Збережемо цвіт київських магнолій

Кожного року у травні кияни й українці з різних куточків країни поспішають до відомих київських магнолій – помилуватися та звісно зробити фотосесію у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України. 

Та задля збереження цвіту цих унікальних дерев необхідно було забезпечити автоматичну систему поливу. JYSK долучився до проєкту, і у співпраці зі співробітниками ботсаду та Благодійним фондом Peli can live  було створено колекцію благодійних наліпок із зображенням магнолій Ботанічного саду, які можна було придбати в березні 2023 року в київських магазинах мережі.

Завдяки небайдужим покупцям київських магазинів JYSK та співробітникам компанії, 371 605 гривень було передано на побудову системи поливу ділянки магнолій.

Крім того, 8 березня 2023 року у Ботанічному саду відбувся благодійний забіг – «Забіг під магноліями», за участі співробітників JYSK. А наприкінці травня на підтримку проєкту представники компанії власноруч згортали траншеї з трубами для системи поливу. Завдяки чудовій командній роботі, цвіт київських магнолій буде збережено!