Гарне сервірування столу за допомогою вузької скатертини

Сучасний домашній текстиль здатен не тільки прикрасити стіл, а ще й створити затишну атмосферу у столовій зоні. Настільні скатертини, ранери та серветки стали неодмінною частиною гарного сервірування столу. Бажаєте швидко створити святковий настрій? Замініть звичну підставку під гаряче на щось новеньке! Постеліть поверх звичайної скатертини ранер та поставте на нього пару елементів декору, наприклад, вазу з квітами. Вибирайте колір до вподоби! Ранер може використовуватися в парі зі скатертиною для святкового сервірування або просто окремим креативним елементом.

10 товари
  10 товари

  Використання ранерів

  Ранер - це як довга скатертина - доріжка, яка використовується перш за все для зонування обідньої зони та прикрашання столу. Використовуються ранери разом зі звичайними, традиційними скатертинами або зовсім без них - сервірування столу в будь-якому випадку виходить цікавою і незвичайною. Скатертину - доріжку можна постелити поверх основної скатертини. У такому разі краще брати скатертини різних кольорів.

  Сервірування обіднього столу за допомогою домашнього текстилю

  Ранери не тільки прикрашають стіл, а також захищають його. Ранери можуть слугувати елементом декору. На них ставляться тарілки та кладеться столове приладдя, що захищає стільницю від пошкоджень і плям. 

  Зараз дуже популярний варіант — це класти доріжки поперек столу, як раз для сервірування на двох персон, які сидять один навпроти одного. Покладіть ранер разом зі скатертиною, свічками та серветками, запаліть свічки та насолоджуйтесь приємною вечерею.

  Кольори та розміри ранерів

  Перегляньте наш асортимент скатертин-доріжок з бавовни та поліестеру, виконаних у чорному, сірому, жовтому, лавандовому, коричневому та рожевому кольорах, які ідеально підходять до класичного обіднього столу для 6-8 осіб. Якщо ви маєте більший стіл, ви можете придбати дві доріжки для обіднього столу та розмістити їх поруч.

  Доріжки для сервірування столу з бавовни можна прати, а для догляду за ПВХ доріжками потрібно просто протерти поверхню вологою ганчіркою.