Корисні аксесуари для догляду за садом та садовими меблями

Для правильного догляду за садовими меблями та декором нам потрібні спеціальні аксесуари. Чохли для зберігання садових товарів та олія для догляду за дерев'яними меблями стануть у пригоді! Виберіть вузький міцний чохол для парасолі та один з великих чохлів з зав'язками для зберігання садових меблів та подушок. Ці товари допоможуть правильно піклуватися про садові меблі та аксесуари як у період активного користування, так і у період міжсезоння. Дізнайтеся більше про те, як правильно доглядати та зберігати садові меблі взимку у нашому посібнику.

Нові аксесуари для оновлення саду

Якщо ви нещодавно дозволили собі трохи шопінг-терапії та придбали нові садові меблі й аксесуари з дерева, бо неможливо пройти повз чудові пропозиції в JYSK, ви точно захочете захистити свої інвестиції, щоб вони продовжували приносити створювали комфорт та затишок на вашому подвір'ї впродовж багатьох років.

Які товари для захисту меблів обрати?

В асортименті JYSK ви знайдете товари для саду різних розмірів та призначення:

  • чохол для парасолі 
  • чохол для зберігання садових подушок
  • чохол для накриття меблів на терасі чи патіо й терасі
  • окремі чохли для стільців

Чохли для меблів представлені в різних розмірах від менших до більших:

  • 120x215x105см
  • 130x215x100см
  • 210x250x90см.

Догляд за дерев'яними меблями

Меблі з деревини вимагають особливого догляду, чи то лаунж сет на 2-4 осіб, чи то покриття для терас. Ефективне своєчасне чищення та використання олії для деревини надовго продовжить термін користування улюбленим садовим комплектом, столом та стільцем. Обов’язково купуйте разом з меблями й олію для догляду за меблями з дерева. Попри те, що на виробництві такі меблі вже обробляються олією, краще зробити це ще раз одразу після розпакування, щоб запобігти висиханню деревини та появу тріщин.

Щоденний догляд за садовими меблями

Ніхто не чекає з нетерпінням догляду за садом, саме тому ми використовуємо передові матеріали та новітні будівельні технології, щоб звести подальший догляд до мінімуму. З усім тим, трохи турботи не завадить: дбайливо ставтеся до своїх садових меблів, і ви отримаєте вигоду від цього в майбутньому. Чохли для садових меблів та накидки для патіо – це розумний вибір. Захистивши стільці та столи від примх погоди, ви подовжите їхній термін служби, а також забезпечите чистоту, сухість і готовність до використання з першими променями сонця. Це практичний і низькотехнологічний спосіб підтримувати меблі, особливо з твердих порід дерева, в ідеальному стані та убезпечити їх від плісняви та грибка.