Аксесуари та дрібні меблі для зберігання

У цьому розділі ви знайдете стильні столики-візочки, які стануть у пригоді, якщо потрібно сумістити зберігання з сервірувальним столиком. Скандинавський декор, вази та шкатулки, які мають гарний вигляд на верхній полиці приставного чи журнального столика. Для зручного зберігання рекомендуємо використовувати функціональні пластикові короби або гарні плетені кошики різних розмірів. Оригінальний візок допоможе зі зберіганням у спальні, вітальні та передпокої. Оскільки основа такого візочка пересувна, ви легко можете переміщати його між кімнатами. Для організації простору незамінними стануть підставки та дошки для нотаток. А стильний розділювач для кімнат зі сталі допоможе візуально розділити простір та відокремити частину кімнати. Ці практичні речі добре впишуться у будь-який інтер'єр!

 
17 товари
  17 товари

  Дрібні меблі

  Газетниця MAGSTRUP золотистий
  475 грн./шт
  600 грн. /шт
  Знижка 21%
  До останньої одиниці на складі
  Тільки в магазині
  Дошка для нотаток STOUBY 55x105см чорний
  1350 грн./шт
  Тільки через Інтернет
  Шафка настінна HASTRUP 1дв чорний
  3250 грн./шт
  3999 грн. /шт
  Знижка 19%
  Підставка для квітів POMOSE чорний
  1500 грн./шт
  2000 грн. /шт
  Знижка 25%
  Тільки в магазині
  Підставка SOLLERUP з полицями сосна
  1500 грн./шт
  2199 грн. /шт
  Знижка 32%
  Столик-візок GANGSTED дуб/чорний
  2350 грн./шт
  2999 грн. /шт
  Знижка 22%
  Ширма OURE натура
  2850 грн./шт
  3499 грн. /шт
  Знижка 19%
  Тільки через Інтернет
  Настінна панель HALMSTAD 160x60см дуб
  4500 грн./шт
  5499 грн. /шт
  Знижка 18%
  Тільки через Інтернет
  Настінна панель HALMSTAD 200x60см дуб
  6000 грн./шт
  6999 грн. /шт
  Знижка 14%
  Тільки через Інтернет
  Розділювач кімнати ISENVAD 90х220 см чор
  5500 грн./шт
  Тільки через Інтернет

  Аксесуари для зберігання

  Не тільки масивні меблі створюють ергономічні місця для зберігання. Невеличкі аксесуари допомагають розкласти речі "по поличках" та створити затишну атмосферу. У прагненні до досконалості була створена нова бамбукова шафка. Бамбук та скло – в неї все таке натуральне! Лаконічна форма та прямі лінії нагадують, що в неї все ж таки скандинавське коріння. Але вона чудово буде себе почувати у вашій оселі. Невеликі розміри 40х15 см, вис. 50 см дозволяють повісити її як на кухні, так й у спальні чи вітальні.

  Або наші пересувні столики на коліщатах стануть у пригоді для сервірування столу у якості додаткової поверхні. Також, вони можуть замінити традиційний журнальний столик. Бамбук, ламінат та метал – прості та міцні матеріали, які гарантують довге життя візочкам та столикам на коліщатах. Якщо ви шукаєте столик – шафку на коліщатах у ванну кімнату, зверніть увагу на візочки з хрому та пластику.

  Ергономічне облаштування офісу

  Якщо ви облаштовуєте офіс, зверніть увагу на офісні меблі, книжкові стелажі та настінні полиці. Недорогі якісні меблі можна підібрати за кольором та матеріалом. А замість звичайної вішалки у кабінеті можна використати підлогову вішалку - камердинер. Вішалка – камердинер – це незмінна річ при облаштуванні кабінету, на додаток в асортименті є якісна ширма з натурального масиву деревини. Новинка в асортименті – чорна металева ширма з перфорованою поверхнею.

  Підставки для квітів

  Якщо ви полюбляєте рослини та квіти, напевно, що ви хоч раз шукали не просто горщики, а підставки для рослин. В нашому асортименті є декілька варіантів: кругла чорна підставка для рослин та квадратна підставка кольору світлої сосни для квітів. Одна має довгі тонкі ніжки, тож не буде візуально обтяжувати  простір. Інша – новинка сезону, яка відповідає сучасним тенденціям та стане гарним доповненням для будь-якого інтер'єру.

  Простий збір та встановлення

  Всі товари поставляються в упаковках, які можна легко і безпечно транспортувати до місця установки. У пакуванні ви знайдете інструкцію зі збирання, яку легко застосувати, і яку також можна знайти в Інтернеті в описі продукту. Наші покупці часто оцінюють наші вироби, такі як шафи та візки, посилаючись на їх легке збирання та зрозумілі інструкції. Однак для будь-яких роз'яснень або запитань у вашому розпорядженні висококваліфікований персонал магазинів і Відділу по роботі з клієнтами JYSK.