Корисні товари для господарства - набори для прибирання та догляду за оселею

Як часто вам не вистачає напохваті корисних речей? Ролик для зняття пилу або м'ячики для сушки речей можуть значно полегшити догляд за речами. Дешеві товари для оселі допоможуть зекономити час на прибирання, полегшить прання та прасування. Деякі товари можуть бути незвичними, але дуже корисними. Компактний склоочищувач допоможе швидко помити вікна, а сумка для прання з блискавкою захистить делікатні речі під час прання.

Товари для прибирання

Якщо ви хочете купити недорогі набори для прибирання, завітайте в JYSK! Ми запропонуємо готові рішення! Губка для миття посуду, щітка - мол або ганчірка з мікрофібри для прибирання пилу, зручний набір "щітка та совок" для швидкого прибирання, коли на пилосмок не вистачає часу.

Перелийте засіб для чищення та миття у сильний диспенсер, щоб гармонізувати простір на кухні.

Навіть звичайні прищіпки з дерева або термопластичної гуми виготовлені у стриманому скандинавському стилі! 

ПРО JYSK

ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину в Україні - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут.

В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. 

Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки - ця інформація є на сайті. Ви можете замовити товари онлайн (є доставка до відділення та адресна), або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах.