Подвійні тканинні ролети "день-ніч" з функцією регулювання доступу світла в кімнату

Класичні рулонні ролети день ніч відрізняються від звичайних ролет тим, що в них чергуються прозорі та непрозорі смуги. Подвійні тканинні ролети захищають оселю від прямих сонячних променів та одночасно створюють атмосферу сучасного інтер'єру. Ви легко керуєте світловим потоком, просто переміщуючи горизонтальні смужки. Якщо всі прозорі смуги будуть розташовані навпроти одна одної, то світло буде проникати в приміщення максимально. Й навпаки, якщо навпроти всіх прозорих смуг будуть непрозорі, затемнення буде максимальним. Завдяки цій легкій конструкції ви можете не підіймати повністю полотно.Такі інтер'єрні ролети створюють приємне легке сонячне розсіювання. За ними легко доглядати, адже наші віконні ролети можна чистити водою.

 

Готові рулонні штори день-ніч у скандинавському стилі

Якщо ви бажаєте створити затишну атмосферу в оселі, не забудьте підібрати декоративні елементи: свічники та ліхтарі, килимки, фіранки чи ролети, горщики для квітів та текстиль. Саме такі елементи декору кімнати створюють затишну та комфортну атмосферу для життя. Подвійні захисні рулонні штори використовуються для облаштування вітальні, дитячої кімнати, спальні, кухні, балкону. Це сучасний варіант для будь-якого інтер'єру. Класичний чи модерн, вибирайте колір та розмір ролети для захисту від денного світла, нічного освітлення та всіх інших зовнішніх факторів надворі! В JYSK ви знайдете рулонні штори день-ніч гарної якості у різних кольорах: сірі, білі, тауп.

Зручність подвійної ролети та легкість у догляді

Подвійні ролети легко встановити на вікно й потім доглядати. Фурнітура для рулонних штор знаходиться у розділі Аксесуари. Ролета досить невибаглива у догляді. Достатньо протирати вологою серветкою або ганчіркою, великі плями можна чистити водою з мильним розчином. Перед використанням мийних засобів перевірте етикетку на рулоні.

Де купити недорогі подвійні ролети день-ніч?

В JYSK представлений широкий асортимент рулонних штор. Сучасні рулонні штори коштують недорого, ви можете оформити замовлення онлайн в інтернет-магазині або безкоштовно забронювати та забрати у найближчому магазині у зручний для вас час. Доставка по всій Україні, також ви можете переглянути весь асортимент у найближчому магазині мережі. Окрім ролетів, ми допоможемо вам недорого купити всі необхідні аксесуари для оформлення вікна – в асортименті JYSK представлені штори, фіранки, фурнітура та аксесуари. 

JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.