Ларс Ларсен

Мрія Ларса Ларсена

Усе почалося з винахідливого та сповненого енергії молодого чоловіка, який походив із регіону Ті (Thy), що на північному заході Данії.

Коли він працював помічником у магазині гардин, а пізніше – у магазині меблів, у нього виникла ідея відкрити власну мережу роздрібних магазинів з розпродажу постільної білизни.

Цим молодим чоловіком був Ларс Ларсен. У нього майже не було грошей, проте в його голові було повно блискучих ідей.

Незабаром честолюбному пану Ларсону вдалося знайти деяку кількість постачальників і банк, який зголосився надати шанс молодому підприємцеві. Це було невелике відділення датського банку "Nørresundby Bank", послугами якого пан Ларсен користується і понині.

Злет в Орхусі, Данія

Ларс Ларсен задумав створити мережу магазинів, тому, з такими грандіозними планами, було не важливо, в якому датському місті відкриється перший магазин. Найбільш придатне місце для магазину було знайдено в місті Орхус, розташованому на півострові Ютландія, і 2-го квітня 1979 року перший магазин відчинив свої двері для покупців. Ларс Ларсен є власником Групи JYSK та його підрозділів, до складу якої входять компанії JYSK у різних країнах світу, а також компанії "Dänisches Bettenlager and Bettenwelt" у Німеччині та Австрії.

Окрім групи JYSK Ларс Ларсен є власником або співвласником інших компаній. "Bolia.com" – мережа інтернет-магазинів з продажу меблів із виставковими центрами в містах Європи та Китаю; "Interior Direct" – крупний постачальник меблів для готелів і конференц-залів; та "Himmerland Golf & Spa Resort" – один із найкраще обладнаних та привабливих гольф-клубів у Скандинавії з власним готелем найвищого класу.

Автобіографія Ларса Ларсена

Читайте біографію засновника компанії JYSK. Книгу вперше видано в 2004 році.