Туристичні килимки для активного відпочинку та занять спортом

Літо – пора багатоденних вихідних, відпусток та дозвілля на свіжому повітрі. Саме влітку більшість полюбляє хоча б ненадовго забути про роботу та офіс і відпочити. У кожного відпочинок свій. Туристичні килимки ідеально підходять для тривалих велоподорожей або піших турпоходів. Каримат згладжує нерівності поверхні та захищає від холоду. Килимки мають малу вагу та займають небагато місця. Ми пропонуємо як традиційну ультралегку модель, так й більш комфортний самонадувний туристичний килимок. Також килимки можна використовувати для вправ з фітнесу та йоги. Якщо ви плануєте активний відпочинок улітку або полюбляєте працювати у вітальні прямо на підлозі, підберіть собі новий килимок у найближчому магазині JYSK. 

2 товар
  2 товар

  Надувні матраци - Килимок туристич.

  Килимок NANDAL самонадувний в.5см
  900 грн./шт
  1250 грн. /шт
  Знижка 28%
  До останньої одиниці на складі
  Тільки в магазині
  Килимок NANDAL самонадувний в.7,5см
  1250 грн./шт
  1850 грн. /шт
  Знижка 32%
  До останньої одиниці на складі
  Тільки в магазині

  Туристичні килимки в поході 

  Пам’ятайте, як би спекотно не було вдень, вночі у лісі чи горах завжди прохолодно. Тож штани, кілька пар шкарпеток, светра чи теплу кофту беріть і не вагайтеся! Інакше, будьте готові мерзнути. Навіть у теплому спальнику. До речі, усі наші спальні мішки ми тримаємо тут. А під спальник не забудьте покласти туристичний килимок – він доволі компактний і до рюкзака просто чіпляється. Якщо ж ви боїтеся холодної землі, тоді вам за надувними (у нас – самонадувними) матрацами для походів.

  Де купити недорогий килимок?

  В мережі магазинів завжди активна виставка товарів. Якщо товару немає у наявності, його можна замовити в магазині або легко оформити замовлення в інтернет-магазині з дому. Ми маємо розширений онлайн - асортимент, ви маєте змогу замовити товари з інших країн, де представлена компанія JYSK.