Знижка військовим

ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Дякуємо нашим захисникам за те, що дарують віру в майбутнє, захищають нашу землю та дають можливість продовжувати робити щоденні звичні речі. Ми даруємо військовим додаткову знижку 8% на всі товари в JYSK на період дії воєнного стану.

Для отримання знижки ви можете звернутися до касира в будь-якому магазині мережі.

На період дії воєнного стану в Україні, магазин має право надати знижку 8% покупцям, яких касир може визначити як представників Сил Оборони та безпеки України. 

  • До числа осіб, яким може надаватися знижка, ми відносимо військовослужбовців Збройних сил (включно з силами ТРО), Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України та деяких інших спеціальних служб та підрозділів Сил оборони, курсантів військових училищ, бійців ДСНС (Держслужби з надзвичайних ситуацій).
  • Також знижка надається членам ДФТГ (добровольчих формувань територіальних громад, тобто «тероборонцям», що не входять в ЗСУ) та УБД – учасникам бойових дій, при наданні відповідних чинних посвідчень.

Відповідальність за ідентифікацію покупця як «військового» несе касир.

Підтвердженням того, що покупець є «військовим» є його зовнішній вигляд (військова форма, яку касир може ідентифікувати  саме як «військову форму») та/або надання/демонстрація у розгорнутому вигляді (самостійно або на ввічливе прохання касира) будь-якого документа (військового квитка, службового посвідчення, посвідчення УБД або ДФТГ тощо), що підтверджує приналежність особи до Сил Оборони та безпеки України, УБД, ДФТГ.

Будь-яка фото/відео фіксація чи запис персональних даних військовослужбовців, яким надається знижка – НЕ потрібна!

ВИКЛЮЧЕННЯ

  • Знижка діє у всіх роздрібних магазинах мережі ТОВ «ЮСК Україна», НЕ діє в онлайн-магазині.
  • Знижка діє на товари з позначкою ЗАВЖДИ НИЗЬКА ЦІНА.
  • Знижка НЕ надається в період дії акції «Чорна П’ятниця».
  • Знижка НЕ сумується з іншими видами екстра-знижок: ваучери зі знижкою (10-20%) на повторну покупку, SOT (Save on top) – Додаткова знижка на все (10%), Singles Days (-11%), BYOB (Принеси свою сумку), Freands & Family  (Френдз енд фемілі – за підписку в соцмережах), гуртова знижка, знижка за брак/виставковий зразок, знижка співробітника.


Віримо в Україну і Перемогу!