Про нас

ГРУПА JYSK

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK.

У 1979 році, коли Ларсен відкривав свій перший магазин у другому за розмірами данському місті Орхус (Aarhus) – де, між іншим, він розташований і досі – він навіть не уявляв, наскільки стрімко зростатиме його бізнес. Ларсен продовжував відкривати успішні магазини JYSK Sengetøjslager (оригінальна назва магазину до 2001 року) на території Данії, а у 1984 році відкрив перший магазин за межами країни – у сусідній Німеччині.

Датський бізнесмен та засновник Jysk Ларс Ларсен помер 19.08.2019року в кругу сім’ї. До своєї смерті він передав управління Lars Larsen Group своєму сину Джейкобу Брунсборгу. На данний час компанія належить дітям і онукам Ларса Ларсена.

Слово "JYSK" у назві компанії міститься не випадково. З данської "JYSK" означає щось або – як у випадку з Ларсом Ларсеном – когось з Ютландського півострова, який часто асоціюється зі скромністю, старанністю та чесністю – трьома якостями, з якими завжди асоціювався і сам Ларсен. JYSK є втіленням надійності та відданості своєму слову.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року. Перші 8 років своєї діяльності в Україні JYSK був представлений по франчайзингу. У 2012- му, після відкриття 10-го магазину, JYSK Nordic оцінив потенціал українського ринку і прийняв рішення викупити франшизу.

Станом на грудень 2021 року в Україні працює 85 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Гатному, Броварах, Кам’янці-Подільському, Запоріжжі, Кривому Розі, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях, Павлограді, Умані, Мелітополі, Ужгороді, Новій Каховці та ін., а також онлайн-магазин www.JYSK.ua та загалом працює 769 співробітників.

Результати діяльності підприємства 2021 року

Результати діяльності підприємства є приріст суми власного капіталу (чистих активів), основним джерелом якого є прибуток від операційної, інвестиційної, фінансової діяльності.

Збільшився чистий дохід на 891,0 млн. грн в 2021 році в порівнянні з 2020 роком.

Дохід 2020/2021рр збільшився 25,5% Дохід за 2021рік без ПДВ склав 3 492,6 млн.грн.

Закупили на 144,0 млн. грн. основних засобів.

Протягом останнього року продажі більше за всього зросли в таких товарних категоріях як меблі, матраци та декор.

Протягом 2021 року JYSK відкрив 14 нових магазинів в Україні в 9 населених пунктах у різних областях України. + 19 030 кв.м торгової площі.

За 2021рік JYSK збільшив суму податкових платежів в Україні майже на 30% в порівнянні з 2020роком, сума склала 513,7 млн грн сплачених податків. Для данського бізнесу важливо довести, що чесний та надійний бізнес може бути прибутковим в Україні.

З 2018 року JYSK запустив новий формат магазинів - 3.0, який передбачає нове обладнання, а також зміни в дизайні – в приміщеннях стало більше світла і простору.

В 2021році ми продовжили переобладнання магазинів згідно нової концепції. У підприємства відсутні інвестиції у цінні папери, у фінансові інвестиції в асоційовані і дочірні підприємства тощо.

Підприємство перейшло на облік МСФО (Міжнародні стандарти фінансової звітності) з 2021року

Ліквідність підприємства

- це його здатність швидко продати активи й одержати гроші для оплати своїх зобов'язань.

Коефіцієнт загальної ліквідності (коефіцієнт покриття) за 2021 рік склав 1,4, що свідчить про спроможність підприємства своєчасного покриття боргів. Тобто на кожну 1 гривню поточних зобов’язань (боргів) підприємство має 1,4 грн. поточних активів.

Питома вага дебіторської заборгованості в оборотних активах займає приблизно 2%. Значення даного показника є незначним, оскільки говорить про несуттєве відволікання оборотних коштів підприємства і висвітлює нормальне її фінансове становище, що не перешкодить підприємству повернути борги кредиторам.

Коефіцієнт швидкої ліквідності склав 0,25, цей коефіцієнт є невисоким, оскільки велика частина грошових коштів вкладена в запаси.

Коефіцієнт абсолютної ліквідності в 2021 році склав 0,25.

Підприємство має активи у вигляді грошових коштів, дебіторської заборгованості та наявності запасів. Дебіторська заборгованість короткострокова, що погашається щомісячно. Запаси підприємства це товари для продажу. А також поточні зобов’язання у вигляді кредиторської заборгованості. Кредиторська заборгованість є короткостроковою, та буде погашена на протязі декількох місяців.

Підприємство забезпечує стійкий фінансовий стан, що дозволяє ефективно функціонувати на ринку. Юск своєчасно відповідає за своїми поточними фінансовими зобов’язаннями. Має достатній обсяг коштів та відсутність простроченої кредиторської заборгованості. Для забезпечення стійкої платоспроможності, підприємство контролює грошові потоки, їх рівномірність, збалансованість.

Фактори, що можуть вплинути на ліквідність підприємства є попит покупців на продукцію, яку реалізуємо; правильний вибір товарів, які мають високий попит у покупців; аналіз контрагентів з якими співпрацюємо; аналіз ринку; економічний стан країни.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ТОВ «ЮСК УКРАЇНА» ЗА 2021 РІК

Зростання компанії

Компанія вимушена була закрити магазин J020 в Києві, в зв’язку із зносом торгового центру, але орендодавці пообіцяли відкрити новий ТЦ та вже запропонували нам місце під магазин.

Відкриття нових магазинів та реконструкція уже існуючих магазинів продовжується, не зважаючи на коронавірус та постійний карантин. А це нові робочі місця, більша доступність до покупців, більша сплата податків. В 2021році було відкрито 14 нових магазинів в Києві, Нова Каховка, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Гостомель, Буча, Ужгород.

В березні 2021року було перевідкриття одразу п’яти оновлених магазинів J005, J025, J026, J028, J036.

16 грудня 2021року, JYSK відкрив одразу чотири нові магазини, точніше три нові та один оновлений.
Для JYSK у всьому світі це – BIG DAY, адже один з магазинів, а саме, JYSK у BLOKBASTER MALL є 1000-ним магазином мережі у новому форматі 3.0.
 

До речі, магазини нового формату є не лише більш привабливими, а й більш прибутковими. Так, в листопаді 2021 року українські магазини JYSK концепту 3.0. показали приріст виторгу на 50% вищий, ніж магазини попереднього формату.


Для працівників та постійних клієнтів JYSK не є секретом, що нова концепція змінює сприйняття магазинів JYSK, дозволяє подивитися на товари під іншим кутом. А також - швидко знаходити необхідний товар та водночас отримувати естетичне задоволення від атмосфери магазину.

Коронавірус приніс із собою нові завдання й нові щоденні справи (COVID-19)

Криза- це не тільки про втрати, а й про можливості.

Цей рік став випробуванням для non-food рітейлу через закриття магазинів під час локдаунів. Водночас мережа магазинів товарів для сну та дому JYSK, попри обмеження, показала найкращі результати продажів за всю історію – зокрема й в Україні.

Компанія не звільнила жодного працівника через кризу, ба більше – продовжила розвиток та активний рекрутинг, проводимо планові підвищення окладів.

– У період карантинних обмежень частка онлайн-замовлень в загальній структурі продажів зростала у 3-4 рази (до локдауну вона складала лише близько 12%). Тож це не компенсувало роботу офлайн-магазинів повною мірою. Водночас споживачі стали більш обізнаними щодо різних варіантів онлайн-замовлень.

Наприклад, для нас цим рішенням стала опція «Замов та забери» (Click and Collect): фактично споживач замовляє товар онлайн з уже доступних на залишках магазинів і забирає його в найближчому для себе магазині JYSK. Стандарти компанії гарантують, що товар буде готовий не пізніше, ніж за півгодини з моменту замовлення. Для споживачів це не тільки безпечно й зручно, а часто – ще й вигідно, адже під час акцій пропонувалися додаткові 10% знижки. Також під час локдауну минулого року доставка онлайн-замовлень додому була безкоштовною.

Ми запустили послугу «Замов онлайн та забери в магазині» (Order online pick up at store, OOPUS) – включно з товарами з розподільчого центру JYSK в Європі, а не тільки з запасів магазину. Споживачі цінують можливість зекономити на транспортних витратах.

Розвиток онлайн-каналу не зупиняється. Наразі крім «Нової Пошти», основного партнера в доставці онлайн-замовлень, ми розглядаємо ще одного перевізника. Також тестується запуск розстрочки платежів для всіх онлайн-замовників.

Кількість точок, де споживачі можуть забрати онлайн-замовлення, постійно зростає: JYSK стає ще ближчим до споживачів; мережа магазинів, де можна забрати необхідний товар, – ширшою та зручнішою.

Всі працівники коштом компанії застраховані від нещасного випадку і мають медичне страхування. Ми не скорочуємо ці опції – навпаки, покращуємо. Звичайно, в усіх магазинах, більшість яких розміщені в торговельних центрах, компанія суворо дотримується комплексу вимог щодо захисту. Зокрема, встановлені диспенсери з антисептиками на вході до магазину, у касовій зоні, обов’язкове носіння масок, їх вчасна заміна, безпечне зберігання використаних масок, захисні екрани в касовій зоні, дезінфікування кошиків, робочих поверхонь тощо. Можливість замовити товар онлайн чи забронювати його в магазині додатково знижує ризики та кількість контактів.

Ми змінили низку внутрішніх процесів – зокрема, офіс перейшов на віддалену роботу, більше зустрічей проводиться онлайн.

Вакцинація 2021!

JYSK стимулює вакцинування преміями!
Посадовці попереджають про невідворотність чергової хвилі COVID19.
Географічна розрізненість і малий штат магазинів JYSK ускладнює централізоване вакцинування персоналу, тому JYSK обрав шлях економічного стимулювання.
Кожний вакцинований працівник JYSK отримав винагороду за соціально-відповідальну позицію.

Головні ризики

- Фінансові: ризики, пов'язані з погіршенням банківського та фінансового станів секторів економіки України

- Економічні: ризики погіршення економічної ситуації в країні, що спричиняють внутрішні та зовнішні чинники

- Ризики, що пов'язані зі змінами кон'юктури ринку: ризики, які можуть змінювати ринкове становище та впливати на попит

- Ризики зміни правового середовища: ризики, які спричиняються змінами в законодавстві та податковій політиці України

- Ризики пов'язані з карантином – уведення локдауну та закриття магазинів.

- Ризики, що пов'язані з військовими діями.

Ризиками підприємства можуть бути поява нових конкурентів на ринку збуту товарів;

збільшення витрант на транпортування, збільшення податків, штрафів; неплатоспроможність покупців, затримка платежів; некомпетентність та помилки керівництва, стихійні лиха, аварії, крадіжки; інфляція; валютні ризики; ризики ліквідності; ризики зниження прибутковості; ризики прямих фінансових збитків тощо.

Головними чинниками мінімізації ризиків є:

- відпрацювання технології в торгівлі й виробництві

- впровадження схеми розмежування котролю та повноважень

- налагодження системи внутрішнього контролю за діяльністю управлінською командою

ТОВ «ЮСК УКРАЇНА» має сильну управлінську команду, яка комплексно підходить до управління ризиками, що дає змогу ефективніше використовувати ресурси, покращувати результати роботи підприємства та гарантувати її безпеку від впливу ризиків. Проводиться необхідна низка заходів для здійснення функцій управління – створення умов для забезпечення подальшого стабільного функціонування підприємства; вибір прийнятного рівня ризику; успішне управління ризиковими ситуаціями, які виникають.

Отже, винесення правильного рішення, вивчення можливих втрат та їх величини виступає основою запобігання ризику. Від цього залежить фінансовий стан підприємства.

Дослідження та інновації

Юск запустив в 2020році, та продовжує переробляти магазини в формат магазинів 2.5 та 3.0, який передбачає нове обладнання, а також зміни в дизайні – в приміщеннях стало більше світла і простору.

