Вибирайте карнизи, фурнітуру та стильні аксесуари для оформлення вікна

Ви вирішили прикрасити вікно новими шторами? Тож треба придбати для них сучасний карниз! Металеві, алюмінієві та пластикові широкий асортимент карнизів дозволяє підібрати ідеальний варіант саме для ваших вікон. Ви можете вибрати необхідний розмір карнизу, а також варіант кріплення штори чи фіранки на кільця, кліпси, магніти чи гачки. Є карнизи, які кріпляться безпосередньо до стелі, є настінні.

Бажаєте купити карниз та штори для оформлення вікна?

Гардини, важкі портьєри або прозорі фіранки потребують карниза. В асортименті JYSK ви знайдете все необхідне для того, щоб створити затишну атмосферу в оселі. 

Пластиковий, металевий чи мідний карнизи мають кріплення в комплекті, окремо можна підібрати такі елементи: гачки, кліпси, кільця, фіксатор та кронштейн для карниза. Красивий накінечник мідного карниза будуть гармонізувати з іншими елементами декору кімнати. Ви завжди можете придбати додаткову фурнітуру для карнизів та штор для створення завершеного вигляду вашого інтер'єру.

Фурнітура для кріплення карнизу та штор

Потрібен запасний гачок на липучці чи металева кліпса? Ви можете купити недорогі аксесуари окремо у будь-який час! Наприклад, в асортименті є дешеві гарні магніти маленькі підхвати допомагають тримати фіранки з однієї сторони вікна. Такий магніт-тримач окрім практичної, грає додаткову декоративну роль в інтер'єрі кімнати, адже декоративні аксесуари доповнюють загальний інтер'єр кімнати. Маленький підхват з китицями може додати грайливого настрою та оновити дизайн кімнати. Прикраси та декор завжди надихають!

Якщо у вас є штори на люверсах чи петлях, ви можете вибрати карниз за діаметром. Люверси легко ковзають по карнизу, а стримувачі з обох сторін надійно утримують штору в необхідному положенні.

Фурнітура представлена також гачками, є планка з гачками, стрічка з петлями; у віконні кріплення також входять ланцюжок та тримач для фіранок. Як правильно встановити карниз вказано у детальній інструкції, яка вкладена до кожного товару. Карнизи легко прикріпити до стіни, також є стельові варіанти. Тож, ви зможете зібрати та встановити карниз своїми руками, щоб потім повісити гарні штори, занавіски та тюль.

Додаткові аксесуари

Додатково до карнизів можна підібрати маленькі аксесуари, а саме:

  • підхвати;
  • тримачи;
  • кліпси;
  • кільця;
  • кронштейни.

Де купити недорогий карниз для штор?

ЮСК це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! В асортименті JYSK представлені штори, фіранки, ролети, плісировані жалюзі, віконні плівки та москітні сітки, карнизи та вся необхідна фурнітура для кріплення, а також різноманітні декоративні елементи для оформлення вікон. В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів, ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині або завітати до найближчого магазину мережі. Акційні ціни однакові як на сайті, так і в магазинах. 

JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.