Великі столи з додатковою стільницею для великої компанії

Для деяких обідніх столів можна купити додаткові стільниці. Додаткова стільниця або "крила" – це просте та практичне рішення, завдяки якому можна збільшити простір за столом, якщо до вас завітали гості. Ви можете вибрати сучасний розкладний кухонний стіл, який збільшує площу стільниці коштом вставного елементу. В більшості випадків, додаткові стільниці вставляються посередині столу,  у складеному вигляді поверхня столу виглядає однорідною, адже розсувні частини міцно прилягають одна до одної.

Додаткове розширення для розкладних столів

Коли кухня невелика, в JYSK ви знайдете розкладні столи, які мають стільниці до яких ви можете додати подовжувачі "крила" за бажанням. Дізнайтеся, які столи можна подовжити завдяки додатковій стільниці, щоб розмістити всіх ваших гостей на кухні, чи їдальні. Ширина "крил" для обіднього столу, які ви знайдете в нашій колекції, становить 90 см, 95 см або 100 см, а це означає, що ви точно зможете забезпечити додаткові місця для стільців.

Серія меблів для їдальні SKOVLUNDE

Відкрийте для себе серію меблів для їдальні SKOVLUNDE, яка складається з дубових обідніх столів, сучасного серванта, а також письмового столу. У нашій колекції ви знайдете кухонні набори з різними обідніми стільцями або створите власні унікальні комбінації з якими ваша кухня чи їдальня засяють з новою силою. Столи з колекції SKOVLUNDE можуть мати додаткові стільниці, як з двох сторін, так і тільки одне висувне крило. Зверніть увагу, що їх найбільший розмір дорівнює довжині 286 см, якщо ви вирішите додати стільниці з обох боків найдовшої довжини столу, яка має оригінальну довжину 200 см.

Крила столів – це практичне рішення для невеликих кухонь. Вони дозволяють вам збільшити площу вашого столу, коли це потрібно, і зберігати її в компактному вигляді, коли вона не використовується. Крила столів також можуть бути стильним доповненням до вашої кухні.