Паралельно з розвитком фізичного роздробу, компанія продовжить приділяти багато уваги онлайн-напрямку. Продажі через інтернет в українському JYSK використовує сервіс pick-up, коли клієнт замовляє товари в інтернеті, а забирає — в пунктах видачі у фізичних магазинах.

Незважаючи на виклики під час епідемії коронавірусу, опитування щодо задоволеності клієнтів наразі сприяє кращому розумінню у магазинах JYSK потреб та побажань клієнтів.

Магазини почали опитування покупців в 2020 році, та продовжили в 2021році,  з допомогою планшетів, які установлені в торговому залі. Запуск опитування виявився успішним та надав багато корисних ідей для магазинів.

Результати опитування не лише допомогли упорядкувати робочі процеси та графік персоналу в магазині, а також мали позитивний вплив на обслуговування клієнтів в магазині.

Ми зрозуміли, що використання результатів опитування щодо задоволеності клієнтів фактично покращує їх обслуговування, тому що, коли ми пропонуємо клієнтам оцінити нас, ми докладаємо додаткових зусиль до обслуговування, що, в свою чергу, сприяє додатковим продажам.

FacePay24: Приватбанк запустив «оплату обличчям» в мережі JYSK

Приватбанк встановив у магазинах мережі JYSK біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, й сьогодні «оплата обличчям» доступна у всіх 75 торгових точках мережі по всій країни.

FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів.

БЕЗПЕЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ

На початку осені було додано безпечний інструмент підтримки під час епідемії коронавірусу. За допомогою QR-коду клієнти легко можуть відсканувати код та оцінити якість послуг із власного телефону, і немає необхідності контактувати з екраном в магазині.

Новий QR - код став у нагоді. Це чудовий додаток для залучення великої кількості клієнтів до опитування під час коронавірусу. Це показує клієнтам нашу турботу та серйозне ставлення до ситуації.

ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ

Як і багато інших компаній, JYSK спіткало багато проблем через коронавірус, враховуючи той факт, що компанія була вимушена примусово закрити, на період карантину, магазини через урядові обмеження.

Як більшість компаній, ми пройшли випробування через коронавірус. Звичайно, першим пріоритетом було забезпечити захист наших покупців і співробітників. Але важливо, що криза через коронавірус не забрала більше ресурсів, ніж необхідно. Ми розраховуємо на довгострокову перспективу, тому маємо інвестувати в майбутнє й бути готовими до часів, коли коронавірус перестане бути центром уваги суспільства.

JYSK швидко адаптується до місцевих і світових змін.

Ми дійсно побачили силу нашої бізнес-моделі. Не лише стосовно використання нашої міцної організації на місцях. А й стосовно нашої здатності контролювати потік товарів за непередбачуваних умов, переспрямування наших покупців і співробітників до функції «Замов та забери» нашими онлайн каналами, щоб тримати продажі на рівні навіть тоді, коли більшість магазинів були закриті на карантин.

Кампанія 3000 магазинів. Старт в Україні.

    Розпочали акцію «3 000», присвячену святкуванню відкриття 3 000 магазинів JYSK у світі (загалом компанія планує відкрити 5 000 магазинів, і Україна відіграє важливу роль у досягненні цієї мети). Ми хочемо залучити нових керівників магазинів. Отже, кожен пошукач, який відчуває себе амбітним, енергійним, мультизадачним, міг пройти невелике опитування на сайті JYSK.ua/3000 та визначити найактуальніші для себе посади.

Як добре, що ми завжди можемо вести відкритий діалог в JYSK!  Розвиток JYSK не спинити, хоча ситуація в Україні та світі дає нам привід сумніватись у завтрашньому дні.

У JYSK ми говоримо, що менеджер магазину може створити або зламати магазин. Ось чому наші 3000 менеджерів магазинів є головними героями цієї кампанії. Дивно бачити, що, хоча вони настільки різні, більшість із них мають однакові характеристики та захоплення.

Кампанія проходила як внутрішньо, так і зовні в таких медіа, як LinkedIn, Facebook, Instagram та YouTube з рекламою, тестом та відео. Все це пов’язано з гаслом «Хочете приєднатися до наших 3000 менеджерів магазинів?».

Кампанія тривала в різні дати у 28 країнах JYSK з 21 квітня по 13 червня 2021 року.

Основна мета під час кампанії це:

1) Підняти рівень бренду роботодавця JYSK на новий рівень, адже ми хочемо бути вибором №1 серед ритейлерів у світі.

2) Найняти класних, досвічених управлінців, а саме стажистів на ювілейну програму SMT 3000, що стартувала у вересні. 

3) Отримати максимум задоволення та призів в рамках заходів, які ми запланували

Отож, зі  стартом програми 3000 магазинів ми активно:

Рекрутмент:

 • Починаємо пошук управлінців на ювілейну програму SMT 3000, яка стартує в вересні.
 • Заохочуємо знайомих, друзів проходити тестування по посиланню JYSK.ua/3000, що дасть відповідь, чи готова людина керувати магазином вже завтра.
 • Протягом 2 місяців ми маємо швидко обробити вакансії, провести співбесіди.
 • та працевлаштувати крутих спеціалістів, адже в систему Smart Recruiters будуть попадати лише топові управлінці.

Employer Branding

 • Будемо активними в соцмережах, адже кожному SM, SMT прийшло персаналізоване відео, яке можна постити де завгодно.
 • Працівникам магазина, що не мають персоналізованого відео, будуть надані фото та відео матеріали для використання (повірте у нас багато класного контенту для всіх).
 • Інфлюенсери в регіоні допоможуть вивести впізнаваність бренду на новий рівень
 • Бажаючі беруть участь в біговому марафоні.

Development

 • Розвиваємо ваші таланти та навчаємо працівників магазину, адже це наші майбутні керуючі магазинами.

Нові стратегії розвитку

З 1 вересня 2019 року JYSK впровадив нову стратегію під назвою ”Seamless and Closer to the Customer”. Ця стратегія включає п'ять головних напрямків, які визначають спрямування нашої роботи на наступні три роки.

Нова стратегія “Seamless and Closer to the Customer” покликана забезпечити зростання в майбутньому.

"Після п'яти успішних років слідування стратегії Customer First, виникла потреба в оновленні. Члени Executive Management Team мають більш ніж 140 років спільного досвіду в JYSK. Ось чому так важливо знайти натхнення ззовні, щоб побачити стан речей під іншим кутом та поглянути по-новому на JYSK. Чимало речей відбувається навколо нас, і JYSK, звичайно, повинна йти в ногу з часом".

Пʼять ключових моментів методу глибокого занурення:

ЕКСПАНСІЯ ЗА МЕЖІ ЄВРОПИ:

"Ларс Ларсен (Lars Larsen ) раніше заявив, що ми плануємо відкрити 5000 магазинів JYSK по всьому світу. Це бачення, яке ми, як керівництво, вважаємо дуже захоплюючим і яке ми хочемо втілити в життя. Відкриття магазину JYSK в Ірландії стало останнім відкриттям в одній з найбільших країн Європи. Тим не менш, у нас все ще є величезні можливості для розширення в країнах, де ми вже присутні. Але якщо ми заглянемо в майбутнє, нам вже зараз потрібно підготуватися, які країни за межами Європи можуть бути цікавими для JYSK.
Ми звернулися до сторонньої допомоги, щоб зʼясувати, де JYSK буде найбільш успішним, і на що звернути увагу в першу чергу".

Для України – це відкриття нових магазинів в різних регіонах країни.


НАРОЩУВАННЯ ПРОДАЖІВ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ ДАНИХ:

"Ми повинні краще використовувати отриману інформацію для прогнозування того, що нам потрібно зробити. Ми навчилися дивитися назад, аналізувати минуле, щоб покращити наше майбутнє. Зараз ми переходимо до спроб передбачити майбутнє за допомогою використання даних, що дозволить нам випереджати події. Наприклад, залежно від нашої продукції, кількості товарів і цін. Ми робимо черговий крок на цьому шляху і вдосконалюємо як системи, так і наші ресурси".

БОРОТЬБА З ГОРИЛОЮ І ТИСЯЧЕЮ МИШЕЙ:

"Перш за все потрібно якнайкраще підготуватися до конкуренції з великими учасниками ринку, такими як Amazon. У той же час, йдеться про те, щоб стати кращими, ніж багато інших інтернет-магазинів, кількість яких постійно зростає. Окремі інтернет-магазини самі по собі не є для нас великими конкурентами, проте їх дуже багато, і ми повинні на це реагувати. Ми порівняли себе з великими і дрібними конкурентами і подивилися, які у нас є можливості. Ми знаємо, що кількість онлайн-магазинів буде тільки збільшуватися, і вони повинні працювати разом з нашими фізичними магазинами. Це життєво важливим для наших клієнтів".

ВІДПОВІДНІСТЬ МАЙБУТНЬОМУ:

"Це означає, що ми вивчаємо всі аспекти, щоб оцінити наші витрати. Окрім того, ми вкладаємо значні кошти в інформаційні технології та нові розподільчі центри, тому ми повинні бути впевнені, що у нас є всі необхідні для цього ресурси. Це зробить нашу компанію більш раціональною і ефективною, і ми будемо готові до боротьби і розвитку. У той же час ми повинні залишатися гарними торговцями і свідомо ставитися до всього, що робимо."

ЗАЛУЧЕННЯ ТА УТРИМАННЯ ТАЛАНОВИТИХ ФАХІВЦІВ:

"Відкриття багатьох магазинів також означає наявність великої кількості вакансій, а також сильну конкуренцію за кращих співробітників. Ми повинні підтримувати наше бачення того, як бути "Першокласними співробітниками у сфері роздрібної торгівлі". Це означає, що ще більше уваги буде приділятися іміджу роботодавця, і що ми повинні робити роботу в JYSK ще привабливішою і розповісти про всі широкі можливості для розвитку, які ми пропонуємо зі своєї сторони".

Нова стратегія має нову назву, замість “Customer First” - “Seamless and Closer to the Customer”, термін Seamless (безперебійність) не є новим для JYSK. Цей термін був серед 16 пріоритетних напрямків JYSK Balanced Scorecard (системи збалансованих показників JYSK) і став частиною назви нової стратегії.

«Безперебійність» означає, що клієнти не повинні стикатися ні з якими перешкодами на шляху, коли вони роблять покупки в JYSK, не залежно від обраного ними способу. Незалежно від того, чи це покупка онлайн, чи в магазині, доставка чи самовивіз, вони в жодному випадку не повинні стикатися з незручностями. Ми прагнемо зрозуміти наших клієнтів та їхні потреби, щоб мати можливість ще більше адаптувати свої пропозиції для них. Ми маємо серйозні наміри щодо наближення до наших клієнтів. Необхідно пам'ятати, що саме вони платять нам зарплату.

Є чотири напрямки роздрібної торгівлі: Great Store Management, Attractive Stores, Easy Shopping and Competent Service також знаходитимуться у нашому фокусі. Вони щоденно оцінюються клієнтами. Ось чому для нас важливо залишатися стабільними і одночасно розвивати ці напрямки. Основні складові нашої глобальної стратегії лишаються незмінними, незважаючи на втілення нової стратегії. Our Values та Leadership є фундаментом та запорукою того, що ми зможемо знайти вірний курс у водах, в яких опинилися.

JYSK Цінності

JYSK цінності були започатковані нашим власником, Ларсом Ларсеном. Вони описують поведінку та відношення, яке ми очікуємо від кожного працівника в JYSK.

Наші цінності можна узагальнити трьома словами, які має пам'ятати кожний працівник JYSK. Саме вони вказують, як працювати кожний день, як відноситись до колег та наших покупців. Ми віримо в гарного торговця, гарного колегу та гарний командний дух.

