Дитячі подушки для комфортного та здорового сну

Солодкі сни вашої дитини на якісній подушці від JYSK. Для дитячої кімнати потрібно підбирати спеціальні товари, безпечні та якісні. Спеціальна дитяча подушка для сну відрізняється від подушки для дорослих розміром. В асортименті є гіпоалергенна подушка з подрібненого Memory Foam для дітей та підлітків, висоту такої подушки можна змінити, прибравши частину наповнювача. Подушка гарантує зручне положення для відпочинку хлопчика та дівчинки шкільного віку. Також є подушки з натуральним та штучним наповнювачем. Вибирайте подушку в магазині або на сайті!

2 товари
  2 товари

  Подаруйте своїй дитині повноцінний сон за допомогою якісних дитячих подушок

  Вибрати дитячу подушку іноді буває важко, адже вона має добре підтримувати голову та шию, але не бути занадто високою. Це, серед іншого, залежить від віку дитини. У JYSK ви знайдете широкий вибір дитячих подушок, які відповідають індивідуальним потребам вашої дитини. У нас є м'яка дитяча вовняна подушка для дітей. Вовна натуральний матеріал, що добре проводить повітря, та абсорбує зайву вологу. Також є гіпоалергенні подушки, наповнені унікальним наповненням зі штучного пуху, а також ортопедичні подушки торгової марки WellPur, які складаються з піни меморі. Для дитячих подушок також важливо підібрати якісний матрац та гарну ковдру.

  Облаштування дитячої кімнати

  Якщо ви шукаєте не тільки текстильні товари для сну, а вирішили повністю облаштувати дитячу спальню, ми можемо запропонувати вам розкладні дитячі ліжечка, двоярусне дитяче ліжко у різних комплектаціях, симпатичні тумбочки, компактні шафи та місткі комоди, які підходять до дизайну дитячої кімнати. Авжеж, ми запропонуємо вам матраци, наматрацники, наволочки та спеціальні захисні простирадла, покривала та все-все, що необхідно для комфортного спального місця. В JYSK ви можете вибрати сучасний дитячий комплект постільної білизни з героями улюбленого мультфільму, вибрати кошики для іграшок та короби для зручного зберігання речей.

  Коли вам знадобиться перший письмовий стіл та стілець з гарною підтримкою для першокласника або нові меблі для підлітка, ми запропонуємо вам найкращі моделі, які будуть пасувати до меблів у кімнаті.

  OEKO-TEX - текстиль без шкідливих речовин

  Загальним для всіх наших простирадл для дітей та підлітків є те, що вони мають маркування OEKO-TEX. OEKO-TEX - це провідна у світі марка охорони здоров'я та довкілля для текстилю. Етикетка - це запевнення покупця, що товар не містить шкідливих речовин. Коли виріб має марку OEKO-TEX Standard 100, це означає, що весь товар повністю був протестований на шкідливу хімію, включно з деталями, які не виготовлені з текстилю, наприклад, блискавки.