Аксесуари та дрібні меблі для зберігання

У цьому розділі ви знайдете стильні столики-візочки, які стануть у пригоді, якщо потрібно сумістити зберігання з сервірувальним столиком. Скандинавський декор, вази та шкатулки гарно виглядають на верхній полиці мобільного журнального столика. Для зручного зберігання рекомендуємо використовувати зручні пластикові короби або гарні плетені кошики різних розмірів. Оригінальний візок допоможе зі зберіганням у спальні, вітальні та передпокої. оскільки основа такого візочка пересувна, ви легко можете переміщати його між кімнатами.  Складана ширма з натурального масиву сосни допоможе візуально розділити простір та відокремити частину кімнати. Ці практичні речі добре впишуться у будь-який інтер'єр!

 

  Зберігання - Дрібні меблі

  Візок ROLL IT жовтий
  900 грн./шт
  1699 грн. /шт
  Знижка 47%
  plus
  Тільки в магазині
  Візок GATTEN 40х32х76см білий
  1150 грн./шт
  basic
  Тільки в магазині
  Підставка STAND IN 2 шт/упак. оливка
  1350 грн./упк
  1699 грн. /упк
  Знижка 21%
  Столик-візок SORTEBRO чорний
  1750 грн./шт
  2299 грн. /шт
  Знижка 24%
  basic

  Аксесуари для зберігання

  Не тільки масивні меблі створюють ергономічні місця для зберігання. Невеличкі аксесуари допомагають розкласти речі "по поличках" та створити затишну атмосферу. У прагненні до досконалості була створена нова бамбукова шафка. Бамбук та скло — в неї все таке натуральне! Лаконічна форма та прямі лінії нагадують, що в неї все ж таки скандинавське коріння. Але вона чудово буде себе почувати у вашій оселі. Невеликі розміри 40х15 см, вис. 50 см дозволяють повісити її як на кухні, так й у спальні чи вітальні.

  Або наші пересувні столики на коліщатах стануть у пригоді для сервірування столу у якості додаткової поверхні. Також, вони можуть замінити традиційний журнальний столик. Бамбук, ламінат та метал - прості та міцні матеріали, які гарантують довге життя візочкам та столикам на коліщатах. Якщо ви шукаєте столик - шафку на коліщатах у ванну кімнату, зверніть увагу на візочки з хрому та пластику.

  Ергономічне облаштування офісу

  Якщо ви облаштовуєте офіс, зверніть увагу на офісні меблі, книжкові стелажі та настінні полиці. Недорогі якісні меблі можна підібрати за кольором та матеріалом. А замість звичайної вішалки у кабінеті можна використати підлогову вішалку - камердинер. Вішалка - камердинер - це незмінна річ при облаштуванні кабінету, на додаток в асортименті є якісна ширма з натурального масиву деревини. Новинка в асортименті - чорна металева ширма з перфорованою поверхнею.

  Підставки для квітів

  Якщо ви полюбляєте рослини та квіти, напевно, що ви хоч раз шукали не просто горщики, а підставки для рослин. В нашому асортименті є два варіанти: кругла золотиста підставка для рослин та овальний чорний ящик для квітів. Вони мають довгі тонкі ніжки, тож не будуть візуально обтяжувати  простір.