Ларс Ларсен

ЛАРС ЛАРСЕН

Підприємець - це була офіційна посада й неофіційне прізвисько Ларса Ларсена, який у 1979 році започаткував компанію, відому сьогодні як JYSK.

Із самого початку підприємницькі здібності й Чудові Пропозиції були основою діяльності Ларса Ларсена. Це і є причиною успіху й зростання компанії JYSK, яка перетворилася на міжнародну компанію товарів для дому та саду, яка присутня онлайн та офлайн у багатьох країнах світу.

В Данії Ларс Ларсен був одним із найвідоміших та найпрацьовитіших бізнесменів. Не в останню чергу завдяки запуску з самого заснування реклами на телебаченні й тому, що він завжди пропонував дійсно Чудові Пропозиції.

Протягом багатьох років Ларс Ларсен отримував нагороди за його зусилля в розвитку данської ділової сфери й Данії загалом. У 2009 році його було посвячено в Лицарі ордена Данеброг Її Величністю Королевою Маргарет II за заслуги в данській діловій сфері, а у 2017 році підвищено до Лицаря першого класу ордена Данеброг. У 2018 році Ларс Ларсен отримав почесну нагороду фонду Den Berlingske Fonds Hæderspris, яку вручають за видатні заслуги перед Данією.

На додаток до JYSK, родина, яка керує Lars Larsen Group, володіє низкою інших компаній у різних сферах діяльності, зокрема декорування інтер'єру, ресторанний бізнес та гольф.

У 2004 році Ларс Ларсен опублікував свою автобіографію, де більш докладно розповів про його життя й кар'єру. Коли книгу було опубліковано, кожна данська сім'я отримала свою копію, а з того часу книгу було перекладено на багато мов.

Ларс Ларсен пішов із життя у себе вдома в серпні 2019 року у віці 71 року, оточений найближчими родичами.