Сучасні аксесуари для штор – вибирайте стильний тримач для штор та фіранок

Іноді штори треба акуратно та гарно притримати з однієї сторони, щоб впустити у кімнату сонячне світло  тут на допомогу прийдуть елегантні підхвати з магнітом. Ці маленькі прикраси виконують одразу дві функції доповнюють дизайн інтер'єру та слугують корисним аксесуаром. Такий підхват або тримач для штор не зіпсує ваші штори та надасть привабливості вікну. В асортименті є різні варіанти аксесуарів для обрамлення вікна - практичні магнітні тримачі, дешеві металеві защіпки та елегантні тримачі з китицями. Тримачі на магнітах більш практичні у використанні. Такі тримачі підходять як для штор, так й для фіранок.

 

14 товари
  14 товари

  Аксесуари для штор

  Елегантність та функціональність: аксесуари для штор і фіранок

  Підбір ідеального тримача для ваших штор – значна частина створення довершеного вигляду вашого вікна. В JYSK ви знайдете різноманітні тримачі та підхвали для штор та фіранок: від елегантних металевих (мідь, срібло, сталь) до класичних тканинних (у білому, чорному або сірому кольорах). Ці аксесуари не лише додають розкоші вашому інтер'єру, але і забезпечать зручне кріплення для штор та фіранок.

  Переваги тримачів для фіранок

  Тримачів та підхватів для штор і фіранок очевидні - ці аксесуари для вікон додають вашому інтер'єру розкішний вигляд, забезпечують зручне кріплення та дозволяють створити унікальний візуальний ефект. Оберіть форму та необхідну колірну гамму, щоб аксесуар став гарною комбінацією з іншими кольорами в кімнаті. Завдяки різним варіантам на нашому сайті та в магазинах мережі, ви зможете підібрати такий тримач для штор, який ідеально поєднається з вашим інтер'єром та додасть йому шарму й елегантності. Купуйте онлайн, або резервуйте на сайті, щоб забрати у зручний час у зручному магазині JYSK.