Вінілові скатертини для будь-якого інтер'єру

Захистіть свій стіл вініловою скатертиною від JYSK. Вінілова скатертина практична, оскільки виготовлена ​​з пластику, який захищає ваш обідній стіл від плям та пошкоджень. Він має м'яку флісову основу, яка діє як свого роду захист від ковзання, тому вона не буде зайвий раз рухатись по поверхні столу. В JYSK ви знайдете барвисті вінілові клейонки метрових розмірів на будь-який смак і для будь-якого дому. У нас є широкий вибір принтів: мереживний, квіткові чи геометричні візерунки, тощо. За можливості вибирайте класичний колір, щоб легко використовувати його в повсякденному житті. Звертаємо вашу увагу, що вінілові скатертини можна купити тільки в магазинах.

Практична вінілова скатертина в естетичному дизайні

Вінілові скатертини, які ви знайдете в асортименті JYSK, виготовлені з міцного, довговічного ПВХ-пластику, де лицьова сторона виготовлена ​​з вінілу, а задня частина — з поліпропілену. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів: білий, бежевий, сірий, зелений і прозорий. Тому ви легко знайдете скатертину, яка пасуватиме до вашого дизайну. Їх купують у метрових розмірах, багато моделей мають ширину 140 см, що підходить для більшості обідніх столів. Перед купівлею, будь ласка, поміряйте стіл та зробіть припуск мінімум по 20 см з кожного боку, щоб обідній стіл виглядав охайно.

Легке обслуговування

На відміну від текстильної скатертини, вінілові скатертини не можна прати в пральній машині або сушити в сушильній машині. Також не рекомендуємо прасувати скатертину, оскільки покриття не витримує нагрівання. Тому, щоб доглядай за матеріалом та підтримувати чистоту, достатньо протерти поверхню вологою ганчіркою.

Вінілова клейонка без шкідливих речовин 

Шкідлива хімія негативно впливає на здоров'я та навколишнє середовище. Саме тому ми в JYSK маємо високі стандарти та встановлюємо суворі вимоги до наших постачальників. JYSK не допускає використання так званих речовин SVHC (Substances of Very High Concern) у наших товарах, тобто речовин, які можуть викликати проблеми для здоров’я та навколишнього середовища. OEKO-TEX є провідним у світі маркуванням текстилю для охорони здоров’я та навколишнього середовища. Етикетка є гарантією JYSK і клієнта, що продукт не містить шкідливих речовин, які можуть бути шкідливими для здоров’я. Позначка OKEO-TEX Standard 100 є на всіх наших вінілових скатертинах, тому вони дозволені для контакту з харчовими продуктами.