JONSTRUPСтілець обідній JONSTRUP тедді лляний/колір дуб
Обідній стілець з м'яким сидінням і спинкою з класичної тканини бежевого кольору. Стілець має знімний білий плюшевий чохол, щоб ви могли легко змінити зовнішній вигляд крісла. Ніжки зі сталі кольору дуба.
| Матеріал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь |
|---|---|
| Матеріал | Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Нержавіюча сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м³ |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Лляний, Натуральний дуб |
| Характеристики | Зйомний чохол, Тканина тедді - це плюшевий текстиль, який зазвичай виготовляється із синтетичних волокон, таких як поліестер. Тканина має рельєфні волокна, які надають їй м’якості та пухнастості, що нагадує хутро. Тканина тедді буває різної текстури та має різну довжину волокон. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 89 см, Глибина: 54 см |
| З підлокітниками | ні |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 45 см, висота: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® Mix |
| вага | 5 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super top!
Op zoek naar een lichtgewicht stoel die rich body heeft, voldeed deze helemaal aan mijn verwachtingen. Heerlijke zachte hoes die ik nog eens afneembaar is. Super top!
Ім'я: Kirstïn
Alles bestens
Ware wie beschrieben nimmt die körperwärme an wenn man drauf sitzt gibt warm ein tolles sitz gefühl und ein tolle optik...bin rundum zufrieden
Ім'я: Claudia
Päästää karvaa
Kannattaa ottaa se päällinen pois, koska se erittää todella paljon polyesterikarvaa. Mutta se on nätti ja hyvä tuoli ilmankin.
Ім'я: Toni Makkonen
Καρέκλες
Καρέκλες με χνουδωτό κάλυμμα
Ім'я: Theodosia
Perfecta si no soltara pelos
Buenas. Sillas muy graciosas (parecen ovejitas) muy fáciles de montar. Pros: - la funda de pelo se puede quitar fácilmente y queda el tapizado beige. - el precio Contras: -Suelta bastante pelo al principio, hay que darle con un soplador o secador (en frío) en la terraza para que se vaya todo el pelo suelto posible.
Ім'я: ISAAC
Belle e calde
Montaggio semplice Sedie belle Unica pecca, non tocca bene una gamba a terra. Ho risolto con doppio feltrino
Ім'я: Iuri
Super achat!
Les chaises sont super belles et identiques aux photos. Le montage est super facile. Elles sont confortables!
Ім'я: Emeline
Σουπερ
Εξαιρετικες. Και το καλυμμα τελειο για winter deco !
Ім'я: Μαριος
Ομορφη καρέκλα
Η καρέκλα ειναι όμορφη αισθητικα αλλα πολυ σκληρή οταν καθεσαι. Καλό υψος.
Ім'я: Κατια
zit heerlijk
zalig voor aan mijn pc en ziet er heel mooi uit en zit heel goed met steun in de rug..
Ім'я: John van Luijk
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