JYSK Лідерство

JYSK лідерство описує поведінку та відношення, яке ми очікуємо від управлінців JYSK.

Ми маємо скандинавське коріння, ми довіряємо одне одному. Ми віримо в делегування та свободу в межах відповідальності.
Керівник в JYSK має забезпечити за допомогою своїх професійних та особистих якостей, щоб ми були на правильному шляху та наші працівники були щасливі. Щасливі не тому, що вони мають щось робити, а тому, що вони хочуть це робити. Тому, управлінці в

JYSK є ключем для нашого успіху.

JYSK лідерство можна узагальнити трьома словами: Лідер, Наставник та Комунікатор.

Обіцянки працівникам

• JYSK пишається тим, що дбає про працівників та допомагає їм досягати своїх цілей;
• Якщо ви докладаєте зусиль та доводите справу до кінця, ваші можливості безмежні;
• Ми працюємо разом для того, щоб побудувати ваш кар’єрний шлях в JYSK.

Насамперед працівники магазинів JYSK цінують, що на компанію можна покластися, зокрема й у кризові часи. Відчуття підтримки та турботи особливо важливе в Україні: економічну ситуацію тут важко назвати стабільною, тому люди хочуть працювати в надійній компанії. Люди не мають сумнівів, що зарплата буде виплачена точно в строк. Ми практикуємо премії, а не депреміювання. Піклуємося про безпеку – наприклад, під час локдаунів оплачували працівникам таксі, аби вони могли безпечно дістатися на роботу. Поліпшуємо умови праці – зокрема, встановили підйомні офісні столи у відділі обслуговування, нове складське обладнання (електропідйомники), душові кабіни. Продовжуємо підвищувати ефективність та легкість здійснення бізнес-процесів.

Також колег мотивують відносини в колективі та ставлення керівників до працівників.

Віримо, що тільки щаслива людина може бути ефективним продавцем. У нашій візії зазначено, що JYSK прагне бути роботодавцем №1 у рітейлі. Тому фокус на працівників – це звична складова нашої роботи.

 Міжнародна культура JYSK

• Один з ключових критеріїв успіху JYSK - це сильна міжнародна корпоративна культура, яка не змінювалася з часів відкриття першого магазину JYSK в 1979 Ларсом Ларсеном.
• На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 3000 магазинів у 51 країні світу: Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Чехія, Угорщина, Голландія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ісландія, Канада, Гренландія, Фарерські Острови, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Косово, Болгарія, Казахстан, Румунія, Франція, Великобританія, Словенія, Північна Македонія, Хорватія, Італія, Іспанія, Боснія та Герцеговина, Сербія, Вірменія, Чорногорія, Індонезія, Греція, Албанії, В’єтнаму, Мальта, Португалія, Грузія, Білорусь, Таджикистан, Молдова, Бельгія, Кувейт, Дубай, Таїланд, Ірландія та Азербайджан, але корпоративна культура компанії не змінилася

ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ЗАВЖДИ ПОРУЧ, ЩОБ ДОПОМОГТИ

Компанія має відділ внутрішнього аудиту.

Розпоряджатися грошима й товарами значної цінності щодня — велика відповідальність. Саме тому дуже важливо, щоб всі колеги JYSK знали, куди вони можуть звернутися й у кого спитати, якщо виникають сумніви. Це головна задача внутрішнього аудиту (IA).

«Наша задача — захист JYSK. Наших магазинів, товарів і — що найважливіше — наших співробітників. Саме тому ми витрачаємо 80% нашого часу на консультування колег з питань управління потоком товарів, поповнення запасів, поводження з грошима тощо».

Проте IA також відповідає за перевірку розбіжностей і розслідування випадків на предмет шахрайства. На жаль, таке інколи трапляється. Ми стикаємося з фактами шахрайства й у такому разі у нас до них відверте ставлення. Якщо ми дізнаємося про випадки шахрайства з боку нашого співробітника, наслідки цього дуже чіткі: цього співробітника негайно виключають з числа колег, у деяких випадках повідомляють поліцію, а інформацію, що певного співробітника розміщують на «MYJYSK».

  Керуючись політикою Lars Larsen Group про хабарництво та корупцію, а також Законом України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 49) з усіма змінами та доповненнями усі співробітники компанії ТОВ «ЮСК УКРАЇНА» використовують службу корпоративного інформування  «Whistleblowing» для повідомлення керівництва про підозри щодо відхилення від політики компанії «Jysk» (політика доступна за посиланням www.larslarsengroup.com (https://report.whistleb.com/larslarsengroup) протидії корупції та хабарництву, а також пов’язані із цим протизаконні дії.

Соціальні аспекти та кадрова політика

Середня кількість працівників в 2021 році склала 662 людини.

Підприємство має гнучку бонусну програму для співробітників магазинів.

В JYSK якісне навчання та розвиток кожного працівника є пріоритетом як на рівні управлінської команди, так і на рівні кожного керівника магазину, бо успіх нашої компанії залежить від наших працівників.

Ми прагнемо, щоб з першого дня роботи кожен відчував себе частиною команди: до приходу новачка готуються всі працівники магазину. Перші три місяці працівник проходить інтенсивне навчання, а онлайн-система «MyLearn», яка дозволяє вивчати асортимент та бізнес-процеси у форматі ігрових симуляцій, робить цей процес цікавішим. Окрім цього, регіональний керівник регулярно отримує зворотний зв'язок від працівника про те, як проходить його вступна програма, як ми можемо йому допомогти ще краще адаптуватися та бути успішним у своїй ролі. Якість навчання та розвиток кожного працівника – ось на чому ми зосереджуємось в першу чергу, адже це фундамент успішної роботи компанії.

 В JYSK постійно діють програми навчання на керівника магазину та заступника керівника. До них залучаються як внутрішні, так і зовнішні кандидати. В більшості випадків все, що потрібно працівникові для кар’єрного злету в компанії, – це природні лідерські здібності, працьовитість, вміння працювати в колективі та готовність постійно навчатися.

Заохочення та мотивація співробітників:

 • Офіційне працевлаштування з першого дня
 • Гідна конкурентна заробітна плата
 • Додатково до заробітної плати гарні бонуси як винагороду за досягнення результатів
 • Медичне страхування 
 • Можливості для розвитку і першокласні тренінги 
 • Можливість змагатися, перемагати та отримувати різноманітні призи та подарунки
 • Неймовірно драйвову корпоративну культуру та енергійну команду
 • Кава, чай, печиво та різні "плюшки" на робочому місці
 • Корпоративна знижка при придбання товарів в магазинах Юск у розмірі 20% (до оподаткування) має право користуватись кожен співробітник компанії з першого дня роботи.
 • Компанія має Страхування Життя –Metlife для кожного співробітника.

Прекрасним прикладом мотивації є наші обіцянки співробітникам. Команда одного з наших магазинів у м. Рівне виграла у річному конкурсі поїздку до Єгипту! Тож, ми стримали свою обіцянку і відправили колег на заслужений відпочинок, переконавшись, що це безпечно для їх здоров’я!

Мотивація працювати краще, показувати результат, рости і розвиватися в JYSK завжди підтримується класними призами та подарунками!

НАВЧАННЯ:

Запуск освітнього проекту «Академія сну» для співробітників.

Бути експертом зі сну — частина основ JYSK. «Тренінг “Академії сну” допомогає стати краще у визначенні потреб покупців. Співробітники можу порадити їм відповідно до їхніх потреб, коли вони шукають товари для сну. Таким чином наші покупці залишаються більш задоволеними, і більш імовірно, що вони повернуться знову. 

«Академія сну» JYSK допомагає в подальшій підготовці найкращих продавців компанії, надаючи їм більш поглиблені знання щодо товарів. Керівництво вибирає кондидатів, які мають бути кваліфікованими продавцями ковдр чи матраців, готовими отримати ще більше інформації й поділитися нею зі своїми колегами.

Навчальна програма, яка створена для підвищення рівня знань в області здорового сну, глибокого знання товарів для сну з асортименту JYSK. За допомогою поглибленого навчання ми створюємо команду експертів в товарах зі сну. В рамках проекту в команді є амбасадори, які навчаютьсяся та пізніше навчають свій регіон та співробітників магазинів тонкощам якісного сервісу та компетентної консультації.

Talent Academy

Два рази на рік проводяться навчальні Талант програми, як допомагають здобути ширші знання співробітникам, що потенційно готові до займання вищих посад в рамках магазину.

Якщо колега має високий рівень виконання, природньо працює через людей, відслідковує свої результати та результати команди, тоді йому точно в Академію Талантів!

Це неймовірний шанс отримати не лише теоретичні знання, а й провести неймовірну роботу над собою разом з колегами під час практичних занять!

📷Для кого програма: для працівників 2-го рівня Pipeline (SA, AR, LR, ADMR), які мають високий рівень виконання та потенціал і бажання зайняти вищі посади.

📷Мета: підготувати працівників до DepSM позиції та побудувати Pipeline майбутніх SMT та SM

📷 Тривалість програми: 2 модулі по 3 дні на протязі жовтня 2020 - січня 2021.

SMT програми

Програма навчання Store Manager Trainee (SMT) проводимо 2 програми в рік. Це спеціально розроблена програма Стажування на керуючого магазином, яка допомагає підготуватись до посади Керуючого магазином та відповідальності за свій власний магазин.

Всі навчальні курси та вступна програма відбуваються у спеціальній програмі в MYLEARN, яка постійно проходить оновлення. Наразі вводиться програма навчання по товарним групам та навчання на робочому місці «On the Job», яка буде ще краще та ефективніше для засвоєння навчальних матеріалів. Графіку для онлайн-курсів для JYSK малює дизайнер фільмів про Гаррі Поттера, тому якість зображення на найвищому рівні в 3D якості. У співробітників, які проходять навчання, буде можливість пересуватись по магазину онлайн та бачити всі товарні групи та розташування.

Річне зібрання керівників магазинів

В вересні 2021року відбулося Річне зібрання керівників магазинів JYSK в м. Київ.

Обговорювали нагальні питання, а саме:

- мотиваційні виступи, що додають наснаги
- підбиття підсумків та вітання переможців
- навчання та тренінги
- визначення нових цілей та обмін кращими практиками
- робота в групах та пошук шляхів покращень рівня сервісу та ефективності
- дух здорового суперництва
- спільні активності та святкування
- неймовірно яскраві емоції
Пишаймося динамічним розвитком та винятковими результатами JYSK.
Переповнює гордість за те, як швидко «дорослішають» колеги, на скільки зарядженими та спраглими до нових перемог є лідери JYSK.
Цінності та відношення команди JYSK є основою успіху компанії.

ОХОРОНА ПРАЦІ

Почали на прикінці 2020року та завершили на початку 2021року онлайн навчання по охороні праці та пожежній безпеці  для SM, DepSM та LR в магазинах!

Ми організували навчання для 225 працівників загальною вартістю більше 750 000грн!

Тому що безпека та здоров’я наших працівників є найважливішим пріоритетом!

Відтепер відповідальні працівники в магазинах знають, яким чином організувати безпечне робоче середовище та несуть пряму відповідальність за себе та кожного працівника в своєму магазині

Колеги, немає абсолютно жодної ситуації, коли б прийомка товару або видача замовлень, була важливіша за життя та здоров’я працівника.

Якщо ви або ваші колеги травмуються через те, що поспішали або не приділили належну увагу, це буде також мати прямий вплив на магазин та його показники.

 Безпека понад усе!

