HYGUMСтілець обідній HYGUM обертальний сірий/чорний
| Матеріал | ППУ, МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. |
|---|---|
| Матеріал | Сидіння: ППУ, МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м³ |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий, Чорний |
| Функція | Основа, що обертається |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 90 см, Глибина: 59 см |
| висота сидіння | 49 |
| глибина сидіння | 43 |
| З підлокітниками | ні |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 60 см, висота: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® 100% |
| вага | 15 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hygum matstol
Fina och sköna stolar som var lätt att montera. Att sitsen snurrar är perfekt vid bordet.
Ім'я: KL
Flot stol.
Stolene var nemme at samle og alt passede fint sammen på samtlige10 stole. Jeg har endnu ikke brugt stolene specielt meget, men de virker robuste og i god kvalitet. Umiddelbart virker de meget stabile og med god støtte og siddekomfort. Flot og tidløs design og stof, der giver et let og lyst undtryk til rummet Jeg bestilte stolene til levering og det fungerede perfekt - god information og leveringstidspunkt blev overholdt.
Ім'я: Troldeviv
Ugodna
Ugodna, stabilna, moderna stolica..
Ім'я: Adriana
Chaaises pivotantes
Tres confortables en tissus chiné gris. Gàin de place grâce au système pivotant.
Ім'я: Carine
Dość wygodne
Łatwy montaż, dosyć wygodne
Ім'я: Telbud
Mooi, stevig en fijne rug
Stevig en mooi zoutvlakte, plaats genoeg voor en extra kussen als dit zou nodig zijn.
Ім'я: Suzanne
Polecam
Super krzesło. Funkcja obrotowa jest świetna. Polecam
Ім'я: Barbara
Solidne i wygodne krzesła -udany zakup.
Krzesła bardzo wygodne chociaż mogły by być parę cm niższe należę do osób niższych, ogólnie polecam . Kontakt ze sprzedającym rewelacja,polecam .
Ім'я: Renata
Sedie Hygum
Le sedie hanno soddisfatto in pieno le mie aspettative sia nel design, sia nella resistenza.
Ім'я: Giuseppe
HYGUM
Столовете са много удобни и стабилни, сглобяват се лесно. Заслужават си парите, препоръчвам ги с две ръце.
Ім'я: Виолета
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


