Горщики та підставки для квітів - безліч варіантів для вашого натхнення

Декор грає важливу роль в облаштуванні кімнати. Якщо ви більше полюбляєте живі квіти, перегляньте наш асортимент горщиків. Горщик для квітів може бути не просто пластиковою місткістю, а стильним елементом декору. Наприклад, є горщик на підставці, яку можна перевертати, асиметричні горщики або готові композиції - штучні рослини у горщику. Квіти та рослини в горщиках легко оновлюють інтер'єр. Вибирайте маленькі горщики для кактусів, сукулентів та квітучих маленьких рослин, середні горщики на підставці підійдуть для в'юнких та листяних рослин, а великі горщики можна використати для пересадки великих рослин.

Про JYSK

ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину в Україні - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут.

В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так й в магазинах. Акційна газета доступна онлайн, ви можете купити товар в один клік.

Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки - ця інформація є на сайті. Ви можете замовити товари онлайн (є доставка до відділення та адресна), або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах.