Бібліотека мрій

У 2019 році JYSK приєднався до проєкту Бібліотека мрій з метою поповнити бібліотеки дитячих будинків, прихистків, інтернатів та інших закладів скандинавською літературою. Більш того – співробітники JYSK доставляють книги та інші подарунки власноруч, спілкуються з дітьми та їх батьками, проводять майстер-класи, розповідають власні історії життя.

За весь час співробітники JYSK з різних міст України навідали 12 закладів, і воєнні часи – не перешкода, навіть навпаки.

Скандинавські книжки, солодощі та інші подарунки підіймають настрій, підбадьорюють малечу та тінейджерів, які є нашим майбутнім. Та найбільше їх надихають розмови, ігри та менторські сесії, які проводять наші молоді співробітники. Вони на власному прикладі показують, як можна досягати успіху, яким шляхом іти, і що в Україні є і будуть такі можливості.

Наші колеги й надалі будуть брати участь у цих зустрічах: в рамках корпоративного менторства відвідуючи повторно дитячі заклади, і в нових виховних закладах, щоб якомога більшій кількості дітей подарувати знання і натхнення.