Сонцезахисні штори блекаут для максимального захисту оселі від денного та нічного світла

Штори відіграють важливу роль в інтер'єрі кімнати, доповнюють загальну кольорову гаму й, що найважливіше, захищають від сонця, світла вуличних ліхтарів, місяця тощо. Затемнювальні штори blackout не пропускають в кімнату яскраве світло, а взимку ефективно захищають від протягів. Поєднуйте напівпрозорі легкі фіранки з затемнювальними шторами, щоб краще регулювати доступ повітря та світла у кімнату. Вони мають високу щільність, тож ідеально підійдуть у вітальню та спальню, адже такі штори забезпечують повне затемнення, тож ви зможете спокійно поспати зранку та відпочити протягом дня. Ідеальний варіант для спальні та осель, вікна яких виходять на сонячну сторону дому.

11 товар
  11 товар

  Фіранки та штори - Фіранки блекаут

  Фіранка дімаут AMUNGEN 1x140x175см піс.
  400 грн./шт
  749 грн. /шт
  Знижка 47%
  Фіранка дімаут AMUNGEN 1x140x300см синій
  650 грн./шт
  1299 грн. /шт
  Знижка 50%
  Фіранка дімаут AMUNGEN 1x140x300см сірий
  650 грн./шт
  1299 грн. /шт
  Знижка 50%
  Фіранка блекаут ALDRA 1x140x300см синій
  800 грн./шт
  1299 грн. /шт
  Знижка 38%
  Фіранка блекаут ALDRA 1x140x300см сірий
  900 грн./шт
  1299 грн. /шт
  Знижка 31%
  Фіранка дімаут HITRA 1x140x300см беж
  900 грн./шт
  1399 грн. /шт
  Знижка 36%
  Фіранка блекаут ARA 1х140x300см вельвет зелений
  1000 грн./шт
  1599 грн. /шт
  Знижка 37%
  Фіранка блекаут ARA 1х140x300см вельвет сірий
  1000 грн./шт
  1599 грн. /шт
  Знижка 37%

  ШТОРИ БЛЕКАУТ ДЛЯ ВАШОГО ДІМУ

  Штори blackout не обов’язково повинні бути просто чорними. В JYSK ви знайдете широкий вибір затемнених штор, основна задача яких не тільки сонцезахисна і покращення сну. Довгі плотні штори підійдуть до інтер’єру вашої вітальні чи спальні. Якщо до дизайну вашої оселі більше підходять жалюзі чи ролети, в JYSK також є широкий вибір рулонних штор, вертикальні жалюзі з функцією затемнення.

  ШТОРИ ДОПОМОЖУТЬ У БОРОТЬБІ З ПРОТЯГОМ

  Штори та фіранки – це перша перешкода для холодного повітря. Також, слід пам’ятати, що довгі штори та гардини грають подвійну роль. Зверху вони захищають кімнати від холодного повітря, а з іншого боку, таким самим чином, заважають розповсюджуватися теплому повітрю від радіатора опалення. На ніч краще закрити вікна шторами, але зранку дайте сонячному світлу потрапити до оселі. Світлонепроникні (блекаут та димаут) штори найщільніші, тож вони надійно захистять вас від світла, шуму та протягів.

  ВИБИРАЄМО ШТОРИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗМІРУ КІМНАТИ

  Для великих віталень ідеально підійдуть довгі затемнювальні штори із щільного текстилю. До того ж такі штори створюють приємну та інтимну атмосферу.

  Якщо ж спальня або вітальня невелика, краще вибирати світлі кольори у всьому. Тож, світлі та кольорові штори з легкого текстилю створять затишну атмосферу та водночас захистять від прямих сонячних променів. Краще вибирати штори та фіранки без візерунків, зробіть акцент на кольорі.

  Порада: Якщо ви живете на перших поверхах, краще вибирайте більш щільні штори, або суміщайте занавіски зі шторами або ролетами.

  Де купити недорогі фіранки та штори?

  Знайдіть адресу найближчого до вас магазину JYSK – ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційні ціни однакові як на сайті, так і в магазинах. Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині або завітати до магазину! В JYSK ви знайдете повний асортимент товарів для облаштування оселі та оформлення вікон - штори, фіранки та легкі занавіски, ролети та плісировані жалюзі, декоративні аксесуари та вся необхідна фурнітура для кріплення. 

  JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.