Зручні насоси для надувних матраців та ліжок

Якщо вибраний надувний матрац не має вбудованого насоса, сумісний насос можна придбати окремо. У магазинах JYSK пропонується широкий вибір моделей, зокрема ножні та ручні насоси, а також електронасоси, (електричний насос працює від акумуляторів). Завдяки насосу ви швидко облаштуєте місце для відпочинку на природі або місце для сну, а потім так само швидко здуєте матрац. 

Повітряні насоси для всіх, хто проводить багато часу на свіжому повітрі

Якщо ви часто перебуваєте в дорозі, досліджуєте нові місця та віддаєте перевагу відпочинку на відкритому повітрі, коли є можливість, вам знадобиться функціональна надувна поверхня, яку найкраще забезпечать надувні матраци чи ліжка – все, щоб не йти на компроміси з повноцінним сном. Ось тут і вступають у гру наші зручні повітряні насоси.

Як швидко надути матрац для відпочинку

Наші розкішні надувні матраци комплектуються вбудованим повітряним насосом (помпа), який дозволяє легко надувати ваш надувний диван – навіть найбільшу модель з подвійною висотою. Але якщо у вас звичайний надувний матрац – можливо, для кемпінгу або відпочинку на природі – вам знадобиться надійний насос, щоб швидко надути матрац, надувне ліжко або диван й переконатися, що за ніч матрац не здується. Є два основні насоси з повітряною подушкою: класична ножна модель й більш досконалий двосторонній ручний насос, яким можна надувати та здувати матрац. Обидва прості у використанні, але, ручним насосом простіше користуватися, він швидше надуває матрац. Насоси досить малі, як раз, щоб упакувати з набором кемпінгу, якщо ви подорожуєте з місця на місце.

Де купити надувний матрац та помпу для надування та здування?

В мережі магазинів JYSK завжди активна виставка товарів. Якщо товару немає у наявності, його можна замовити в магазині або легко оформити замовлення в інтернет-магазині з дому. Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Ви можете замовити товари, або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.