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕНОСТІ СПІВРОБІТНИКІВ В JYSK

Кожні два роки компанія JYSK просить всіх співробітників оцінити їх робоче місце з урахуванням особистих побажань. Метою цього опитування є використання зворотного зв'язку для постійного поліпшення робочого середовища в JYSK

Опитування проводиться для того, щоб отримати від співробітників чесні й відкриті думки про те, як можна досягнути кращих результатів у майбутньому. Щоб ви всі могли висловити свою думку без будь-яких застережень, ця акція проводиться незалежною компанією під назвою Ennova, яка спеціалізується на такого роду опитуваннях

100 відсотків співробітників взяли участь в опитуванні в 2020році (опитуванні задоволеності співробітників ESS (Employee Satisfaction Survey)). Рівень задоволеності співробітників склав – 74%. Рівень лояльності - 84%. JYSK серед найкращих у своїй галузі. Таких висновків дійшла консалтингова компанія ENNOVA, яка проводила опитування в JYSK.

JYSK визнано серед 750 найкращих роботодавців світу за результатами міжнародного опитування американського бізнес-журналу Forbes.

В опитуванні взяли участь 150 000 людей у 58 країнах. Учасники оцінювали компанії за такими аспектами, як імідж, економічний слід, розвиток талантів, гендерна рівність та соціальна відповідальність. До остаточного списку потрапили 750 компаній, які отримали найвищі загальні бали.

Ми пишаємося тим, що нас так високо оцінюють наші співробітники та наші майбутні колеги.

Команда JYSK взяла участь у 28-му Пробігу під Каштанами!

30 травня - команда JYSK взяла участь у 28-му Пробігу під Каштанами.

День Києва команда JYSK святкувала разом з чудовою благодійною активністю «Пробіг під Каштанами».
Не менш активно провели час з колегами й після забігу!
У день міста, команда JYSK насолоджувалась кожною миттю активного руху в колі однодумців!

JYSK - SCANDINAVIAN SLEEPING & LIVING

JYSK це Скандинавська компанія з глибоким Скандинавським корінням. Це те чим ми пишаємось.

Бути Скандинавськими значить не лише довіряти нашим працівникам та надавати їм цікаву роботу та гідну заробітну плату.

Це також відіграє визначну роль у формуванні нашого асортименту та якості продукції.

Ми пропонуємо нашим покупцям товари, виготовлені в Скандинавському стилі, з акцентом на модерновому та простому дизайні.

Це означає, що наші покупці можуть купити меблі, ліжка, аксесуари в Скандинавському стилі. Навіть, якщо їх улюблених товарів немає в магазині, покупці можуть бути впевненими, що знайдуть ці товари в онлайн магазині.

Це наш шлях надання маленької частинки Скандинавії нашим покупцям, коли вони здійснюють покупки в JYSK.
JYSK - чудові скандинавські пропозиції для всіх, хто купує товари для дому та сну.

Майбутнє JYSK

Якщо ви розглядаєте JYSK, як вашого майбутнього роботодавця, для нас важливо надати вам загальну картинку компанії, в якій ви будете працювати. Тому, ми хочемо розповісти вам, чого вам чекати в майбутньому від JYSK. Звісно, неможливо передбачити все, але ми все ж таки спробуємо:


• JYSK змінюється та росте як ніколи до того;
• Ми рухаємося в новому напрямку і хочемо показати наш бренд з іншої перспективи;
• Ми розвиваємо наш напрямок e-business;
• Ми все будуємо на міцному фундаменті нашої історії для того, щоб мати навіть ще краще майбутнє;
• Переважна більшість наших працівників лояльні до компанії та розвивають її за допомогою своїх ідей та ініціатив.

Журнал для працівників GO JYSK

GOJYSK.com - це онлайн видання компанії JYSK

Доступний на 18 мовах, GOJYSK.com пропонує читачам останні новини та можливості зі світу JYSK. Ми розповідаємо історії наших колег JYSK, щоб надихнути та розказати про різні культури та відмінності країн.

Оскільки GOJYSK.com публічно доступний, це надає можливість зазирнути всередину компанії всім, хто цікавиться JYSK.

GOJYSK.com це JYSK Nordic онлайн-засоби масової інформації для працівників компанії та просто зацікавлених людей.

На GOJYSK.com ви можете отримати ексклюзивний погляд з середини на те, що зараз відбувається у світі JYSK. Ми висвітлюємо найновіші та найважливіші досягнення в магазинах, центрах розподілення та офісах, де всі працюють задля забезпечення клієнтів чудовими скандинавськими пропозиціями для сну та життя.

Метою GOJYSK.com є показ та підтримка загальноприйнятої корпоративної культури JYSK за її межами, у групах співробітників та у посадових функціях. GOJYSK.com сприяє обміну знаннями як у компанії JYSK, так і з колегами у всьому світі.
Інформаційне наповнення для GOJYSK.com в основному забезпечується Communications department в групі JYSK Nordic, а також іншими авторами з різних країн.

Якість і безпека товарів JYSK

Товари JYSK мають відповідати нашим стандартам якості та безпеки, тому ми дуже прискіпливо вибираємо постачальників.

Представники нашого відділу закупівель регулярно відвідують фабрики, де перевіряють якість наших товарів. Після того як товари надходять до наших складів, перш ніж потрапити на полиці магазинів, вони проходять ще одну перевірку відділом контролю якості JYSK.

Крім того, ми здійснюємо випробування на довговічність і безпеку в співпраці з незалежними випробувальними організаціями. Наприклад, ми випробовуємо товари на рівновагу та наявність небезпечних речовин.

СПІВРОБІТНИЦТВО JYSK

Компанія JYSK прагне співпрацювати з низкою установ, організацій, постачальників.
 

Споживачі та громадські організації

Компанія JYSK постійно співпрацює з кількома організаціями у питаннях, пов'язаних із добробутом клієнтів і захистом довкілля.

Розширення

Компанія JYSK регулярно відкриває нові, кращі магазини. Ми завжди шукаємо приміщення для нових магазинів.

ОБІЦЯНКИ JYSK

Людські стосунки для JYSK мають дуже велике значення, тому наш персонал проходить спеціальне навчання, щоб забезпечувати найкраще обслуговування та консультації. Кожен день тисячі покупців відвідують магазини JYSK. Ми тут лише тому, що для здійснення покупок багато людей віддають перевагу нашим магазинам. Це завжди мотивує нас пропонувати високу якість за відмінною ціною і бути при цьому доступними, компетентними та корисними. Це стало причиною появи чотирьох обіцянок для наших клієнтів, сформульованих у маніфесті під назвою JYSK CUSTOMER PROMISES.

JYSK CUSTOMER PROMISES - це чотири обіцянки нашим клієнтам, у яких ми виклали бачення того, як мають здійснюватись покупки в магазинах JYSK. З цими обіцянками ми працюємо кожного дня, але ми завжди прагнемо удосконалення. Таким чином,

JYSK CUSTOMER PROMISES допомагає нам постійно вдосконалювати наш рівень обслуговування та консультацій.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

 З додатковим фокусом на продажах центри обслуговування клієнтів (CSC) (інтернет магазин) хочуть ще більше покращити досвід покупців в JYSK.

Коли клієнт телефонує до центру обслуговування, він обов'язково очікує почути на іншому краї людину, яка вирішить його проблему. Цього року в інтернет магазині запроваджено тренінг із продажів. Він має на меті покращити досвід покупців в JYSK. Продажі й обслуговування клієнтів — це одне й те ж.

Ми допомагаємо покупцям отримати найкращий досвід, вивчивши їхні потреби. Співробітники мають зосередитися на тому, що кажуть покупці, та скласти два плюс два, щоб запропонувати їм товар, який підходить якнайкраще. 

Поєднуючи вибір у наших фізичних магазинах із навіть ширшим асортиментом онлайн, JYSK задовольняє потреби клієнтів і забезпечує підвищення продажів.

«ЗАМОВ ТА ЗАБЕРИ» - РЕЗЕРВУЙТЕ ТОВАРИ ОНЛАЙН - ЗАБИРАЙТЕ У МАГАЗИНІ

НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ РОБИТИ ПОКУПКИ ОНЛАЙН

В JYSK до гарної пропозиції - лише один клік! З послугою «ЗАМОВ ТА ЗАБЕРИ» ви можете безкоштовно забронювати товари на нашому сайті зі збереженням акційної ціни!

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ «ЗАМОВ ТА ЗАБЕРИ»

 • Ви маєте змогу самостійно забрати товари у магазині
 • Протягом 30 хвилин (у робочі години магазину) з вами зв'яжуться наші співробітники для підтвердження
 • Ви вибираєте зручний для вас магазин JYSK
 • Ви впевнені у наявності товару

JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга онлайн-резервування товарів.

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ

«Чорна п'ятниця» — початок найзаклопотанішої пори, однак надзвичайно важливо піклуватися одне про одного.

Наш девіз «Бережіть один одного» — головне послання JYSK цього року на вшановуванні Чорної п'ятниці посеред пандемії коронавірусу.

Безпека на першому місці

Але передбачалося не тільки послання берегти одне одного. Велика кількість ініціатив і настанов задіяно, для того, щоб Чорна п'ятниця в JYSK пройшла, у першу чергу, безпечно та водночас святково для кожного.

«Чорна п'ятниця» була святковою нагодою, тому ми багато зробили, щоб забезпечити захист покупцям і співробітникам.

 • Акції діяли кілька днів, щоб розосередити потік покупців та тримати безпечну дистанцію.
 • Було встановлено додаткові касові апарати в усіх магазинах, щоб покупці швидше проходили й не було довгих черг
 • Реклама, спрямована повідомити, що всі акції також діють онлайн, нагадуючи покупцям можливість залишатися вдома, при цьому скористатися чудовими пропозиціями 
 • Більша кількість співробітників на роботі дозволила покупцям швидко отримувати допомогу та менше часу проводити в магазині
 • Запустили оновлений плану інтенсивного прибирання
 • Встановлено багато санітайзерів для рук 
 • Багато товарів на складі, тож небуло потреби квапитися до магазину — двері штурмувати не прийшлося
 • Як завжди, необмежена можливість повернення товарів: покупці можуть чекати скільки схочуть, щоб повернути товари, придбані Чорної п'ятниці 
 • Звичайно, дотримання певних вимог.

На «Чорна п’ятниця» в JYSK ми зробили 8% річного товарообігу і дуже цим пишаємось.  На фото ви можете побачити Виконавчого директора JYSK, який консультує покупця.
Але ви ніколи про це не дізналися, хіба що вам розказали б співробітники магазину чи ви згадали фото Євгена у бізнес журналі.
Євген бере участь у продажах не тільки у Чорну п’ятницю, адже цінності компанії - в ДНК кожного працівника. Тому в JYSK не має різниці між співробітником офісу та магазину.
Ми пишаємося своєю командою з корпоративною культурою та цінностями, що живуть не на папері, а в щоденних справах та вчинках.

Екологічні аспекти

JYSK має багато різновекторних суспільно корисних ініціатив. Зосереджусь на кількох, мета яких – скоротити забруднення навколишнього середовища. Насамперед йдеться про упаковку. Якщо ви завітаєте в наш магазин, то помітите, що товари змінили своє пакування з кольорового картону чи поліетилену на більш екологічне. Все пакування продукції, маркування, етикетки тепер виготовляються із вторинного матеріалу. Це тривалий процес, зважаючи на кількість постачальників та логістику, але зміни вже видимі не лише для працівників, а й для споживачів.

Також компанія JYSK уже понад рік не використовує одноразові поліетиленові пакети у продажу. Споживачі мають можливість придбати багаторазові сумки або використати власні. Компанія фінансово стимулює таке відповідальне ставлення до навколишнього середовища – періодично надає додаткову знижку всім покупцям, які скористаються власною сумкою для шопінгу, наприклад, як під час акції Bring your own bag. Також акція з заміни матраців: компанія фінансово стимулювала покупців додатковою знижкою, щоб вони не викидали старі матраци на звалище. JYSK самостійно займався логістикою, відправляв уживані матраци на перероблення.

Ми розширюємо екологічну ініціативу: розміщуємо в усіх магазинах контейнери для збору використаних елементів живлення, й уклали угоду з ліцензованою компанією, яка організовує збір та відправляє на перероблення батарейки.

