте диван у першій треті, і вже навпроти нього телевізор з тумбою під ТВ. Використовуйте круглі меблі, такі як маленькі кавові столики, чи симпатичний пуф.

Використання столиків в оселі

Також, кавові столики можна використати і як приліжкову тумбу. Тонкі ніжки та достатня площа поверхні дозволять створити гарний інтер'єр. Зараз вони мають більш елегантний вигляд, ніж 10 років тому, тож можна легко вибрати сучасний столик у скандинавському стилі. Він буде слугувати столиком, тумбою, тацею, підставкою для декору та квітів. Мобільність та легкість завжди мають значення. Якщо прийшов час лягати спати, на кавовий столик можна покласти смартфон на зарядку. Наші кавові столики виготовлені з різноманітних матеріалів, зокрема загартоване скло, масив сосни, шпон ясеня, промащений дуб або горіх, мармур, метал та ламінат. Багато моделей кавових столиків також виконують функції журнального столика, хоча з часом все важче побачити в оселях глянцевий журнал або свіжу газету з телепрограмою.

Який журнальний столик вибрати

Вибір журнального столика залежить від того, як ви будете його використовувати. Скандинавські меблі мають гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі, білі та сірі столики часто використовують для облаштування оселі у стилі лофт. На столик можна поставити декор, тацю з аксесуарами.

  • Якщо ви любите збирати друзів для настільних ігор, потрібен столик більшого розміру. До прикладу, в асортименті є столики розміром 75х115 см, 60х110 см, 70х110 см.
  • Щоб пожувати вдвох піцу під час перегляду чергового серіалу на Netflix чи просто ввечері закинути на столика ноги після занадто активного дня, достатньо й невеличкого міцного прямокутного, квадратного, чи овального столика. 
  • Для квітів та декору краще взяти високий круглий столик, а варіанти на коліщатах замінять вам приліжкову тумбу, столик для обіду та підставку для ніг. 

Окрім того, потрібно зважати на загальне меблювання кімнати, особливо софи. А ще на вибір суттєво впливає й розмір апартаментів.

В оновленому асортименті з'явилися кольорові столики, які можуть допомогти розставити необхідні акценти в інтер'єрі: чорний, рожевий, білий, сріблястий, чорний, золотистий, молочний, сірий, коричневий, світло та темне дерево.При онлайн-замовленні доставка здійснюється по Україні компанією-перевізником. Також, ви можете забронювати товари онлайн та забрати у зручний час в найближчому магазині мережі.