Ларс Ларсен

Мрія Ларса Ларсена

Усе почалося з винахідливого та сповненого енергії молодого чоловіка, який походив із регіону Ті (Thy), що на північному заході Данії.

Коли він працював помічником у магазині гардин, а пізніше – у магазині меблів, у нього виникла ідея відкрити власну мережу роздрібних магазинів з розпродажу постільної білизни.

Цим молодим чоловіком був Ларс Ларсен. У нього майже не було грошей, проте в його голові було повно блискучих ідей.

Незабаром честолюбному пану Ларсену вдалося знайти деяку кількість постачальників і банк, який зголосився надати шанс молодому підприємцеві. Це було невелике відділення данського банку "Nørresundby Bank", послугами якого пан Ларсен користується і понині.

Злет в Орхусі, Данія

Ларс Ларсен задумав створити мережу магазинів, тому, з такими грандіозними планами, було не важливо, в якому данському  місті відкриється перший магазин. Найбільш придатне місце для магазину було знайдено в місті Орхус, розташованому на півострові Ютландія, і 2-го квітня 1979 року перший магазин відчинив свої двері для покупців. Ларс Ларсен є власником Групи JYSK та його підрозділів, до складу якої входять компанії JYSK у різних країнах світу, а також компанії "Dänisches Bettenlager and Bettenwelt" у Німеччині та Австрії.

Окрім групи JYSK Ларс Ларсен є власником або співвласником інших компаній. "Bolia.com" – мережа інтернет-магазинів з продажу меблів із виставковими центрами в містах Європи та Китаю; "Interior Direct" – великий постачальник меблів для готелів і конференц-залів; та "Himmerland Golf & Spa Resort" – один із найкраще обладнаних та привабливих гольф-клубів у Скандинавії з власним готелем найвищого класу.

Автобіографія Ларса Ларсена

Читайте біографію засновника компанії JYSK. Книгу вперше видано в 2004 році.

Як засновник JYSK, Ларс Ларсен був обличчям компанії до червня 2019 року, коли після діагнозу раку печінки він передав посаду голови Lars Larsen Group своєму синові Джейкобу Брунсборгу. 19 серпня 2019 року данський король ковдр та засновник JYSK Ларс Ларсен пішов з життя у віці 71р.