JYSK ВІДДАЄ ПЕРЕВАГУ БІЛЬШ ЕКОРАЦІОНАЛЬНІЙ БАВОВНІ

До кінця 2024 року вся бавовна, що йде на текстильні товари для JYSK, буде або переробленою, або виготовленою в більш екораціональний спосіб.

В JYSK ми працюємо на різних рівнях для зменшення негативного впливу на довкілля. Один з аспектів, на якому ми зосереджуємо свою увагу, — це сировина, яка використовується для виготовлення нашої продукції. 

Текстильні товари – в яких щонайменше 80% ваги складає текстиль: комплекти постільної

Чисельні товари JYSK виготовлено з бавовни. Бавовна — природний матеріал із чисельними корисними якостями. Проте з бавовною не все просто, бо традиційне вирощування вимагає великої кількості води й пестицидів, а це шкідливо відбивається на довкіллі.

На щастя, є кращі й більш екораціональні шляхи вирощування бавовни. Бавовна для товарів JYSK походить з Пакистану. У Пакистані в сезон 2018-2019 років підготовка BCI для виробників означала, що вони використовують у середньому на 15 відсотків менше води в своєму виробництві, ніж середній виробник, що не є учасником BCI.

«У JYSK ми зобов'язалися використовувати на 100 відсотків більш екораціональну бавовну для наших текстильних товарів до кінця 2024 року. Більш екораціональна бавовна означає, що вона або органічна, або перероблена, або проходить через організацію Better Cotton Initiative» (BCI).

Екораціональніша деревина

До кінця 2024 року всі товари й пакування JYSK, вироблені з дерева, картону або паперу, будуть сертифіковані FSC® (FSC® N001715). Шукайте на етикетці товарів позначку FSC, коли купуєте в JYSK.

FSC — скорочено від Forest Stewardship Council®, що є міжнародною неприбутковою організацією й системою маркування деревини й паперу, які походять із екораціонального лісництва або інших відповідальних джерел.

БІЛЬША ЕКОРАЦІОНАЛЬНІСТЬ

Інша тема стає дедалі важливішою для JYSK як компанії — це зусилля з досягнення більшої екораціональності.

«JYSK завжди орієнтувався на ведення бізнесу відповідальним чином. Але останніми роками ця відповідальність стає ще важливішою. Минулого року ми зробили кілька важливих кроків: розробили новий і більш екораціональний дизайн упаковок, встановили дату нашого переходу на 100-відсотково FSC-сертифіковану деревину, запровадили низку додаткових товарів, вироблених із переробних матеріалів, а також материнська компанія стала членом BCI (Better Cotton Initiative). Однак треба продовжувати нашу подорож до більшої екораціональності».

Компанія поставила амбітні цілі довкілля, щоб посилити зосередженість на тому, як їхня діяльність відбивається на навколишньому середовищі. JYSK, налаштований прямувати в більш екораціональному напрямку в усіх сферах нашого бізнесу. В JYSK ми вже знизили споживання енергії в магазинах, встановивши світлодіодне освітлення й сучасне енергоефективне розподільне обладнання. Ми знизили рівень відходів, почали використовувати сировину більш екологічного походження та багато іншого.

БІЛЬШ ЕКОРАЦІОНАЛЬНЕ ПАКУВАННЯ ЙДЕ СВОЇМ ШЛЯХОМ В JYSK

Менше кольорового забарвлення й менше пластику допоможе зробити пакування товарів JYSK більш екораціональним.

Низка нових товарів надходить до магазинів JYSK, і вони огорнуті в більш екораціональну упаковку.

Як зовні так і з середини ми постійно працюємо над тим, щоб наша упаковка була більш екораціональною. Суцільна картонова коробка з простим зображенням товару замінює кольорові коробки з фотографіями, а в середині ми постійно зменшуємо кількість пластику й наповнювачу. Це створює водночас враження простоти в магазинах і більш екораціональне пакування.

Найважливіше, звичайно, — щоб товар потрапив до покупця в неушкодженому стані. Пакування має зберігати товар від моменту його виробництва до прибуття в розподільний центр і магазин та, нарешті, доставлення додому покупцеві. Краще використовувати трохи більше упаковки, ніж марно витратити ресурси на виробництво товару, який зламається й буде викинутий.

З кінця січня в магазинах ми бачимо нову упаковку для постільної білизни та простирадл. Перехід до паперової упаковки із пластику, сертифікованої FSC ™, триває і робить JYSK ще одним кроком у більш стійкому напрямку.

Постільна білизна та простирадла в новій упаковці виглядають набагато краще в магазині. Звільнившись від пластикової упаковки, кольори продуктів можна побачити набагато чіткіше, таким чином це швидше привертає увагу клієнтів.

Поєднання якості з новим ярликом впливає на цінність товару і, крім того, автоматично збільшує його. Крім того, паперова стрічка в центрі виробу полегшує пошук інформації про розмір та інших технічних характеристик.

«Наші клієнти це помічають. З одного боку, вони підтримують та вітають відповідальний підхід до навколишнього середовища. З іншого боку, вони наголошують на перевагах нових паперових стрічок FSC.

Подолання кліматичних змін

JYSK має амбітні плани до 2030 року удвічі зменшити об'єм парникових газів, що викидаються внаслідок живлення й обігріву всіх наших магазинів, розподільних центрів і офісів.

Ми плідно працюємо, щоб зробити наші об'єкти енергоефективнішими, перейти на відновлюване живлення та поступово відмовитися від викопного палива. Ми також спонукаємо наших постачальників і транспортних партнерів зменшувати викиди вуглецю в усьому, що ми робимо, до 2050 року.

НОВА ЗВИЧКА ЗАОЩАДЖУЄ ТИСЯЧІ ЛИСТКІВ ПАПЕРУ

Замість роздрукованого на папері документу щоденні планувальні заходи в магазинах тепер відбуваються на мобільному телефоні. Це заощаджує тисячі друкованих листків щороку.

З 1 грудня 2020 року всі магазини JYSK мали нагоду попрощатися з друкованою версією шаблону щоденних планів. «Перехід на цифрову версію — це спосіб зробити кожен інструмент легкодоступним для всіх наших колег у магазинах. Тепер замість друку на фізичному папері кожен співробітник має легкий доступ до цифрової версії у своєму смартфоні». «Заощадження з точки зору чорнил і паперу є, звичайно, приємним бонусом».

ВИСТУПИЛИ НА САМІТІ ЕКОТРАНСФОРМАТОРІВ 2021 З КУРСОМ НА СТАЛИЙ РОЗВИТОК.

Ми розповіли про успішні проєкти з утилізацією матраців та батарейок, про збір старих подушок, також згадали, що в JYSK відмовились від використання, для внутрішніх потреб, одноразового посуду та води у пластикових пляшках в офісі.

В Нових магазинах відразу встановлюють LED лампи, в наявних магазинах були замінені люмінесцентні лампи на LED.

Текстильні товари, які продаються в мережі магазинів JYSK, що мають позначку "Довіра до текстилю" відповідають жорстким критеріям Міжнародної Асоціації OEKO-TEX, а також не містять шкідливих речовин. Садові дерев'яні меблі мають сертифікат FSC® (FSC® N001715), що свідчить про стале використання ресурсів.

Деякі матеріали піддаються вторинному перероблюванню, це дарує нове життя товарам. В асортименті з'являється все більше товарів з перероблених матеріалів - кошики, садові меблі, килими, сумки, серветки тощо.

Наприкінці січня у наших магазинах з'явилася нова упаковка для постільної білизни та простирадл. Наразі JYSK змінює пакування з пластику на пакування із сертифікованого паперу FSC, що є ще одним кроком компанії до екораціональності. У цілому застосування нового пакування дасть змогу вилучити 27 мільйонів пластикових упаковок на рік. Якщо зім'яти всі ці сумки та кинути їх на підлогу середнього за величиною магазину JYSK площею 950 квадратних метрів, то ці сумки заполонили б магазин аж до стелі.

Заміна пакування має багато переваг. Вилучити з використання 27 мільйонів упаковок означає не створити 475 тонн пластику із викопних видів палива; таким чином JYSK зробить свій внесок у скорочення викидів вуглецю. Нова упаковка виготовлена із сертифікованого паперу FSC (FSC N001715) і переробляється на 100%.

До кінця 2024 року вся бавовна, що йде на текстильні товари для JYSK, буде або переробленою, або виготовленою в більш екораціональний спосіб. Більш екораціональна бавовна означає, що вона або органічна, або перероблена, або проходить через організацію Better Cotton Initiative» (BCI).

15 грудня Лісова опікунська рада (FSC) в Україні провела четвертий «Лісовий діалог» — круглий стіл про розвиток як державних, так і приватних зелених закупівель на внутрішньому ринку. Багатосторонній діалог також був спрямований на поширення досвіду відповідальних підприємств у галузі закупівель та заохочення учасників торгів до вибору продуктів, виготовлених із відновлюваних чи перероблених ресурсів. Всі ці кроки допоможуть українським лісам стати більш стійкими та продуктивними, а Україні досягти цілей сталого розвитку.

Представник компанії Юск Романчук ірина взяла участь у цих обговореннях та дискусії про запобігання глобальним змінам клімату, збереженню природних ресурсів та екосистем при економічній вигоді можливі за допомогою механізму зелених закупівель.

YSK  постійно прагне збільшити кількість FSC-сертифікованої продукції в асортименті, і до кінця 2024 року вся продукція та упаковка JYSK із дерева, картону чи паперу будуть сертифіковані FSC. Наші дії як компанії по-різному впливають на навколишнє середовище, і ми несемо велику відповідальність перед навколишньою природою.

Ми хочемо зменшити наш негативний вплив на навколишнє середовище, тому ми постійно працюємо над розвитком як компанія і думаємо про більш стійкі рішення.

07/07/21 розпочав працювати новий контент-сайт за лінком JYSK.ua/Sustainability.

На сайті міститься інформація про стратегію сталого розвитку довкілля JYSK, яка доступна для перегляду всіма мовами країн, у яких є мережа магазинів JYSK.

Мета цього сайту – просто і доступно розповісти нашим покупцям та загалом людям про численні ініціативи JYSK щодо сталого розвитку довкілля та надихнути їх своїм прикладом.

Для наших колег у JYSK цей сайт також матиме корисні підказки на тему сталого розвитку довкілля, якщо їм доведеться відповідати на подібні запитання від покупців, колег, преси або ж друзів.

Важливо знати, що сайт презентує лише основну частину наших зусиль щодо сталого розвитку. Детальніша інформація про наші соціальні ініціативи та ініціативи, пов’язані із довкіллям, доступна англійською мовою на JYSK.com.

У 2021 РОЦІ МИ ПРОДОВЖИЛИ СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНІ ПРОЄКТИ ТА ВПРОВАДЖУЄМО НОВІ!

ВІДПРАВИЛИ МАТРАЦИ НА УТИЛІЗАЦІЮ

Вже не вперше ми провели масштабну акцію - обміняй старий матрац на новий! Ми дарували всім охочим додаткові знижки на нові матраци, допомагали з вибором та консультували.

А всі зібрані матраци відправили на правильну утилізацію, згідно з дотриманням всіх екологічних і законодавчих норм  та безпеки для довкілля. На заводі з переробки та утилізації матраци розбирають на складові частини - отриманий та відсортований матеріал передають на перероблення вторинної сировини, частина йде на правильну утилізацію. З бавовняних, ППУ, тканинних наповнювачів виробляють підкладкову тканину, сталеві пружини перетоплюють, а деревні матеріали подрібнюють та перетворюють в декоративну мульчу.

«Коли стикаєшся з необхідністю поміняти матрац, не зрозуміло куди його викидати, як утилізувати. Ми пропонуємо просте рішення – JYSK забере старий матрац та надасть за нього додаткову знижку на новий матрац найвищої якості. Ми піклуємося про здоровий сон наших покупців та запрошуємо приєднатися до нас у піклуванні ще й про довкілля!»

