JONSTRUPСтілець обідній JONSTRUP білий/колір натуральний дуб
Обідній стілець з м'яким сидінням і спинкою з білої штучної шкіри. Ніжки зі сталі кольору дуба.
| Матеріал | ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Фанера, Сталь |
|---|---|
| Матеріал | Сидіння: ПУ (поліуретан), Фанера, Спинка: ПУ (поліуретан), Фанера, ніжка: Сталь |
| Каркас | Сталь |
| Сидіння | Наповнення: ПУ (поліуретан), Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: ПУ (поліуретан), Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м³ |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Білий, Натуральний дуб |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 55 см |
| висота сидіння | 47 |
| глибина сидіння | 41 |
| З підлокітниками | ні |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 47 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC® 100% |
| вага | 5 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Машинне прання | Ні |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Зручні стільці
Дуже зручні стільці, красиві, легкі, дуже добре розміщуються за круглим столом. Покупкою дуже задоволена.
Ім'я: Вікторія
Tudo ok, confortáveis.
Embora o processo de levantar na loja tenha sido um pouco estranho, o produto chegou sem problema e funcionam na perfeição.
Ім'я: Luis
Polecam :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu krzeseł. Solidnie wykonane i łatwe w montażu. Polecam :)
Ім'я: Edyta
Väldigt nöjd
Bra pris, väger inte mycket, fin design och bekväm. Är väldigt nöjd.
Ім'я: Suna
cadeiras
Tudo impecável, sem reclamações
Ім'я: Silvia
Leganckotego
Lekkie i ustawne, a do tego wygodne
Ім'я: Grzesiek
Chaise
Très bon rapport qualité prix
Ім'я: Cherrati
Stoelen
Zeer tevreden.. mooi, zit goed en gemakkelijk in elkaar te steken.
Ім'я: Cindy
...
Stolice su lijepe i kvalitetne!!!
Ім'я: Ella
Chaises
Je ne les ais toujours pas recues
Ім'я: Lavigne Claire
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


