Донорство крові

З 26 січня по 15 березня 2023 року у мережі JYSK проходила кампанія з популяризації донорства крові у співпраці з громадською організацією «Агенти крові». Її гасло говорить за себе: «Так просто рятувати життя!». За словами засновниці ГО «Агенти крові» Олени Балбек, ця спільна акція ще багато років буде приносити користь по всій Україні.

Ця допомога має велике значення в будь-який час, а особливо в період війни. Зараз особливо бракує донорів через демографічну кризу. Крім того, з початком повномасштабного вторгнення, центри крові збільшили норми об’ємів заготівлі компонентів крові, зокрема плазми.

Саме тому співробітники JYSK вирішили показати на власному прикладі важливість й актуальність такої допомоги – тому розпочали кампанію з корпоративного Дня донора. Допомагав в цьому Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Під час кампанії мережа заохочувала покупців ставати донорами, а також пропонувала покупцям придбати наліпки, виручені кошти від реалізації яких пішли на облаштування зон відпочинку для донорів крові у 11 містах України. Водночас донори, які здавали кров, плазму та тромбоцити в період кампанії, отримували додаткову знижку у розмірі 15% для купівлі товарів у магазинах JYSK.

За період акції майже 15 000 донорів здали кров у перелічених центрах. Це еквівалентно 6640 літрам крові та може врятувати життя близько 45 000 українців!