Покупцям подобаються такі акції «два в одному»: отримання додаткових знижок та долучення до турботи про навколишнє середовище.

ПОВНІСТЮ ВІДМОВИЛИСЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ОДНОРАЗОВИХ ПАКЕТІВ

33 країни світу повністю заборонили використання та обіг деяких поліетиленових пакетів. Ще 53 країни ввели часткову заборону або податок. За даними ООН, щорічно у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових сумок. При цьому кожен рік в океан потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Щороку кожен українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів, у ЄС цей показник наближається в середньому до 90 пакетів. У природному середовищі поліетилен розкладається довгі роки. деякий поліетилен розкладається понад 400 років.

Ми в JYSK повністю відмовилися від одноразових пакетів та пропонуємо зробити перший крок до ековідповідальності!

В асортименті JYSK ви знайдете:

 • Міцні та довговічні шопери з перероблених матеріалів
 • Сумки для зберігання товарів для сну
 • Сумки з вмістом переробленої бавовни LOVE PLANET

Маєте шопер? Беріть його з собою, коли виходите з дому! Спробуйте зменшити використання пластикових одноразових пакетів. Відмовтеся від пакетів, піклуйтеся про довкілля разом з JYSK!

ОБМІНЯЛИ СТАРІ ПОДУШКИ НА ЗНИЖКИ, А ВСІ ЗІБРАНІ РЕЧІ ВІДПРАВИЛИ ДО ПРИТУЛКІВ ДЛЯ ТВАРИН

Саме у ДНІ ЗДОРОВОГО СНУ ми зробили максимальну знижку на матраци, топ-матраци, ліжка та приліжкові тумби, ковдри, подушки та постільну білизну для того, щоб кожен вибрав для себе чудову пропозицію! Ми допомогли всім охочим підібрати товари для сну за індивідуальними потребами.

У цей період ми приймали  старі подушки та дарували за них додаткову знижку 20% на нову подушку. Зібрані подушки відправилися до притулків для тварин. Ми дякуємо колегам в магазинах, що кожен з них взяв участь у такій масштабній акції - хтось домовлявся з притулком, хтось з'їздив самостійно та прихопив ще смаколиків від себе!

Цього разу нам вдалося зібрати майже 4000 подушок!

І для покупців, і для співробітників JYSK такі соціальні активності дуже до вподоби. Покупцям тут вигідно двічі - вони мають змогу придбати якісні подушки за унікальними цінами та передати старі подушки на благочинність, замість того, щоб просто викинути на смітник.

19.05.2021року два Житомирські магазини, передали подушки до Громадської Організації "ЗОО-ДОЗОР".

Таким теплом гріється серце, коли маєш змогу допомогти тому, хто цього потребує.

Ці подушки послугують утепленням для будок песиків.

Нашим " хвостатим" друзям спати буде тепліше і м'якіше.

А ми з нетерпінням чекаємо ще на такого роду активності.

Дякуємо JYSK за можливість робити добро!

Також дуже приємно отримувати вдячні відгуки:

ПОЧАЛИ ЗБИРАТИ ВЖИВАНІ БАТАРЕЙКИ У ВСІХ МАГАЗИНАХ МЕРЕЖІ

З травня 2021 усіх  магазинах данської мережі JYSK в Україні встановлені спеціальні контейнери для збору вживаних батарейок. Гарантована переробка всіх зібраних батарейок відбувається на заводі GreenWEEL в Румунії, яку оплатить JYSK в рамках програми екологічної відповідальності.

Тепер усі покупці можуть здати на утилізацію використані батарейки прямо в магазині. Чому саме батарейки? Тому що це — один із найнебезпечніших відходів. Важкі метали, які містяться в батарейках, забруднюють землю та воду, а під час спалювання — і повітря. Деякі із цих металів є канцерогенними, тож небезпечні вони не лише для рослин і тварин, а й для людини. Одна батарейка забруднює 16м2 землі!

Кожен відвідувач мережі може здати до 50 штук батарейок за один візит, а перші звіти про збір та переробку з’являться уже в липні 2021 на сторінці проєкту: http://batareiky.in.ua/jysk.

«Це далеко не перша екоініціатива від JYSK, проте вона є однією з найважливіших, — запевняє виконавчий директор компанії JYSK в Україні Євгеній Іваниця. — Ми знаємо, що покупці наших магазинів цінують затишок та комфорт власних осель не менше, ніж чистоту та безпеку довкілля. А тому переконані, що цей проєкт буде успішним та допоможе знизити забруднення навколишнього середовища».

Спеціальна активність "ПОДАРУЙТЕ ДРУГЕ ЖИТТЯ СВОЇМ МЕБЛЯМ!"

              (тільки 19-25 серпня)

Перед початком осіннього сезону багато людей оновлюють свої меблі та готуються до нового навчального року.

Цього разу JYSK запускає соціально відповідальну активність, яка допоможе не засмічувати нашу країну та надати допомогу людям, які це дійсно потребують. Все це можливо завдяки нашим покупцям, будь-хто може зробити добру справу та допомогти.

Все дуже просто та легко, потрібно тільки розмістити об'яву на ресурсі ОЛХ (будь-який ресурс за вашим вибором) з написом - "Віддам в хороші руки письмовий стіл або офісне крісло"  та розмістити фото меблів, які ви готові віддати.

За це JYSK кожному дарує 15% додаткової знижки на покупку будь-якого письмового стола або стільця.

Ми можемо змінити наше середовище разом !!!!

Допомагаймо один одному!

БЛАГОДІЙНІСТЬ

ДОПОМОГА СІМ'Ї В ОБЛАШТУВАННІ

У травні JYSK допоміг в облаштуванні оселі Наталії та її діткам. Два роки тому жінка покинула тирана-чоловіка й спершу заселилася до будинку в аварійному стані. Що змогла — полагодила, облаштувала хазяйство, город, купила корову.

Зусиллями одеської організації "Наследие Благотворительный Фонд" були замінені вікна, проведена каналізація, покладена підлога. 

Коли ремонт будинку було завершено, команда JYSK зробила подарунок для сім’ї й облаштувала оселю меблями! Ще й діти долучилися до збирання й були неабияк задоволені, що можуть зробити свій внесок.

Бажаємо родині затишку та добробуту!

БІБЛІОТЕКА МРІЙ № 192

Наприкінці травня JYSK поповнив 📚бібліотеку Одеської спеціальної школи-інтернату №87, де постійно проживає 45 дітей зі зниженим зором, а загалом навчається 112 дітей віком від 6 до 17 років. Більше третини дітей з малозабезпечених та проблемних сімей.

Колеги з Одеського магазину не тільки з радістю привезли книги та ігри, але й присвятили кілька годин спілкування з дітьми. Діти отримали позитивні емоції, а дорослі радість від їх гарного настрою!

ПОДАРУВАЛИ ЗАТИШОК ЛІТНЬОМУ ТАБОРУ

Для затишного облаштування табору для діток з інвалідністю в Карпатах від Міжнародного Благодійного Фонду «ICAN» ми подарували вуличне освітлення - гірлянди та ліхтарики на сонячних батареях. ICan Camp - це інклюзивний табір для дітей, яких опікаємо і з якими працюємо протягом року. Більшість з них не мають можливості поїхати на відпочинок чи реабілітацію. Хтось з діток вперше побачить гори, бажаємо їм гарно провести час!

ПОДАРУНКИ до дня святого миколая

Колеги офісу компанії організували подарунки до дня Святого Миколая, які було надіслано діткам із онкологічного відділення Охматдиту. Разом із новорічним декором від JYSK.

Як мало потрібно для щастя. Трохи уваги та відвертого спілкування!

Співробітники в м. Львів не тільки передали книжки та смаколики маленьким дітям, а і приділили їм свою увагу та час! Це дуже цінно , особливо для дітей, яким не вистачає родинного тепла та щирої уваги в силу складних обставин.

Було приємно отримати теплі відгуки:

НРЦ "Оберіг"

14 грудня о 16:16  · 

Щира подяка JYSK Ukraine за здійснення дитячих мрій до Дня святого Миколая та за організацію доставки подарунків Стельмах Наталії та Левкович Віталію.

Щиросердечно дякуємо усім Вам, від імені учнів, педагогів, батьків за ваше милосердя, безкорисливість, чуйне ставлення до дітей.

Благодійний проект

9-15 грудня 2021

Такої активності в Україні в JYSK ще не було ! Але JYSK в Україні вже більш активно рухається в цьому напрямку.

З 9 по 15 грудня 2021року проходила благодійна акція в магазинах JYSK.

1 грн. з КОЖНОГО новорічного товару була передана на лікування дітей із вродженими вадами серця (благодійний фонд ТВОЯ ОПОРА допомагала нам в організації).

Ми щиро раді, що до проекту «Велике маленьке серце» долучилось так багато покупців JYSK – майже 83 тисячі всього за один тиждень! Нехай, внесок від кожної окремої покупки був незначним, та в цілому наша допомога є вагомою для маленьких героїв. Адже тепер на зібрані кошти благодійний фонд «Твоя опора» зможе придбати медикаменти та допомогти дітям, котрі так цього потребують.  Майже 200 тисяч гривень було перераховано до Благодійного фонду на допомогу діткам із вадами серця. 

РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ

JYSK став переможцем сьомого всеукраїнського Рейтингу якості Управління репутацією «репутаційних активістів»! Отримали 🥇нагороду "Лідери якості репутаційного менеджменту у сфері роздрібної торгівлі" в категорії "Товари для оселі".

Велике журі рейтингу визначило серед 650 компаній різних галузей тих, чиї власники, топменеджмент і PR-команди створили найкращі системи репутаційного менеджменту. Для отримання максимальної незаангажованості рейтингування до участі в журі проєкту запрошені авторитетні медіаексперти та аналітики.

RAU awards 2021

JYSK переміг в номінації Рітейлер року в сегменті товарів для дому.

JYSK - генеральний партнер VIVA AWARDS 2021

Там де JYSK, там панує хюґе.

JYSK створював затишок на VIVA AWARDS 2021. Це були неймовірні емоції та враження! Яскравий та позитивний вечір!

Наша компанія JYSK є Генеральним партнером VIVA AWARDS Український шоу-бізнес поринувся у нашу атмосферу Скандинавського стилю.

JYSK отримав нагороду "Лідери якості репутаційного менеджменту у сфері роздрібної торгівлі" в категорії "Товари для оселі".

JYSK Україна виграла три нагороди HR Pro від Української Асоціації HR професіоналів. 
Одна нагорода за міжнародну кампанію з брендингу магазину 3000. 

Інша нагорода стосується Програми розвитку з JYSK, що є яскравим прикладом позитивних змін у навчанні співробітників компанії. Підтримка JYSK та розвиток працівників під час пандемії були високо оцінені журі.

І третю нагороду — особисту — в номінації «Зірка, що сходить» отримала HR Manager Анастасія Крута.

виконавчий директор Євгеній Петрович, став фіналістом у номінації СЕО року. Це величезна заслуга, досягнула наполегливою працею.

ВІЙНА

В усіх людей з України одна спільна трагедія - війна, й одна на всіх заповітна мрія - перемога. Та кожен проживає ці важкі моменти по-різному. Хтось із працівників JYSK   працює в магазині, і ця робота дуже відрізняється від звичної. Хтось в рядах ЗСУ або в територіальній обороні оберігає своє місто й країну і потребує підтримки колег. А хтось пережив чи переживає ночі в оточенні ворога, у підвалі чи бомбосховищі... Ми тримаємо контакт із колегами та ділитимемось із вами цими неймовірними історіями.

