Маленькі рушники для обличчя

Так легко підібрати набір рушників в одній кольоровій гамі! В цьому розділі ми пропонуємо вам махрові рушники для обличчя та рук, які відрізняються компактним розміром. Зробіть догляд за обличчям та тілом максимально приємним! Виберіть набір рушників - за кольором, розміром та щільністю. Всі рушники вироблені з натуральних матеріалів та мають свідоцтво про екологію та безпеку OEKO-TEX 100. В асортименті є чудовий подарунковий набір з рушничків зі стрічкою, який відмінно підійде у якості невеличкого приємного подарунка. Для догляду за тілом та обличчям рекомендуємо зручні рукавички  зі 100% бавовни. Вони виконують роль мочалки та допоможуть делікатно видалити маску з обличчя чи слугувати звичайною мочалкою, яка точно не залишить подразнення на тілі.

Облаштуйте ванну кімнату

Якщо ви вибираєте новий рушник, вам варто переглянути також асортимент килимків для ванної кімнати та в туалет. Переоблаштування ванної кімнати не потребує великих затрат. Змініть колірну гаму лампочки, виберіть новий текстиль приємного кольору. Ватні диски та вушні палички перекладіть у прозорий пластиковий органайзер, перелийте не тільки мило, а й шампунь та кондиціонер у стильний диспенсер. Ми допоможемо підібрати стакани для зубних щіток та йоржик з однієї серії. 

Маленькі рушнички дуже корисні та мають декілька функцій - використовуйте їх для догляду за обличчям, сушіння рук, чищення брудних пальців за обіднім столом. Також дуже зручно використовувати їх замість серветок для догляду за дитиною. Наші рушники за кольором та стилем відповідають колекції банних рушників та килимкам для ванни. Вони доступні у розмірах 30x30 см, 30x28 см та 14x20 см в різних кольорах та візерунках, і їх можна придбати як окремо, так й набором.