Постільна білизна для дітей та підлітків для гарного настрою

Коли діти досягають певного віку, вони добре усвідомлюють, як має виглядати їх кімната. Тут ліжко та постільна білизна відіграють важливу роль. В JYSK ви можете купити постільну білизну для дітей та підлітків з різними візерунками та мотивами, тож ви можете вибрати щось, що відповідає декору дитячої кімнати та інтересам вашої дитини. Від блакитних, чорних та зелених кольорів з намальованими автомобілями, піратами та футбольними клубами до рожевих та фіолетових та рожевих відтінків з тваринами та принцесами. Незалежно від того, чим захоплюються хлопчики та дівчата - мультфільмами, футболом чи має музичних кумирів, ви знайдете комплект постільної білизни в JYSK. Тематичні набори постільної білизни для дівчат та хлопчиків прикрасять дитячу кімнату та додадуть індивідуальності!

Набори постільної білизни для облаштування дитячої кімнати

Нехай дитина сама обирає, хто буде оберігати її сон, може це будуть веселі Тролі, Спайдермен чи Посіпаки? Ми постійно оновлюємо асортимент комплектів дитячої постільної білизни, вибирайте серед сучасних візерунків, принтів та мотивів! Усі комплекти дитячих комплектів можна прати у пральній машині, вони відповідають міжнародним стандартам охорони здоров'я та захисту навколишнього середовища. Дитячі комплекти на футбольну тему для маленьких спортсменів, сучасні набори з Minecraft для геймерів, бавовняні комплекти з візерунком Mickey в стишених кольорах, постіль з цуциками та котиками, русалонькою, єдинорогами, ляльками LOL, персонажами зі свинки Пеппи та з мультфільму Frozen для маленької принцеси! Ми допоможемо вибрати комплект постільної білизни, щоб додати настрою у дитячу кімнату! Застеліть ліжечко новим комплектом та нехай дитині насняться найсолодші сни!

Купуйте простирадла, що відповідають набору постільної білизни

Більшість дитячих комплектів вироблена зі 100% бавовни у скандинавському наборі підковдра та наволочка. Коли ви вибираєте дитячу постільну білизну, ви також можете розглянути покупку простирадла з нейтральним кольором, який відповідає стилю та розміру комплекту. Всі комплекти постільної білизни JYSK для дітей та підлітків можна прати в пральній машині. Та, оскільки простирадло зношується швидше, ви зможете поміняти його з часом та подовжити життя улюбленому комплекту.

Дитяча постільна білизна різних кольорів та дизайну

В магазинах JYSK представлені комплекти для ліжок різних кольорів та візерунків, які підходять для спальні хлопчиків і дівчаток, від немовлят до підлітків.

Обирайте дитячі комплекти постільної білизни серед різномаїття кольорів: блакитний, білий, жовтий, зелений, натура, сірий, фіолетовий, червоний, чорний.

З візерунком чи бе та різними застібками чохла для зручного використання: на кнопках, на блискавці, або на гудзиках.

Постіль без жодної шкідливої ​​хімії

У JYSK весь дитячій текстиль має маркування OEKO-TEX. OEKO-TEX - це провідна у світі марка охорони здоров'я та довкілля для текстилю. Етикетка OKEO-TEX - це запевнення покупця, що продукт не містить шкідливих речовин, які, як відомо, призводять до проблем зі здоров’ям. Коли виріб має марку OEKO-TEX Standard 100, це означає, що весь товар був протестований на наявність шкідливих хімічних речовин, зокрема деталі, які не виготовлені з текстилю, наприклад, блискавки. Тому, такі комплекти постелі безпечні для дітей та підлітків.