ПАРА З JYSK ДОПОМАГАЄ ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ

Андрій Безхлібний, завідувач відділу меблів київського магазину та його колега й друга половинка Аліна Дорош, Customer service supporter,  допомагають патрульній поліції.

До JYSK Андрій був кадровим офіцером - старшим лейтенантом медичної служби. Він поділився з Аліною базовими знаннями першої медичної допомоги пораненим. І це було дуже влучно, адже вони потрапили у підрозділ патрульної поліції, де медиків не вистачало.

В перші дні Аліна з Андрієм навчали надання першої медичної допомоги бійців підрозділу. А зараз вони рятують життя, виїжджаючи з хлопцями на завдання.

«JYSK також допоміг нашому підрозділу зі спальними мішками, ковдрами, кариматами, рушниками, - розповідає Аліна. -  Крім того, ми закуповували все необхідне в поліцію. Дякую колегам з Customer Service, які дуже допомогли фінансово і постійно нас підтримують. Тут я також познайомилась зі справжніми поліціянтами, про яких пишуть у книгах: відважні, сильні й безмежно закохані у свою країну, готові захищати її до останнього! Також дуже багато поліціанток, які на рівні з чоловіками тримають зброю, патрулюють місто, виходять на варту. І хто після цього скаже, що жінка — це слабка стать?»

«Дякую компанії за підтримку, допомогу і турботу. Колеги, друзі, зараз тяжко, важко емоційно, страшно, і я також боюся кожного разу, коли виїжджаю на завдання. Але це нормально, і всі ми робимо важливу роботу на своїх фронтах! Все буде Україна!», - підбадьорює Андрій.

КОЛЕГА З ЕВАКУЙОВАНОГО МІСТА ПРАЦЮЄ У ЛЬВІВСЬКОМУ МАГАЗИНІ

Олексій Сімбірьов, який до початку війни працював директором магазину JYSK в Харкові, після семи днів бомбардування евакуювався на захід України.

«Після приїзду до Львова я одразу попросився працювати й наступного дня вийшов на роботу в один з наших магазинів, - розповідає Олексій. -  Дуже радий був цій можливості, адже робочі задачі трохи відвертають увагу від зовнішніх проблем, внутрішньої тривоги та читання новин.

Я пишаюся тим, що JYSK не лишився осторонь, виділяє волонтерам дуже багато товарів. Дякую, що відкрили частину магазинів для наших покупців, ми їм зараз потрібні, адже ми продаємо життєво необхідні товари. Ковдри, подушки, пледи, матраци, каримати, розкладачки… Попит значно перевищив пропозицію, полиці порожні - продали все що можна було продати! Ми зі свого боку намагаємося забезпечити винятковий сервіс кожному покупцеві, не дивлячись на нестандартні умови роботи».

КОЛЕГИ З БУЧІ ПЕРЕЖИЛИ ДНІ ТА НОЧІ В ОТОЧЕННІ У БОМБОСХОВИЩАХ

Юлія Бондарчук, директор магазину JYSK у Бучі, що під Києвом, дев’ять днів жила з дітьми у підвалі. В оточенні серед бойових дій.

«Найжахливішим за весь час перебування там було незнання. Ми боялися вийти на вулицю, а там постійно бомбардували, літали гелікоптери та винищувачі. Приголомшливою була новина про те, що у ТЦ, в кому був наш магазин, прилетів снаряд та ,сталася пожежа, - ділиться Юлія. - Мій чоловік був за кордоном, я була одна з дітьми. Тому нам залишалося тільки спостерігати як тікають наші сусіди. Виїхати було неможливо, у нас в наявності не було автомобіля.

Нарешті ми знайшли людину, яка наважилася їхати й було вільне авто. Ми зібралися за 15 хвилин: дала указівки дітям, забрала котів. Вирішила, що для мене найбільш цінними є ті, у кого б'ються серця. Тому про речі та матеріальне не думала взагалі.

Далі все було як уві сні: як виїжджали, як було страшно, мені здається, я взагалі не дихала. Люди з автоматами, постріли над головою… пам'ятаю, що кожному дякували за те, що живі. Тепер інші цінності. Те, що колись здавалося важливим, тепер здається дрібницею. Дуже вдячна людям, які допомагали у цій жахливій ситуації.

Анастасія Захарова, завідувачка відділу дрібних артикулів магазину в Бучі, майже два тижні з чоловіком і трирічним сином були в оточенні в жахливих умовах.

«Через день після початку війни не стало Інтернету, через три дні - світла та води, а через сім днів не стало газу. Кажуть, людина може звикнути до всього. Так, ми прилаштовувалися. Воду носили відрами з колодязя, збудували піч у дворі для приготування їжі, зливали бензин з машин і заряджали генератор, щоб зарядити телефони. Всі сусіди згуртувалися як єдине ціле, допомагаючи один одному, розповідає Анастасія. - Потім стало зовсім страшно - бої наблизилися до нас і не вщухали по три години поспіль. Тоді була лише одна думка - виїхати разом з дитиною, але будо вже пізно, наше містечко було окуповано.

Колони ворожої техніки стояли по периметру нашого житлового комплексу.  Ми чекали й чекали, коли ми зможемо виїхати з цього оточення. Гуманітарний коридор відкрили 8 березня. Виїжджали дуже довго колоною завдовжки декілька кілометрів. Ми бачили все: техніку, ворогів...Вони стояли кожні сто метрів з автоматами, і було чутно тільки вибухи навкруги… Ми не знали, що з нами буде за п’ять хвилин …Коли добралися до наших військових, плакали усі: і чоловіки, і жінки… найстрашніші миті мого життя були позаду. 

КОЛЕГА З ХАРКОВА ОРГАНІЗУВАЛА ЖІНОЧИЙ БАТАЛЬЙОН ДЛЯ ДОПОМОГИ ЗСУ

Катерина Грущенко, завідувачка відділу дрібних артикулів магазину у Харкові, була вимушена залишити рідне місто та домівку та зараз займається організацією гуманітарної допомоги у селищі під Харковом. Поруч з нею близько 500 переселенців із Харкова. Багато хто з цих людей  були постійними покупцями її магазину JYSK.

«Кожного дня я маю безліч роботи: складання списків переселенців, формування потреб та запитів від жителів, фасування та видача гуманітарної допомоги. Але я вирішила на цьому не зупинятися. Адже відчуваю сили та бажання робити щось більше. Так, я приєдналася до створення та розвитку жіночої волонтерської спільноти, яка має на меті допомагати ЗСУ.

Наша організація об’єднує вольових та активних дівчат з різних куточків України. Ми - це Women’s battalion! Ми маємо власний сайт та активно розвиваємо сторінки в соціальних мережах.

Кожна з дівчин в нашому батальйоні має  певну зону відповідальності. Ми разом формуємо потужну інформаційну платформу, яка може стати надійним фундаментом для кожного українця в скрутний час. В наших з вами руках наразі потужна інформаційна зброя - навіть звичайний смартфон допомагає наблизити нашу перемогу в інформаційному просторі. Один репост у соціальних мережах здатний врятувати чиєсь життя.

Особисто я долучилася до групи, яка розвиває нашу сторінку в Instagram. Я не маю професійного досвіду в цій сфері, але разом із командою я готова навчатися та робити все необхідне заради бажаного результату

Колеги, закликаю і вас приєднуватися до нашої організації. Разом ми здатні творити добру справу!

Понад 100 працівників JYSK Україна вимушено емігрували від початку війни. Більшість вже працевлаштовано в магазинах JYSK в Європі.
Світлана, регіональний менеджер JYSK Україна продовжує мотивувати колег в Україні з Кракова:

Всім привіт!
Колеги, я зараз знаходжусь в Польщі.
Працюю в одному з магазинів м. Кракова.
Дякую JYSK за все, що він для нас робить.
JYSK Ukraine люблю всім сердцем.
Є можливість працювати, не втрачати свої навички, мати нові виклики.
А сьогодні ще мала нагоду під час консультацїї подякувати Президенту Польщі за все, що було для нас в Польщі організовано від країни.
Він сказав : "Будеш в Україні передавай привіт Володимиру" ))
Купив чохол для вуличних меблів.
Енерджі на касі в нас сьогодні губки для миття посуду, сказав, що поки не потрібно.

Дякую Piotr Padalak за турботу до українських колег у Польщі.

ДОПОМОГА під час війни JYSK В УКРАЇН

Наводимо коротке резюме деяких поточних ініціатив JYSK щодо допомоги жертвам війни з України.

Працівники магазину в Пештані, Словаччина.

У працівників JYSK бажання допомагати людям, які цього потребують, ще ніколи не було таким сильним.

"Ми зазнали багато чого за ці роки: природні катастрофи та інші поневіряння, але ця криза дійсно є нагальною," - говорить Петер Браник, Country Manager JYSK у Чехії та Словаччині.

Стратегія JYSK полягає в тому, щоб якомога ефективніше скерувати наші дії. Це втілюється шляхом співробітництва з деякимим великими неурядовими організаціями, зокрема СОС Дитячі Містечка та Червоний Хрест

ЗАЛУЧЕНІ КОЛЕГИ

Більшість допомоги надходить до України та сусідніх країн, зокрема до Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. Це країни, які упродовж останнього тижня прийняли більше одного мільйона біженців з України.

Хоча навантаження на країни зростає, JYSK продовжує робити все можливе, надаючи подушки, матраци, ковдри, покривала та інші товари, які можуть стати в нагоді.

"У цьому приймають участь наші колеги, вони допомагають, як можуть. Наші працівники перевершують усі очікування: якщо необхідно знайти додаткове ліжко, вони його знайдуть," - говорить Алекс Брату, Country Manager у Румунії.

ПЕРШОЮ НА ДОПОМОГУ ПРИЙШЛА ПОЛЬЩА

У Польщі JYSK залучила до допомоги як Distribution Centre в Радомсько, так і декілька магазинів по країні.

Польща почала надавати допомогу з першого дня війни, тому більшість допомоги від JYSK надійшла звідти.

"Велика поядка усім працівникам JYSK Польща, які від самого початку доставляли допомогу та товари на пожертвування, а також надавали допомогу індивідуально, надаючи своє житло українцям, які тікають з країни", - говорить Пьотр Падалак, Country Manager у Польщі.

JYSK в Угорщині підтримує пожертвами три благодійні організації. 

"Я щасливий, що ми робимо стільки, скільки можемо. Водночас, я хвилююся за своїх колег в Україні. Ми залишаємося на зв'язку від самого початку війни, також у нас є гаряча лінія для усіх, хто прибуває в наші країни", - говорить Сандор Шиместер, Country Manager в Угорщині.

"Для людей, які хочуть залишитися тут, ми зробимо усе можливе, щоб потурбуватися про них та забезпечити роботою".

ДОПОМОГА JYSK УПРОДОВЖ ПЕРШОГО ТИЖНЯ ВІЙНИ

УКРАЇНА:

Тимчасове закриття наших магазинів заради безпеки працівників.

JYSK допомагає шпиталям в Україні необхідними матеріалами, наприклад, у Львові, Івано-Франківську та Києві.

Допомагає біженцям ковдрами, подушками, спальними мішками та іншими необхідними товарами через свої вісім магазинів, які знову були відчинені працівниками-волонтерами через декілька днів після початку війни.

Виплатила заробітну плату за два місяці, щоб допомогти працівникам фінансово.

Забезпечує шпиталі та інші установи необхідними товарами.

Допомагає працівникам дістатися безпечних місць як в Україні, так і в сусідніх країнах, де їм пропонують роботу та житло.

Country manager JYSK Україна про втрачені та працюючі магазини, роботу з орендодавцями, постачальників та забезпечення безпеки працівників під час воєнних дій. Джерело: https://rau.ua/personalii/ievgen-ivanicja-jysk-ukraina/?fbclid=IwAR2esJG0-1EfZdA9F-57U2Sl1ZqScMrchgHhq6g1ME277NDVs7B6d1tFIkU

Намагаємось вижити, скоротити касовий розрив, перезапустити роботу магазинів.

