Зручні садові подушки для шезлонгів та лежаків

Подушка для шезлонга або зручний садовий матрац з ручкою подарує максимально комфортний відпочинок просто неба! Садові подушки в JYSK мають міцний чохол та якісне наповнення. Вибирайте нову подушку за розміром та кольором! Якщо ви хочете облаштувати зону для відпочинку на терасі чи у подвір'ї, рекомендуємо також вибрати парасолю для захисту від сонця та невеликий столик для напоїв та аксесуарів. До комфортної сидушки не забудьте про пару пляжних рушників.

Надзвичайно зручні подушки для шезлонгів

Будь-який шезлонг повністю розкриє свій потенціал, якщо до нього додати суперзручні садові подушки для відпочинку на свіжому повітрі.

Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу класичному дерев'яному садовому кріслу, чи шезлонг, який підійде для будь-якої погоди й зручно розміститься на вашому подвір'ї, вдало підібрана подушка для шезлонга зробить його стильним і довершеним. Найкращі подушки для шезлонгів ідеально відповідають розмірам типового шезлонга, водночас забезпечуючи певну гнучкість, щоб ви могли безпечно підіймати та опускати спинку, не зміщуючи подушку. Дивовижно, як з функціональним аксесуаром для саду можливо змінити вигляд зони відпочинку. Не забувайте накрити її рушником, щоб захистити, якщо раптом розбризкаєте сонцезахисний крем.

JYSK пропонує сезонний вибір подушок для шезлонгів, включаючи однотонні й з принтом, розроблені, щоб доповнити будь-яку обстановку.