HAMMELСтілець обідній HAMMEL бежевий/хром
Обідній стілець з м'яким сидінням і спинкою з тканини бежевого кольору. Хромовані ніжки.
Характеристики
| Матеріал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь |
|---|---|
| Матеріал | Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22/15 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 17/15/17 кг/м³ |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Бежевий, Хром |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 53 см, Висота: 86 см, Глибина: 57 см |
| висота сидіння | 47 |
| глибина сидіння | 45 |
| З підлокітниками | ні |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 56 см, довжина: 65 см, висота: 27 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® 100% |
| вага | 6 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Sehr schön aber schlechte Polster
Die Stühle sind ein Hingucker, echt tolle Optik! Aber leider ist die Qualität der Polster sehr schlecht. Nach ein paar Wochen Benutzung sind sie schon total durchgesessen, sodass man wie ohne Polster auf dem harten Stuhl sitzt. Deshalb sind wird leider echt enttäuscht.
Ім'я: Insa
Mooie, fijne stoel met een kleine kanttekening
We hebben dit type stoel al jaren. Ze zitten lekker en zien er mooi uit en we hebben nog niks fijners kunnen vinden. Helaas is de witte (nep)leren variant niet meer te krijgen. Deze is na een paar jaar helemaal versleten, maar we vonden hem erg mooi. Nu de beige stoffen variant, ook een prima stoel. Helaas had 1 stoel wel al een kapot stiksel aan de voorkant. Voor dit geld repareer ik het zelf wel, maar ik hoop dat ze het lang volhouden verder.
Ім'я: Evelien
Veel voor weinig
Mooie aanbieding. Zit stevig, makkelijk in elkaar te zetten. Frisse look. Voor die prijs? Een no brainer. Weet nog niet hoelang ze mee gaan maar dat maakt ook niet zoveel uit
Ім'я: TK
Tippar lätt
Stolarna är ok men tippar bakåt rätt så lätt borde vara annorlunda "fötter" baksidan.
Ім'я: Tapio
Αψογες
Αψογη ποιοτητα και οψη
Ім'я: Παναγιωτα Ξανθοπουλου
Hammel
Sehr guter Stuhl sehr stabil einfache Montage würde wieder kaufen, Preis, Leistung optimal
Ім'я: Franz Ehrler
Fine stoler, men feil størrelse
Vi kjøpte disse stolene og bestilte ikke levering siden på nettsiden står at størrelse til pakke er ikke så stor og passer bra for bilen vår (Bredde: 56 cm, Lengde: 65 cm, Høyde: 27 cm), men da kom vi til butikken fikk vi tre esker for halv meter høyere. (Bredde: 53 cm, Høyde: 86 cm, Dybde: 57 cm ) Størrelse til esker passet ikke for bilen vår, og vi kunne ikke sette de i bilen.
Ім'я: Nataliia
Étkező szék
Remek termék. Ár érték arányban jó. Nagyon kényelmes és stabil.
Ім'я: Lali
Matstol Hammel
Bra sittkomfort till bra pris.
Ім'я: Sune Bäck
Bien
Bien,beau,facile a monter
Ім'я: Steve
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


