Натуральні подушки з різними наповнювачами

Досвідчені експерти в області сну в JYSK пропонують вам найкращі натуральні подушки з вовною. Вибираючи вовняний наповнювач, ви отримаєте природну еластичність та високий рівень комфорту. У поєднанні з іншими різними наповнювачами наші подушки гарантують вам довговічність, спокійний сон та відновлення енергії.

1 товар
  1 товар

  Особливості подушки з різними наповнювачами 

  Якщо ви шукаєте подушку, яка задовольнить всі ваші потреби, в асортименті JYSK ви неодмінно знайдете щось для себе, зокрема унікальні подушки з різними наповнювачами. Така подушка виготовлена із 70% вовни та 30% силіконізованого поліестерового холофайберу, що забезпечуючи неперевершену м'якість та оптимальну підтримку для голови. Завдяки відмінній вентиляційній системі вовни, ви насолоджуєтеся свіжістю та відсутністю неприємного запаху. Чохол зі 100% бавовни додає приємний натуральний дотик та забезпечує довговічність виробу. Зручність використання підтверджується відгуками задоволених клієнтів, які вже обрали цю подушку. Дозвольте собі якісний сон з подушкою від JYSK. 

  Різні матеріали та розміри для подушок 

  В асортименті JYSK, як в інтернет-магазині, так і в магазинах мережі, ви знайдете подушки з різними наповнювачами та різних розмірів, тому ви можете вибрати ту, яка відповідає вашим потребам. Виберіть подушку з натуральним наповнювачем, синтепон або подушку з кіноматеріалом з ефектом пам'яттю. Прочитайте про вибір подушки у нашому посібнику

  Доступні орієнтовні розміри: 

  • 40x40 см 
  • 50x60 см 
  • 50x70 см 
  • 70x80 см 

  Не забувайте купувати наволочку за розміром подушки.