Якісні сучасні серванти та буфети для облаштування вітальні та кухні

Буфети у скандинавському стилі завжди будуть пасувати практично під будь-який інтер'єр. Сервант – це традиційний предмет інтер'єру, який використовується як для зберігання речей, так і у якості декору кімнати. Раніше у серванті у більшості випадків зберігали святковий посуд, тоді як сучасні серванти слугують гарним місцем для милих серцю дрібничок. Сучасні буфети будуть гармонійно виглядати як на кухні, так і у вітальні. Буфети та серванти відрізняються місткістю й ідеально підходять для зберігання речей. У цих меблях можна тримати речі, якими ви дуже рідко користуєтеся. У буфеті можна сховати речі від сторонніх очей, а у серванті зі скляними дверцями, навпаки, можна виставити порцеляновий сервіз або колекцію дрібних виробів із кришталю. Завдяки скляним дверцятам сервант виглядає більш витончено та легко, ніж звичайна шафа. А сучасні буфети виглядають, як комоди та пасують до будь-якого інтер'єру.

Буфети та серванти надають безліч можливостей в інтер'єрі

Якщо ви вибираєте новий обідній стіл та стільці, рекомендуємо одразу переглянути й асортимент буфетів. В деяких моделях верхня частина серванту має скляні дверцята (вітрину). Тут можна розставити колекцію сувенірів, набори для шиття, будь-які красиві дрібнички. У нижню частину з великою кількістю полиць можна вмістити безліч потрібних речей, які не хочеться всім показувати.

Кухня створена не тільки для готування, але й для смакування! Зручний обідній стілець з м'якою подушкою, підкладки під гаряче, ваза з квітами та гарна дерев'яна дошка створюють неповторну атмосферу затишку.

Який буфет вибрати?

Ми пропонуємо широкий асортимент буфетів та сервантів різних розмірів та стилів, виготовлених із різних матеріалів. У магазинах JYSK ви неодмінно знайдете стелаж, етажерку або сервант, який ідеально підійде до вашої домівки. У нас представлені сучасні буфети з глянсовим покриттям, соснові шафи у стилі шухляд для хімічних приладів, серванти в антикварному стилі та багато інших моделей. В асортименті товарів для кухні ви знайдете буфети з регульованими ніжками (для регулювання висоти ніжок при встановленні на нерівній поверхні), що надзвичайно зручно, і такі серванти, що можна монтувати до стіни.

Дизайн кухні

Нові тренди подарували стильні буфети з матовим покриттям та незвичними ніжками, можна вибрати буфет, який буде слугувати у якості комоду та, навіть, металевий буфетик.Такий варіант підійде до стилю лофт у квартирі-студії, його можна поставити біля стійки в кафе або в офісі. Це –  універсальні дизайнерські меблі. Шафи для їдальні зі скляними фасадами можна прикрасити світлодіодною підсвіткою, тим самим підкресливши улюблені речі. Таке додаткове освітлення створить атмосферу спокою та затишку. Разом із сервантом рекомендуємо недорого купити плетені кошики, які допоможуть організувати простір. Також у цьому може допомогти додаткова етажерка з відкритими полицями. Знайомтеся з асортиментом JYSK та заряджайтеся натхненням.

Де купити буфет, обідній стіл, стільці, барні меблі та лави на кухню?

Обідні меблі можна недорого купити в магазині JYSK або онлайн. Ми маємо розширений асортимент меблів та аксесуарів в інтернет-магазині. Замовлення оформлюється на сайті, доставка здійснюється по Україні. Ви можете вибрати доставка до найближчого магазину мережі, до відділення перевізника або адресну доставку. Ви можете завітати до магазину JYSK та побачити виставковий екземпляр меблів перед покупкою.