Аксесуари для ліжка для максимального комфорту спального місця

Спальна кімната повинна налаштовувати нас на відпочинок, тож дизайн та комфорт мають органічно поєднуватись та доповнювати одне одного. У цьому розділі ви знайдете необхідні дрібнички для облаштування спального місця. Якщо корпус вашого ліжка потребує додаткової підтримки, виберіть додаткові ніжки для ламельної основи, яка підтримує матрац. А спеціальна вставка між матрацами допоможе уникнути переходу між двома матрацами в одному ліжку. В JYSK є все для вашого комфорту та здорового сну - від дрібних аксесуарів до меблів до матраців!

Бажаєте купити якісні меблі для спальні, товари для сну та аксесуари?

Безперечно, ліжко – предмет меблів, на якому людина проводить значну частину свого часу, на якому відпочиває та відновлюється щоночі. Ліжко відіграє значну роль у житті людини, а тому, неабиякої важливості набуває правильний вибір ліжка, яке відповідатиме потребам і стилю життя людини. Готові бачити солодкі сни? Ми допоможемо вибрати сучасні меблі та товари для сну для того, щоб повністю оновити інтер'єр спальної кімнати.

Спеціально для вас ми створили посібник з вибору ліжка та матраца, тепер ви будете знати на що потрібно звернути увагу у магазині, чи при онлайн замовленні. Також, до ліжка потрібно підібрати каркас. Основи бувають різні, ламельна основа вибирається з розрахунку навантаження. 

ПРО JYSK УКРАЇНА

ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину в Україні - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. Магазини є у багатьох містах України: Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут. В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. 

Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Ви можете замовити товари, або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.