Оригінальні штори-нитки для облаштування оселі

Сучасні фіранки-стрінг різних кольорів створюють незабутню атмосферу в оселі. Вони створені для легкого затемнення кімнати й не перешкоджають циркулюванню свіжого повітря.  До того ж їх можна використовувати не тільки у якості декорування вікон, але й для зонування та прикрашання кімнати. Це стильний елемент дизайну, який можна використовувати як міжкімнатні двері. До таких штор-ниток можна додавати спеціальні тримачі та намистини для штор. Яскраві ниткові штори "стрінг", виготовлені зі спеціальних ниток, які нагадують шнурки, завжди додають життя вікнам та дверним проходам адже це тоненькі різнобарвні міцні нитки, які весело колихаються від повітря. Нитяні штори можна повісити між вітальнею та кухнею, або ж на балкон. Ці штори-нитки підійдуть також на кухню з балконом.

8 товари
  8 товари

  Як і де використовувати штори-нитки

  Проста фіранка можна суттєво змінити вигляд кімнати, додавши затишку та комфорту. Штори, занавіски та ролети не тільки захищають нас від денного та нічного світла, але й слугують одним з важливих елементів дизайну спальні, кухні, вітальні, дитячої кімнати чи балкону. Стандартні вікна з підвіконням, мансардні, панорамні та еркерні вікна обрамляються гарними фіранками та ролетами для максимально затишної атмосфери. Штори-нитки вішають, щоб оформити і звичайне вікно, і, наприклад, балкон. Ланцюжки з ниток створюють ілюзію поділу, водночас пропускаючи світло і повітря через будинок, на відміну від зачинених дверей. Цей варіант чудово підходить для приватності у вашій кімнаті, не закриваючи повністю іншу частину будинку. Для звичайного вікна підвішування фіранки на нитці дозволяє денному світлу вільно проходити, але все одно створюють відчуття ізольованості. Струнні штори також можна поєднувати з іншими готовими шторами, ви можете повісити штору-нитку позаду щільної, однотонної фіранки чи гардини, щоб мати повний контроль над світлом і конфіденційністю у вашому домі.

  Дизайн штор та оформлення вікна

  Нитяні штори пропускають розсіяне сонячне світло й створюють затишну атмосферу. Перед тим, як купити штори кісея необхідно виміряти розмір штори, перевірити кріплення до карниза та вибрати колір фіранки: рожевий, м'ятний, коричневий, рожевий, бежевий, зелений, кремовий, сірий, пісочний. Самі нитяні шнурки мають гарний вигляд, трошки відблискують та дарують веселий настрій. Також в асортименті є штори – сітки, схожі на мереживо, які  легко одягаються власноруч на карниз.

  Карнизи для штор та фіранок

  Карнизи можуть бути виготовлені з металу, дерева чи пластику. Ви можете обрати необхідний розмір карнизів, а також варіант кріплення штори чи фіранки – на кільця, кліпси чи гачки. Красивий мідний карниз буде гармонізувати з іншими елементами декору кімнати. Ви завжди можете придбати декоративні аксесуари для створення завершеного вигляду вашого інтер'єру в магазинах мережі, чи в нашому інтернет магазині.

  Про JYSK Україна

  ЮСК – це міжнародна мережа товарів для дому. Ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари для облаштування оселі зі знижками. Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині з доставкою або завітати до найближчого магазину мережі. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут.

  JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.