Данський меблевий рітейлер JYSK з 18 квітня тимчасово припиняє роботу в Білорусі. Компанія працювала в країні з 2016 року і має наразі 10 магазинів. Ще раніше – у березні – JYSK оголосив про повний вихід з росії та небажання повертатися на ринок країни-агресора ніколи. Натомість в Україні рітейлер активно відновлює свою роботу. Про форс-мажори та виклики воєнного часу RAU розповів сountry manager JYSK Україна Євген Іваниця. – Скільки магазинів JYSK вже працює? – Наразі в Україні працює менше половини магазинів JYSK. Не працюють переважно магазини в таких містах як Суми, Чернігів, Київ, Харків, Херсон, Нова Каховка, Мелітополь… Варто відзначити, що відкриті магазини працюють в умовах воєнного стану, вони часто закриваються через встановлення комендантських годин, не працюють під час оголошення повітряної небезпеки, а частина з них має додатковий скорочений робочий графік через обмеження кількості персоналу, який може обслуговувати покупців. Проте компанія JYSK розуміє свою важливу гуманітарну функцію під час війни та відкриває магазини там, де це «безпечно» і там, де працівники готові працювати та відчувають себе в безпеці. – Чи вдалося зберегти всі магазини, чи частина внаслідок військових дій постраждала? – Найголовніша цінність компанії – це наші працівники. Тому ми раді заявити, що всі працівники компанії станом на 9 квітня живі. Так, на жаль 75% всіх працівників компанії були вимушені покинути свої домівки, але переважна більшість – майже 90% працівників компанії – стверджують, що вони в безпеці. Все ще понад 10% працівників знаходяться або в зоні безпосередньої близькості до наземних бойових дій, або на тимчасово окупованих територіях. Майже 15% працівників JYSK Україна тимчасово покинули територію України. Щодо магазинів – в нас відсутня повна інформація про стан справ частини магазинів. Водночас достеменно відомо про повне знищення магазинів JYSK в ТРЦ Fabrika в Херсоні, магазину в Гостомелі, повне розграбування магазину JYSK в Бучі. Також володіємо інформацією про пошкодження в магазинах JYSK в ТРЦ Retroville в Києві, в ТЦ Південний Буг у Миколаєві, ще два магазини знаходяться на тимчасово окупованій території. То ж підсумовувати втрати на цю мить ще зарано. – Наскільки вдалося налагодити роботу з постачальниками та виробниками? – Близько 80% всієї продукції JYSK поставляється в Україну з розподільчих центрів в Європі. З позитивних новин – долучення великої частки асортименту JYSK до переліку критичного імпорту. Це дозволить поповнити магазини соціально необхідними в цей час товарами, як то ковдри, подушки, матраци, ліжка, спальні мішки, розкладачки, каремати. Також існує домовленість з розподільчими центрами JYSK про організацію постачання товарів в Україну європейськими перевізниками. Наразі це лише домовленості й планові постачання лише попереду, але ми з оптимізмом очікуємо на поповнення спустілих полиць вже найближчого тижня. Неймовірну моральну й фінансову підтримку надає материнська організація. Відтермінування у часі оплати за поставлений товар дозволяє перерозподілити кошти на внутрішні українські потреби. Стосовно українських постачальників – частина виробників продовжує поставляти товари, частина з об’єктивних причин призупинила господарську діяльність і не поставляє товари в магазини JYSK в Україні чи в європейські розподільчі центри. Щодо українського асортименту, по всім виробникам, які призупинили постачання, ми шукаємо тимчасові альтернативні рішення по асортименту. – Як вирішуєте питання щодо проблем логістики? – Доповнюючи сказане вище, можу зазначити, що організація логістики стала критичною умовою продовження ведення господарської діяльності JYSK в Україні, тому питання збільшення ціни вартості доставлення, чи необхідності перевантаження частини вантажу є зрозумілим тимчасовим компромісом. – Як організовано роботу із забезпечення безпеки працівників? – Доповнюючи до зазначеного вище, хотів звернути увагу ще на один факт, що компанія продовжує проводити навчання по техніці безпеки працівників JYSK в Україні. Підкреслю – жоден працівник не виходить на роботу, якщо він себе не відчуває себе в безпеці. Це не впливає на його дохід, всі працівники – й ті які працюють в ці дні, й більшість, яка, на жаль, вимушено не працює, отримали на разі оплату в повному обсязі. Для JYSK збереження компанії рівнозначне збереженню колективу та працівників. Магазини шкода, але їх ми відбудуємо. – Чи вдалося зберегти всю команду чи з якимось відсотком співробітників довелося тимчасово розлучитися? – Компанія не звільнила жодного працівника. Майже 100 родин працівників JYSK Україна знаходиться за кордоном. Компанія ставить за ціль працевлаштувати в магазинах JYSK та розподільчих центрах у Європі на період воєнного стану в Україні всіх, хто має можливість і бажання працювати. Також компанія намагається по можливості працевлаштувати тих працівників офісу, чиї функції тимчасово не затребувані в Україні. Я пишаюся тим, як JYSK на ділі демонструє, наскільки бізнес може бути відповідальним за долі своїх працівників. – Чи працює онлайн-напрямок і за яким принципом? – Онлайн-магазин тимчасово зачинено. Сайт JYSK в Україні працює в обмеженому режимі. Споживач може ознайомитися з поточним асортиментом, цінами, графіком роботи відкритих магазинів. Послуги онлайн-замовлення, “Замов та забери”, OOPUS тимчасово не доступні в Україні. Відділ підтримки споживачів працює, допомагаючи покупцям JYSK телефоном, поштою, через месенджери. – Чи є у вас якісь проблемні питання з орендодавцями? Які саме? – У порівнянні з тим, що відбувається зараз на південному сході – відносини з орендодавцями це не проблема. JYSK та орендодавці завжди знаходили спільну мову та компроміс. Звичайно, в нас могло бути різне бачення, але усвідомлення того, що м в одному човні, що ми партнери, що ми можемо вижити лише разом, та й власне, здоровий глузд завжди домінували. Наразі компанія JYSK в Україні намагається вижити, скоротити касовий розрив, перезапустити роботу магазинів, що залишилися в «аварійному стані». Пріоритетом є повернення коштів покупцям, адже величезна кількість споживачів виявила бажання отримати назад передплату, здійснити повернення товару. Щодо підходу до орендодавців, то він простий, прозорий та єдиний: компанія визначила за пріоритет оплати по відкритим магазинам. В першу чергу, мова йде про оплату комунальних платежів, заборгованості за лютий, березень. Стосовно оренди та інших платежів, компанія готова платити лише єдиний % від обороту по відкритим магазинам. В частині локацій, на жаль, немає сенсу відкривати магазини через відсутність мінімального рівня обороту. – З якими ще можливо форс-мажорами зіткнулася мережа і як вирішує ці питання? – Достатньо війни, решта подій на фоні найбільшої трагедії країни з часів Другої Світової війни виглядають мізерними. Тому решта форс-мажорів зливаються в один цілий фон невизначеності. – Поділіться досвідом волонтерської діяльності вашої мережі. – JYSK свідомо прийняв рішення не займатися піаром того, скільки та кому допомагає компанія в Україні, ми вважаємо це аморальним під час війни. Компанія просто робить свою справу, так само як всі інші компанії в Україні, і допомагає всім можливим – ковдрами, подушками, матрацами, розкладачками. Це допомога біженцям, облаштування бомбосховищ та прихистків тощо. Немає сенсу наводити якісь цифри, скільки десятків мільйонів гривень було надано на благодійну допомогу, цим займаються на всіх рівнях від працівника магазинів до центрального офісу JYSK в Данії. Такого єднання, спільності думок, взаємодопомоги я ніколи не бачив. Пишаюся компанією і кожним працівником JYSK. Все буде Україна!

ВИРОБИ JYSK В НАШИХ ДОМІВКАХ

Подивіться, як наші колеги прикрашають свої оселі виробами JYSK.

Вироби JYSK — важлива частина нашої щоденної роботи. А для багатьох із нас вони ще й частина наших осель, бо використовуються для декорування інтер'єру на власний смак і різноманітними способами.

Пропонуємо вам знайти своє натхнення в тому, як наші колеги у всьому світі використовують вироби JYSK для власних домівок.

ГЛОБАЛЬНІ ЦІЛІ ЯК НОВА ОСНОВА ДЛЯ РОБОТИ JYSK В ОБЛАСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

КОМПАНІЯ JYSK І КОРОЛІВСЬКА РОДИНА ДАНІЇ

Впродовж багатьох років члени данської королівської родини є постійними клієнтами компанії JYSK. Ми дуже пишаємося цією традицією.

Її Величність Королева Данії дозволила компанії JYSK використовувати відзнаку "Постачальник королівської родини Данії". Ця відзнака надається лише надійним, економічно обґрунтованим компаніям або особам із хорошою репутацією, які впродовж кількох років мали ділові стосунки з королівською родиною. Крім того, у 2009 році данська королівська родина нагородила засновника компанії JYSK Ларса Ларсена лицарським.

ГОЛОВНИЙ ОФІС

В нашому локальному головному офісі ми працюємо над розвитком JYSK в Україні. У нас багато  різних відділів і всі працюють над єдиною метою, розвитком магазинів в країні на найвищому рівні. Наше Скандинавське коріння у поєднанні з нашими Цінностями: Торговець, Колега та Командний дух, описує всю нашу корпоративну культуру. У порівнянні з усією компанією, наш головний офіс в Україні невеликий. Але це створює атмосефру чудової команди та згуртованості. Ми працюємо з багатьма колегами JYSK по всьому світу. 

Наш головний офіс знаходиться в Києві. Ми маємо більше 50 працівників, які працюють та розвиваються в JYSK Україна.
В головному офісі ми маємо наступні відділи:


• Управлінська команда;
• Рітейл;
• Відділ розвитку;
• Фінансовий відділ;
• Маркетингу та продажів;
• Відділ обслуговування клієнтів;
• HR відділ;
• IT відділ.


Ми всі працюємо як одне ціле для досягнення нашої загальної мети та успіху в країні. Наша культура характеризується нашим скандинавським корінням з відповідальністю, залученістю та довірою. В нашому офісі ви можете відчути, що означає працювати в динамічному середовищі та мати багато колег закордоном.

КОНТАКТИ

Ми завжди раді почути більше від наших колег в JYSK та читачів з усього світу.
У вас є сюжети, відгуки на наші матеріали чи просто запитання? Тоді зв'яжіться з нами.
• Пишіть нам на GOJYSK@JYSK.com.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС
ТОВ "ЮСК УКРАЇНА"
м. Київ
вул. Іоанна Павла ІІ, 21
01042
Відділ по роботі з клієнтами:
+380442470786
0800202022
onlineshopua@JYSK.com

JYSK загалом довела свою неймовірну витривалість під час економічної кризи, бо її добре знають, як компанію з завжди Чудовими Пропозиціями.

ПРОГНОЗ РОЗВИТКУ

Стрімкий ріст 2015-2021 років JYSK відповідає амбітним планам компанії.

З 2012 року після того як материнська компанія JYSK викупила назад франшизу кількість магазинів JYSK зросла з 10-ти до 85 магазинів станом на кінець 2021 календарного року.

В планах компанії продовжувати нарощувати присутність на ринку, збільшувати кількість магазинів, наближуючи їх до покупців в усіх куточках України, перебудовувати існуючі торгові точки, покращуючи рівень сервісу. JYSK продовжує вірити в Україну і бачить потенціал ринку для подвоєння поточної кількості магазинів на ринку України та збільшення своєї частки.

В планах компанії є відкриття принаймні 12 магазинів щороку. Також оновлення до концепту 3.0 /перебудова / розширення 20-30 існуючих магазинів у найближчі 2 роки.