STEINTROSTБалконник STEINTROST 18x50x16см чорний
Рекомендовані товари
Плетений балконник із петану чорного кольору. Він має сталевий каркас із порошковим покриттям і виготовлений із морозостійких матеріалів, що робить його довговічним вибором для доповнення вашого балкону чи тераси квітами та зеленню. 18x50x16 см
Характеристики
| Матеріал | Поліетилен, Петан (поліетилен), Сталь |
|---|---|
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 18 см, Довжина: 50 см, Висота: 16 см |
| Внутрішній розмір | Ширина: 16 см, Довжина: 49 см, Висота: 14 см |
| Колір | Чорний |
| вага | 0,815 кг |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Дренажний отвір | Без дренажного отвору |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Υπεροχο
Πολυ ομορφο
Ім'я: Τασουλα
STEINTROST DONICA BALKONOWA
Donica balkonowa STEINTROST S 18 to doskonały produkt pięknie się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i vintage aranżacjach. Polecam .
Ім'я: Joanna
Frumoase
Imi plac cum arata, ce nu imi place ca nu are decat un strat de nailon, nu au in interior ghiveci, nu stiu cat este de rezistent. Ceea ce mai este nasol la ele sunt agatatorile, care sunt un pic inguste, nu au stabilitate buna pe balustrada. Vom vedea cum se comporta anul acesta pe terasa.
Ім'я: Claudia
Hi
They are very nice I love them
Ім'я: andrew
Fioriere da esterno
Le fioriere solo esteticamente belle e abbastanza leggere, si adattano a quasi tutte le ringhiere. Hanno all’interno una plastica che non è forata, ma che si riesce tranquillamente a forare senza sforzo. Fanno la loro figura. Acquistate nel colore grigio perché avevo paura che in beige quando le innaffio cola la terra e si possano sporcare. All’interno entrano più vasi dipende dalla pianta che si decide di mettere.
Ім'я: Eleonora
Balkonglåda Steintrost
Jättefina balkonglådor. Ska ha sommarblommor l dem.
Ім'я: Karine Lindquist
Truhlik
Naprosto skvely
Ім'я: Mirka
Fioriera
Buon acquisto lo consiglio per chi vuole qualcosa di originale
Ім'я: Cinzia
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


